resim veya onun el yazisi ile dua?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolf77

Kayıtlı Üye
arkadaslar önceki actigim konu icin öncelikle özür dilerim
ve simdi cüzdanimda karimin bana evlenmeden önce yani tanismak zamaninda bana bir kagita yazdigi cep telefon numarasini buldum bu kagit yaklasik 10 seneden beri cüzdanimdaydi simdi buldum ve bu kagitin bence bir güzel anlami var o zamandan beri hep yanimda tasiyormusum ve haberim yok. bu kagit parcasi ile bir dua veya geri getirme büyüsü yapma imkani varmi?? ve bir resim var üstünde ikimiz variz bu resimde cok anilari var.

origanum

Yönetici
O kağıt parçası büyü için yeterli değildir, hatta hiçbir şey ifade etmez. Daha başka şeyler gerekir, kişinin DNA örneğinden bir parça ve giymiş olup da yıkamadığı çamaşırı gibi. Fotoğraf da yeterli olmaz sizin bulunduğunuz bölge çıkarılır ya da tek başına başka bir fotoğrafı ile büyüde lazım olacak bazı gerekli malzemeler kullanılır. Fiyatı da sizin önceki mesajınızda bahsettiğiniz gibi komik bir rakam değildir, bu malzeme parasına bile yetmez. Gideni döndürme fiyatı yerli bir araba fiyatından başlar, majisyenin emeğine biçtiği fiyata göre artış gösterebilir. Daha azına yaparım diyen varsa ya şarlatandır, paranızı alıp sizi dolandırır en iyi ihtimalle ötesi bir de başınıza musallat sarar, yada acemidir sizi kobay olarak kullanır, ya tutarsa misali deneme yapar, ya da sizden manevi olarak enerjinizi çalar, yaşamınızda aksaklık olur, bereketiniz kaçar, sağlığınız bozulur. Allah rızası için yaparım diyenlere ise çok gülerim, büyüyü günah sayan Allah'ın, kullarının kendi takdirine karşı gelmelerine nasıl rıza gösterebileceğine inanabilirler ki. Bu sözü söyleyenlerin samimi olduğuna inanan saf ve cahil insanlarınsa çaresizliğine üzülürüm bir yandan da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...