Enochian-Evil İnvocation (kötülüğe Yalvarma)

BattleFury

Kayıtlı Üye
Enochian okunusu :
CORAXO DE UNEPEH, ADRAMAN, ARZULGE, BELMAGEL, PAULACARP, SENDENNA - NIIS PAMEBET! MAHORELA DES ORS - ODO PAMEBET! ORS AAI ORS, ORS ADOHI ARPHE PAMEBET! BAB DE DOSIG OD BAGIE OD CIAOFI - QUASBE LUCIFTIAN OD OLPRIT! CHISO HAMI DE CNILA DRIX SIATRIS OD TELOC. CHISO TIBIBP ENAY DE CAOSGA DER PHAMA TE EOL NOS IALPOR DRILPA LANSH PEH ORS DE !!VAOAN ABEPESA AR ARGEDCO!!!

İngilizce olarak :
Thunders of Wrath, Evil Spirits - Come to Me, Dark Heaven and True Darkness - Open unto me. Darkest between Darkests with your Kingdom - Descend Unto Me. Let the Power of the Night and Fury and Terror destroy Brightness and Light. Let Creatures of Blood bring down Scorpions and Death. Let the Sorrow be Ruler of Earth which I will give to be burned by dark power of !!TRUE EVIL THAT I INVOCE!!

Bir çeşit rituel ya da şer-uygulaması diyebilirsiniz .. Daha çok zikir gibi ancak kötülüğe yonelik ...

Kaynak : ben egitimim sırasında kendi aldıgım notlarımdan yazdım ancak İnternettende bulabilirsiniz..

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Şeytan ile anlaşma yapmak hakkında bir bilginiz varmı?Yada bu zikir onunla ilgili mi?

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bu zikir şeytansal yani şer ile ilgili olur ;)

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
daha parapiskolojiyle yeni ilgileniyordum bu büyüyü yada herneyse evde denedim televizyon bozulmuştu 3 dk filan bozuk oldu bir anda ondan sonra calışmıstı:D
belki ondada olmaya bilir televizyonun bozulacagı vardır bozulmuşta olabilir:D

BattleFury

Kayıtlı Üye
Negatif enerji , kullanmayı bilen için çok etkili olabilir tabii :) ama televizyonun bozulmasını direk bununla alakalı tutmayın derim şahsen..

nacadralug

Kayıtlı Üye
Bu metin herhangi bir dine özgü mü ve o dinden ya da başka dinden bir insanın okumasının bir zararı olur mu ?