Tarota Nasıl Bakılır Tarotla Nasıl Büyü Yapılır 3 (desteler)

4

43887

teşekkürler sayın Nefertiti :) sizde olmasanız..

rica ederim :) Tarot'a gönül vermiş üyelere birazda olsa ışık olmak da benim mutluluğum.Ayrıca Formumuzda Tarotla ilgili konuları araştırmanızı öneririm.Her hangi bir sorunuz olursa da gerek ben gerek Tarot bilenler yardım edeceklerdir...sevgiler..

Rahent

Kayıtlı Üye
peki bu açılımı aynı şekilde sadexce majör arkana ile yapsam ne farkediyor? ben minorleri de kattım işin içine ama arkadaşlar majörlerle yaparsanız daha isabetli olur gibi bir paylaşımda bulunmuşlar

4

43887

Büyük Arkana kartları sırlı güçlü enerjiye sahiptir.Alacağınız yanıtlar tabiki minör arkanaya göre etkili olacaktır. Kısa açılımlara 22 Majör Arkana ile açılım yapmak uygundur... Örneğin 4lü ilişki açılımında sadece 22Arkana kartları kullanılarak açılım yapabilirsiniz.Ama bu demek olmuyorki 78 kart etkili cevap vermez hepsinin kendi üzerinde barındırdığı ayrı enerji vardır bu yüzden içinizden hangi şekilde bakım yapmak istiyorsanız o şekilde uygulayın...sevgiler...

Rahent

Kayıtlı Üye
Mabette paylaşılan ilişki için özel tarot açma yöntemi ile de büyük arkanayı düz kullanarak açılım yaptım, 5 soru sorup 5 kart seçtim

sorularım ve karşılıkları şunlardı,
1- x beni seviyor mu? * ADALET KARTI
2- x beni özlüyor mu? * IMPARATOR KARTI
3- x bana ulaşacak mı? * ARABA KARTI
4- x ile sonumuz ne olacak? * GÜÇ KARTI
5- x bana yaşattıklarından dolayı pişman mı? * AZİZE KARTI

yorumlayabilecek olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim ben pek yorumlayamadım, lakin son açılan Azize kartı ile hakkında sual sorduğum kişinin vicdanen rahat olmadığı ve pişman olduğu kanaatine vardım. henüz tüm kartları sindiremedim anlam ve mana olarak yavaş yavaş deniyorum, her gün çalışmalar yapıyorum.

4

43887

sn rahent bir tarot yorumcusu olarak size tavsiyem ilk önce Tarotu özümsemeniz,biliyorum yeni başladınız heyecanlısınız ve sorularınıza yanıt arıyorsunuz. Henüz kartları sindiremedim diyorsunuz bence biraz sabırlı olmalısınız .Bir Tarot eğitiminde bile ilk önce Tarotun öncesi tarihi ,mitolojisi, enerji bağlantıları ,kart anlamları sembolleri vs anlatılır özümsetilir sonra açılımlara başlanır ki eğitim bile aylar alır.Yani zaman, sabır gerektirir.Dediğim gibi ilk önce kartlarınızla vakit geçirin anlamlarını ,renk ,sayı,sembol karşılıklarını vs öğrenin bu konuda sorular ve araştırmalarda bulunun ,meditasyon yapın,kartlarla enerji bağınızı kuvvetlendirin, sezgilerinizi geliştirin.Sonrası zaten gelecektir ayrıca sorularınızın karşılığını da bulursunuz...

Son açılımınızla ilgili özellikle değinmek istediğim bir nokta da Azize (Başrahibe)kartı ile ilgili,sorunuza hitaben neden öyle bir yargıya vardığınız pişmanlık ve vicdan azabı gibi aksine Azize kartı tam tersi bir yorumdur.Sakin ,sabırlı,işi oluruna bırakan, en doğru anı bekleyen zamanı geldiğinde mükafatlandırılan ,iyileştirici,kahin,derin sevgili,duyarlı,vicdanlı vs içinde bir sürü gizli anlamlar barındırır...Bu yüzden sorulardan önce bence kartlarınızı özümsemelisiniz eğer cevaplarınıza yanıtları bulamıyor ,anlamlandıramıyorsanız bağınızı güçlendirmeniz gerektiği inancındayım...sevgiler...

tr3434

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar. Bende tarota başladım bi süredir. Anlamaya çalışıyorum. Bir sorum olacak daha doğrusu yorum.. Burda yazan arkadaş gibi arkana kartlarla 3 kart seçtim . Sevdiğimden ayrıyım geri dönecekmi arayacakmı diye.. Üç kart şunlar çıktı yorumlarsanız memnun olurum..
1. Kart - imparatoriçe ( ters)
2. Kart - güneş (düz)
3. Kart - imparator( ters)

4

43887

Merhaba Arkadaşlar. Bende tarota başladım bi süredir. Anlamaya çalışıyorum. Bir sorum olacak daha doğrusu yorum.. Burda yazan arkadaş gibi arkana kartlarla 3 kart seçtim . Sevdiğimden ayrıyım geri dönecekmi arayacakmı diye.. Üç kart şunlar çıktı yorumlarsanız memnun olurum..
1. Kart - imparatoriçe ( ters)
2. Kart - güneş (düz)
3. Kart - imparator( ters)

Aramıza hoşgeldiniz :)
Kartlarınızı sanırım geçmiş,şimdi,gelecek olarak konumlandırdınız.Cevabı gördüm, fakat açıklamam için cinsiyetinizi yazmanız daha uygun olur.İsterseniz özele de yazabilirsiniz.İyi formlar.

tr3434

Kayıtlı Üye
Cvp üçin teşeklürler 3 kart seçtim arkanada sol kart o sağ kart ben ortadakide ilişkimizdeki durum olacak vs.. Cinsiyet benim erkek .. Yorumunuzu bekliyorum sizce arayacakmı

4

43887

Cvp üçin teşeklürler 3 kart seçtim arkanada sol kart o sağ kart ben ortadakide ilişkimizdeki durum olacak vs.. Cinsiyet benim erkek .. Yorumunuzu bekliyorum sizce arayacakmı

İlişkide karşı cins için seçtiğiniz İmparatoriçenin ters açıyla gelmesi, sevdiğinizin ilişkideki sağlam zemine dayalı olmayan ,verimsiz, büyümeyen, ilerlemeyecek bir ilişki düşüncesinde olduğunu,sizin bu konuda pasif kaldığınızı ve ilişkide bir düzen kuramadığınızı, direk düşüncelerinizi aktif söyleyemediğinizi, otorite kuramadığınızı, ilişkideki sorunları çözemediğinizi bu yüzden de güven sorunları yaşadığınızı gösterir.Açıkcası bu ilişkide kendinizi güçsüz kılıyorsunuz ve karşı tarafta bu yüzden sağlıksız bir ilişkinin yürütme taraftarı gibi görünmüyor.İletişim var mı evet olacak haberleşmeler sevindirecek sizi. Güneş kartı bunu gösteriyor kartda da gördüğünüz üzere beyaz bir at üzerinde çocuk elinde flama müjdeli bir haber getirir fakat bu uzun bir zamana yayılabilir.Önemli olan beklediğiniz haberden çok sizin bazı problemleri aşmanız,karşı taraf negatif şekilde baktığı ve düşüncelerini değiştiremediğiniz sürece ilişkide ilerleme olmaz..İyi formlar

tr3434

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim bilgi için.. en azından iletişimin olacak olması güzel.. birde 5 kart açılımı var yukarda arkadaş yazmış bunuda 22 lik arkana kartlarıylamı açıyoruz
şu şekilde soru sorarak 5 kart açılımı yapabilirmiyim ayrıca şu an ayrı olduğum için hayatında başka biri varmı bunuda sorabilirmiyim yada önerebileceğiniz başka açılım varmı
1- x beni seviyor mu?
2- x beni özlüyor mu?
3- x bana ulaşacak mı?
4- x ile sonumuz ne olacak?
5- x bana yaşattıklarından dolayı pişman mı?

4

43887

teşekkür ederim bilgi için.. en azından iletişimin olacak olması güzel.. birde 5 kart açılımı var yukarda arkadaş yazmış bunuda 22 lik arkana kartlarıylamı açıyoruz
şu şekilde soru sorarak 5 kart açılımı yapabilirmiyim ayrıca şu an ayrı olduğum için hayatında başka biri varmı bunuda sorabilirmiyim yada önerebileceğiniz başka açılım varmı
1- x beni seviyor mu?
2- x beni özlüyor mu?
3- x bana ulaşacak mı?
4- x ile sonumuz ne olacak?
5- x bana yaşattıklarından dolayı pişman mı?

78 Tarot destenizi kullanabilirsiniz.İster üçlü, ister haç, ister 5li, ister kelt hangi açılımı yaparsanız yapın Tarottan yanıtını alacaksınız.Eğer alamıyorsanız yanlış soru sormuşsunuzdur.Ben eğer büyük arkanayla çalışırsam Haç açılımını kullanırım.Sitemizde açılımlarla ilgili bilgiler mevcuttur.Biraz araştırırsanız kendinize uygun Tarot açılımını bulursunuz.

Sorduğunuz sorulardan cevap alabilirsiniz.Fakat soruları şu şekilde yöneltmek daha faydalı olacaktır.

x kişisi ile ilişkimi nasıl düzeltebilirim?
ilişkimi düzeltmek için bilmem gerekenler/neyi bilmeliyim?
x kişisinin bana karşı hisleri ve ne yönde yol alacağı?
Mevcut ilişkimde neler yaşacağım?
x kişisiyle beraber olmalı mıyım?
İlişkim evliliğe dönüşecek mi?
İlişkiyi tekrar başlatmak bana ne katacak? Gibi gibi sorular çoğaltılabilir.

tr3434

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim sağolun. tarot açılımları ile ilgili bilgileri sitede araştırayım o zaman . soru sorma biçimi anladığım kadarıyla önemli.. yazdığınız şekilde sorarak yanıt bulmaya çalışıcam o zaman
saygılar

littleeve

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Ben normalde iyi kötü kendim yorumlayabiliyorum ama bu kez bana aşık mı diye sorduğumda sırayla ters tılsım ası,düz tılsım prensi ve ters değnek şövalyesi geldi bunu yorumlayamadım yardım edebilir misiniz?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Ben normalde iyi kötü kendim yorumlayabiliyorum ama bu kez bana aşık mı diye sorduğumda sırayla ters tılsım ası,düz tılsım prensi ve ters değnek şövalyesi geldi bunu yorumlayamadım yardım edebilir misiniz?
Detayını profesyoneller yorumlayacaktır.Nacizane yorumum;sonucun olumlu olmadığı yönündedir.

4

43887

Sn üyemiz her zaman belirttiğimiz gibi sitemizde ilk önce iyi de olsa kötü de olsa sizlerden yorum alıyoruz ki öğrenmek, yanlışları düzeltmek, beraber yorumlamak adına. Ayrıca 3 kart açılım kartlarınızı (geçmiş, şimdi, gelecek) vs. doğru yorum yapabilmemiz için belirtmelisiniz. İyi forumlar.

Tamay313

Kayıtlı Üye
Sizce sorulari '... yapmali mi?', '...olumlu olacak mi?' icin kac kart secmek idealdir? Evet - Hayirli sorular uygun degil diye biliyordum da...