Dünyayı korkutan kahin !

Mouse

Kayıtlı Üye
Dünyayı korkutan kahin!
09 Kasım 2008 Pazar 12:59
Tüm gözler onun kehanetlerine çevrildi. Obama'dan sonra kehanetleri ün saldı. Peki dünyayı neler bekliyor?
ABD'ye 11 Eylül 2001'deki terör saldırısını 12 yıl öncesinden bilen Bulgar kâhin Vanga ölümünden iki yıl önce "Rusya bir gün dünyaya hâkim olacak" demişti.

11 Eylül saldırıları, Kursk faciası, ve Rusya’nın Gürcistan’ı işgal edeceğini bilen Baba Vanga Amerika’ya dair şu kehanetlerde bulundu:

“Amerika Birleşik Devletleri’nin 44’üncü başkanı (Yani George Bush’tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika’nın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.

Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık çıkacak. Endonezya karışacak. Tüm bunlar Üçüncü Dünya Savaşı’nı başlatacak... Üçüncü Dünya Savaşı’nda ilk kez atom bombası kullanılacak.

BİRÇOK ŞEYİ BİLMİŞTİ

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın kehanetlerinin yüzde 80’i doğru çıktı. 1989’da Rus televizyonuna “İki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 Eylül saldırıları) Kursk (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. Kahin 1994 yılında da ” Vladimir’in zaferi dünyada herşeyi eritecek. (Gürcistan savaşı). İklimler değişecek (küresel ısınma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak” demişti.

BUNDAN SONRAKİ YILLAR İÇİN KEHANETLERİ

2008 - 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.

2010 - 3. Dünya Savaşı Kasım 2010'da başlayacak ve 2014'e kadar sürecek.

2011 - Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal savaşla Avrupalıları yok edecek.

2014 - İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak.

2016 -Avrupa'nın nüfusu azalacak

2018 - Dünyanın yeni hakimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.

2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak.

2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.

2076 - Bütün dünyada "sınıfsız" komünizm sistemi yerleşecek.

2088 - Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.

2097 - Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.

2167 - Yeni bir din

2304 - Ay'ın sırrı, gizemi çözülecek.

3797 - End of the world - Dünyanın sonu... Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak...

fear3

Kayıtlı Üye
Çok biliyormuş her şeyi bilen yalnızca Allah'tır, Allah ol derse olur.2010 yılını geçtik hani 3.dünya savaşı bunlar insanların beynini yıkayıp içlerine vesvese sokmaktır bu da şeytanın işidir.

AJA

Elit Üye
AIIahın büyüklügü tartışıIamaz, burada ki kehanetIerIe iIgiIi oI yada oIma durumunun dışında bir durum.3. dünya savaşı yok demişsiniz iyi düşünün 3.dünya savaşı müsIüman üIkelerin iç savaşIarıyIa başIadı biIe.Bu durumada dış üIkeler müdahale etme durumunda , mutIaka müsIüman üIkelerin bir tanesi çıkıp kimyasaI siIahIarIa savaş açıcaklardır bu öyIe görünüyor.

janet

Kayıtlı Üye
Çok biliyormuş her şeyi bilen yalnızca Allah'tır, Allah ol derse olur.2010 yılını geçtik hani 3.dünya savaşı bunlar insanların beynini yıkayıp içlerine vesvese sokmaktır bu da şeytanın işidir.

Baba Vanga (baba- slav dillerinde nene demektir) ve onun gibi gelmiş geçmiş kahinler, bilginler Allah tarafından yaratılan ve yetenekler verilen insanlardır. Bunları inkar edip şeytanın işi demek Rabbim'in yarattığı insanı inkar etmektir. Allah hiç birşeyi sebepsiz yaratmaz, kelebeğin kanadını çırpmasında bile sebep vardır.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Ben bu kahini uzun zamandır araştırıyorum tamam günümüz için söyledikleri tamam ancak 3000 yılı için bile bir kehanette bulunuyor ve oldukça saçma geldi bana..

janet

Kayıtlı Üye
Ben bu kahini uzun zamandır araştırıyorum tamam günümüz için söyledikleri tamam ancak 3000 yılı için bile bir kehanette bulunuyor ve oldukça saçma geldi bana..

3000 kadar yaşasaydık görürdük :)
bilemeyiz, ancak şimdiye kadar yaşananları görüp gerçekçi yorum yapabiliriz, bundan sonrakileri için de ya inanırız ya inanmayız :)
Baba Vanga nın horoskopunu inceledim. Müthiş bir potansiyeli var kadının.

EmrysCalista

Kayıtlı Üye

Nostradamusun kehanetleri zaten 3000 li yılara kadar bildiğim kadarıyla ve onlarda tabii ne kadar inanılasıdır bilinmez... Bende katılıyorum, bunlar insanların sürekli okuyup,yazıp dillere düşmesini sağlama amacına ve şeytana hizmetten başka bir şey değil..

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
doğrusu bişeyler biliyo ama bunları herkes söyler cin evet sert ekonomiye sahip avrup azalıyor vs. arttırılır şeyler 3ooo yılına gelirsek kim görcek bu anlatılanları bide 3. dünya savaşımış başladı dediniz başlamadı...

Charmed

Kayıtlı Üye
hee saçma, amerikanın şu anki başkanı beyaz zaten ve dünya şu anda (2011) radyoaktif dalgalar (japonyada patlayan elektrik santrallero) ile boğuşmuyor.

raymond

Kayıtlı Üye
adam herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmış... işte buda kıyamet alametlerinden biri yakında ben peygamberim diyenlerde çıkacak... insanlar şimdiden bu palavralara inanırsa geleceği düşünemiyorum bile...

janet

Kayıtlı Üye
adam değil kadın o
12 yaşında aniden çıkan bir fırtına sadece onu tutup bataklığa sürüklemiş. ve 4 gün sonra bulmuşlar gözleri kum ve çamur dolmuş. ve kör olmuş. kadın kendi halinde yaşayan köylü bir kadın, kimseden bir beklentisi olmamış, 1994 öldü.

baltor90

Kayıtlı Üye
doğru olabilir ve ya olmayada bilir..önemli olan nasıl etkileceğimiz gerçek olsun veya olmasın söylenen herşeyin bir nedeni vardır..ve eminim ki kahin net bir şekilde söylememiştir tam o senede böyle böyle olacak diye sadece işratleri kullanarak anlatmıştır mesela kulelere çarpan kuşlar olayı gibi..o nedenle birazda yorumlayanın yorum kuvvetinede bağlı..

shique

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar. Sizin dininiz islam olabilir.Allah'a inanıyor da olabilirsiniz.Ama belki adam ateist.Arkadaş burda bir şeyi paylaşmış.Emeğine saygı duy.Herşeyi Allah bilir diyorsan bu senin görüşündür.

spyfrs

Kayıtlı Üye
bi kısmını görüp gerisini sallamış da olabilir hani başladığım işi yarım bırakmayım hesabı :)

janet

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar. Sizin dininiz islam olabilir.Allah'a inanıyor da olabilirsiniz.Ama belki adam ateist.Arkadaş burda bir şeyi paylaşmış.Emeğine saygı duy.Herşeyi Allah bilir diyorsan bu senin görüşündür.

kadın o kadın
neden biz insanlar okumadan yorum yazıyoruz, amaç sırf birşeyler yazmak mı, yoksa bilgilenmek/öğrenmek mi....

spyfrs bi kısmını görüp gerisini sallamış da olabilir hani başladığım işi yarım bırakmayım hesabı

biraz araştırırsanız eğer, para karşılığı bakmadığını, kehanetlerinin devlet koruması altında olduğunu, sırada hayatı olan kör,saf köylü bir kadın. Sallama gibi bir derdi hiç olmamış, hiç karşılık beklemeden, özellikle hastalara mesela "siz doktora gidin çareniz o" diyen, ona verilen hediyeleri de asla kabul etmeyen, mutevazi bir insan olduğunu öğrenirsiniz. Bazı insanlar vardır, seçilmiş olarak dünyaya gelir. Belki onlardan biriydi, bunu da ancak Rabbim bilir. Tarihte yaşadığı dönemde kıymeti bilinmeyen, anlaşılamayan ve öldükten sonra asıl meşhur olan çok insan vardır... belki onlardan biri, ne ben, ne siz kimin bu dünyaya ne için geldiğini asla bilemeyiz.. Bugün burada sıradan bir forum üyesi, ve ya yöneticisi, ve ya sahibi yıllar sonra insanların hatırladığı, bildiği ve isminin anıldığı biri olabilir. biz bilemeyiz, en doğrusunu Allah bilir..

fear3

Kayıtlı Üye
Baba Vanga (baba- slav dillerinde nene demektir) ve onun gibi gelmiş geçmiş kahinler, bilginler Allah tarafından yaratılan ve yetenekler verilen insanlardır. Bunları inkar edip şeytanın işi demek Rabbim'in yarattığı insanı inkar etmektir. Allah hiç birşeyi sebepsiz yaratmaz, kelebeğin kanadını çırpmasında bile sebep vardır.

Allah'ın yarattığı insanı inkar değil bu,gaybı Allah'tan başka kimse bilemez Kur'an-ı Kerim'de bile böyledir gaybın anahtarı Allah'ın elindedir.

alin

Kayıtlı Üye
Yıllar önce okumuştum bunları kesin doğrudur ya da yanlıştır diyemeyiz elbette.Yalnız bu gaybı Allah bilir durumunu nasıl anladığımıza da hayret ediyorum.Şarlatanların tuzağına düşmek saçma elbette ancak yaratıcı dilediğine dilediği gücü kudreti verir "ol" dediğinde olmayacak bir şey var mı acaba ? En sıradan insanların bile bire bir çıkan rüyaları hisleri buna örnek değil mi ? Bütünüyle her dediğinin doğru olduğuna inanmıyorum ancak ilahi güç istediğine istediği oranda her yetiyi verebilecekken bütünüyle de kimse tek bir şeyi bile hissedip göremez tutumu da çok doğru gelmiyor bana.

bedford

Kayıtlı Üye

bu düşünceye katılıyorum.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence tamamen uydurulmuş cümleler topluluğundan başka birşey değil.

janet

Kayıtlı Üye
araştırın:D
elinizin altında internet, kocaman bilgi denizi..