Minik köpek anne diyerek öldü !?

Mouse

Kayıtlı Üye

Annesi tarafından terk edilen 15 günlük yavru köpek "Anne" diye feryat ederek öldü. İnanması zor ama çekilen görüntüler insanı hayrete düşürüyor.

Olay, Sakarya'nın Kocaali ilçesi Karapelit köyünde meydana geldi. Mevlüt İpek (50) isimli şahsa ait av köpeği, geçtiğimiz hafta 6 yavrusunu bırakarak kayıplara karıştı. Bunun üzerine Mevlüt İpek, köpeğin yavrularını biberonla beslemeye başladı.

Bu arada yavrulardan biri, kayıplara karışan annesinin ardından "anne anne" diye feryada başladı. 15 günlük köpek yavrusunun çıkardığı anne seslerini duyan Mevlüt İpek büyük bir şaşkınlık yaşadı. Mevlut İpek duyduğu sesler üzerine oğlu Adil İpek'i çağırarak köpeğin çıkardığı sesleri cep telefonuna kaydettirdi. Büyük bir şaşkınlık yaşayan baba ile oğul, ölen köpeği toprağa gömdü.

Köpeğin anne anne diye öldüğünü iddia eden Mevlüt İpek, "Annesi ölünce yavru köpek dile geldi, anne demeye başladı. Büyük bir şaşkınlık yaşadım. Biberonla besledim. Ancak birkaç gün sonra köpek öldü. Çok üzüldüm. Yıllarca köpek beslerim, hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum" dedi.
Adil İpek ise, köpeğin anne anne diye bağırdığını duyunca büyük bir şaşkınlık yaşadığını ve cep telefonu ile bunu kaydettiğini söyledi.
Mevlüt İpek'in komşusu Abdullah Dandan ise, ilk defa böyle bir olayla karşılaştığını belirterek, "Annesi terk edince köpek dile geldi. İnsan gibi anne anne diye ses çıkarıyor. İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım" diye konuştu.

ALINTIDIR...

RanuaR

Kayıtlı Üye
İş
ÖğRenci..
Annelik ne insanda ne de bir köpekte farketmiyor... Hepimizin onlara ihtiyacı var]Ama gerçekten ilginç bir şeymiş.