Sarkaç (Pandül) Arındırma ve Programlanması

bendekiben

Elit Üye
Peki bu sarkacın kullanılması İslam dinine göre günah mıdır ? Bu sarkacın kullanılmasında 3 harflilerin parmağı var mı ? Bu arada İlk mesajım bu he :D

İslam dinine göre günah olan şeylerden biride Allah'a şirk koşmaktır.Siz eğer sarkacı bu niyetle kullanırsanız; evet , günah işlemiş olursunuz. Bu konunun cinlerle bir alakası yok .Sevgiyle...

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Reiki elimizden akmaya başladıktan sonra, elimize sırası ile 3 ' 2 ' 1 sembolleri çizilir. Sarkaç avucumuz ile iyice kapatılır. Konsantre bir biçimde sarkaç ile muhabbet etmeye başlanır. Sarkaca bize göre neyin evet, neyin hayır olduğu iyice anlatılmalıdır. Örneğin: Dikey salınım evet; yatay salınım hayır veya soldan sağa daire şeklinde dönüş evet, sağdan sola daire şeklinde dönüş hayır gibi.'' Bu reiki elimiz , 3 2 1 sembolleri ? bu sembollerı bıraz daha anlatrmsnz ve muhabbet faslını ..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Reikide ki 3 tane sembolden bahsediliyor, reikiye uyumlanmış kişiler haricindekilere öğretilmez. Reiki tekniğini kullanmanız şart değildir.
Muhabbet derken, yazının devamını okuyun. Evet ve hayırı programlamak için komutları sarkaca söyleyeceksiniz

lotus

Kayıtlı Üye
Ben bir aralar bir ipe ya da zincire bağlanmış yüzük kullanıyordum sarkaç olarak. Bu da oldukça işimi görüyordu. Bilmiyorum bu yöntemin başka adı var mı? Ya da ne kadar doğru bir yöntem. Ama sanırım eskiler bunu kullanıyormuş.

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Alkol yerine sirke kullanabilirmyiz? birde burda adaçayı tütsüsü yok, adaçayının kendisi var yaksak olurmu :D

biri cevap verebilirmii?

H

Heavenly_kind

Yazilarinizi okudum ve merak sardi icimi...sarkacla calisiyormusunuz hala...sevgiyle))

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Alkol yerine sirke kullanabilirmyiz? birde burda adaçayı tütsüsü yok, adaçayının kendisi var yaksak olurmu :D

biri cevap verebilirmii?

Adaçayının bitkisini eski bir tavada yaktığınızda zaten tütsü yapmış olursunuz. Suyun içine elma sirkesi ve tuz kullanabilirsiniz. Ancak doğal taşları 24 saat bu karışımda bekletebilirsiniz dense de taşın doğal yapısına zarar verebilir. Çabuk arındırma için 1 saat yeterlidir.

http://www.gizlimabet.com/threads/13202-Doğal-Taşları-Arındırma-Yöntemleri

Yazilarinizi okudum ve merak sardi icimi...sarkacla calisiyormusunuz hala...sevgiyle))

Sorunuzu kime sorduğunuz anlaşılamıyor, eğer bana sorduysanız iki ayrı sarkaç kullanıyorum. Birini şifa için diğerini de farklı sorular için kullanıyorum.

anildnmz

Kayıtlı Üye
Merhaba ben bu konuda yeniyim.
Sarkaca cevabı evet hayır olan her soru sorulabilir mi acaba? Ne türlü sorular sorulabilir, aydınlatırsanız sevinirim?
Örneğin;
Fenerbahçe-Galatasaray maçını Fenerbahçe kazanır mı? sorusu sorulabilir mi?

bendekiben

Elit Üye
Sarkaca sorulacak soruların net cevaplarının olması gerekir evet yada hayır olarak muallakta kalan sorular ya cevaplanmaz yada yanlış cevaplar alırsınız.

anildnmz

Kayıtlı Üye
Örneğin
Fenerbahçe-Galatasaray maçını Fenerbahçe mi kazanacak? sorusu uygun mudur?

Eğer öyleyse olay biraz falcılığa mı giriyor? Konu derinleşince kafam karışmaya başlıyor sanki.

Yoksa geleceğe dair değil. Anlık olan ve bizim bilmediğimiz sorular mı sorulur. Mesela, Ayşe beni seviyor mu?

Keira

Moderator
Geleceğe dair sorular da sorabilirsiniz ancak unutmayın, yaptığımız seçimler geleceği etkiler ve gelecekle ilgili potansiyeller sürekli değişir. O yüzden gelecekle ilgili cevaplar değişebilir.

Piraldyne

Kayıtlı Üye
İş
liseLi .)
Ya bu sarkaca matematık sorusu felan sorsak cevaplarmı? bundan zıyade dogru cevaplarmı :D

bendekiben

Elit Üye
Ya bu sarkaca matematık sorusu felan sorsak cevaplarmı? bundan zıyade dogru cevaplarmı :D

Sarkacı basit , gündelik sorunlarınız için kullanmanızı tavsiye etmem bir süre sonra sizi yanıltmaya başlar.Zaten yüksek benliğinizle bağlantıya geçip egonuzu bertaraf etmek için uğraşacağınız bu yöntemde bu gibi sorular için sizde kendinizi yormanın anlamsızlığını fark edeceksiniz.Sarkaçla soru-cevap alacağınız yanıtların doğruluğu için titiz bir çalışma ve meditatif bir hal gerektirir.

Erasmus

Kayıtlı Üye
sarkaçı kullanara belirli bir bölgenin haritası üzerinde hangi bölgede su olduğunu gösteriyo sonra o bölgeye gidip demir çubuklarla suyu daha rahat bulabiliyorum koca araziyi gezmeme gerek kalmıyo ama 1 2 kere define gömü için denedim ve bana yanlış bilgi verdi kazdığım yerlerde hiçbir sey bulamadım ama suda %100 hiç ıskalamadı neden

bendekiben

Elit Üye
sarkaçı kullanara belirli bir bölgenin haritası üzerinde hangi bölgede su olduğunu gösteriyo sonra o bölgeye gidip demir çubuklarla suyu daha rahat bulabiliyorum koca araziyi gezmeme gerek kalmıyo ama 1 2 kere define gömü için denedim ve bana yanlış bilgi verdi kazdığım yerlerde hiçbir sey bulamadım ama suda %100 hiç ıskalamadı neden

Doğada bulunan saf elementler birbirleriyle etkileşim halinde olurlar, içeriklerindeki az miktarda olsa su nedeniyle enerji frekansları rezonansa girer birbirlerine yaklaştıklarında taş titreşimine başlar.

fox07

Kayıtlı Üye
Ben de geçenlerde adıma uyumlanmıs bir sarkac sahibi oldum ve duzgun programladıgımı dusunuyorum. Bazen yaniltici cevaplar alsam da, genel anlamda aldigim cevaplar saglikliydi diyebilirim. Ama bir ouijaboard daveti, ya da diger davetler sonucunda varlıkları cekmek ne derece tehlikeli ise, bu yontemi de o derece tehlikeli buldum kendimce. Forumda bir miktar arastirma yaptim, parazit varlık v.s. bahsedilyordu. Bu konuda genis bir bilgilendirme yapabilecek olan varsa cok sevinirim.

lasinkay

Kayıtlı Üye
Ben de sarkaç kullanımından sonra gece yoğun kabuslar gördüm ve o sarkacı bir daha kullanamadım. Bu işin çok da üst benlikle alakalı olmadığı kanısı oluştu. Sağlıklı bir yöntem olmayabilir. Madem üst benlik cevaplıyor sorularımızı, o halde derin meditasyon sırasında da bu cevapları bulabiliriz. Nasıl ki, başka varlıkları çağıranlar fincan hareketleri ile cevaplar alıyorlar bunun farkı nedir?

origanum

Yönetici
Sarkaçla alakası yok. Bilinçaltınızın bilinmeyenlere karşı duyduğunuz endişe ve korkunun karşılığında yansıması bu. Yani negatif hisler duyarsanız negatif durumlar yaşarsınız.
Dediğiniz gibi derin meditasyonla bulunuyor cevaplar, örneğin ben sarkaç kullanmam, onun yerine transta istediğim cevabı alırım. Bazı insanlar bazı şeyleri yapabilmek için yardımcı elementlere ihtiyaç duyarlar bazıları ise duymaz, direk enerjileri kullanabilir. Örneğin büyüde de böyledir bu durum, kimi gereken enerjiyi tutturabilmek için tonla malzeme kullanır kimi onlara ihtiyaç duymaz. Her yiğidin yoğurt yiyişi ayrı yani.