Stephen Hawking Uyardı: Uzaylılarla Sakın Konuşmayın!

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Uyardığı iyi oldu. Hep bizim buradaki uzaylılarla konuşurdum artık konuşmicam :)

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Her ırkın her türün iyiside vardır kötüsüde önemli olan hangisine denk geldiğimiz.Uzaylı diye tabir edilen varlıklar insan ömrünün kat ve kat üstünde yaş ortalamalarına sahipler bizim dünyamız bir yılını 365 günde tamamlarken onların yasadıgı gezegen bir yılını 1000 yılda tamamlar zaman kavramı uzayda farkılıdır gezegenden gezegene degısır..

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Her ırkın her türün iyiside vardır kötüsüde önemli olan hangisine denk geldiğimiz.Uzaylı diye tabir edilen varlıklar insan ömrünün kat ve kat üstünde yaş ortalamalarına sahipler bizim dünyamız bir yılını 365 günde tamamlarken onların yasadıgı gezegen bir yılını 1000 yılda tamamlar zaman kavramı uzayda farkılıdır gezegenden gezegene degısır..
Bence zaman olarak bizden daha önde gidiyorlar biz yavaş çekimde gibi görünüyoruz

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Bence zaman olarak bizden daha önde gidiyorlar biz yavaş çekimde gibi görünüyoruz

Mantıken baktıgınız zaman zaten herşey gün gibi ortada nasıl amerika suan gündüzü yasıyor biz geceyi yasıyorsak onlarda bizden zaman bakımından öndeler ama nasıl öndeler bilgi tecrübe ve yaş olarak..

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Konuyu biraz saptırıyor gibi olabilirim ama bir sorum olucak. Galaktik federasyon ve diğer gezegenlerden gelen varlıklar var diyelim ,peki bunların bir uydurmaca olma olasılığı yok mu? Ben gerçek olduklarını düşünüyorum ama bu ihtimalde kafamı kurcalıyor.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Konuyu biraz saptırıyor gibi olabilirim ama bir sorum olucak. Galaktik federasyon ve diğer gezegenlerden gelen varlıklar var diyelim ,peki bunların bir uydurmaca olma olasılığı yok mu? Ben gerçek olduklarını düşünüyorum ama bu ihtimalde kafamı kurcalıyor.

Olabilir tabiki buda bir ihtimaldir.Ama birde şöyle birşey var ben kendim bizzat şahit oldum çok ama çok büyük bir ordusu var Galaktik Federasyonun ana gemileri dünyanın 2 katı büyüklüğünde silahlarından bahsetmıyorum bile orta güçteki silahının gücü dünyayı yok etmeye yeterde artar bile :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Olabilir tabiki buda bir ihtimaldir.Ama birde şöyle birşey var ben kendim bizzat şahit oldum çok ama çok büyük bir ordusu var Galaktik Federasyonun ana gemileri dünyanın 2 katı büyüklüğünde silahlarından bahsetmıyorum bile orta güçteki silahının gücü dünyayı yok etmeye yeterde artar bile :)
Aynen ve bunca güçlü olan varlıklar dünyamıza zarar vermekten ziyade dünyamızı koruyorlar aslında insanları çoktan ortadan kaldırıp dünyaya yerleşebilirlerdi bile neden beklesinler ki ancak onlar dünyayı temizliyorlar yani ben bu kadar iyi olduklarını düşünebiliyorum

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Aynen ve bunca güçlü olan varlıklar dünyamıza zarar vermekten ziyade dünyamızı koruyorlar aslında insanları çoktan ortadan kaldırıp dünyaya yerleşebilirlerdi bile neden beklesinler ki ancak onlar dünyayı temizliyorlar yani ben bu kadar iyi olduklarını düşünebiliyorum
Zaten zarar verecek olanlar planlarını uyguluyorlar emin ol herşey Decc@l için armegedon yakın :)

Darkprincess

Kayıtlı Üye

Gerçekten şahit oldunuz mu? Çok harika :) Keşke bende şahit olsam ....

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Aslında o değilde insanlar daha çok endişelendiriyor beni bizi bir çim gibi ezecekler büyük güçler :\ o zaman gelince gökyüzünde gemi değilde güneşi arayabiliriz

Umarım o günler hiç gelmez. Yapmamız gereken farkına varmak ve bir olduğumuzu hatırlamak. Eğer birleşirsek kabalın bize karşı hiç şansı olmaz...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Umarım o günler hiç gelmez. Yapmamız gereken farkına varmak ve bir olduğumuzu hatırlamak. Eğer birleşirsek kabalın bize karşı hiç şansı olmaz...
2015 te savaş çıkacak diyorlar ve en çok türkiye etkilecekmiş belkide çoğumuz ölebiliriz bile :\ savaşlar insanlık var oldukça çıkar buna inanırım olabilir o yüzden herşeye hazırlıklı olmalıyız

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Bence savaşa daha var. Yakında ama bu kadar yakın değil ve bu savaş tahminimce son savaş, armagedon olabilir. Umarım olmaz ama olursa insanlığın hiçbir şansı yok.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Stephen Hawking denen adam ALLAH`ın varlığına inanmıyordu.Biz stephene neden inanalım ki!!!

calosa

Banlı Kullanıcı
Uzaylılara İnaniyormuyum İnanmıyorum Diye Birşey İcindeyim Bakalım Ne Olacaksa :D

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Bence savaşa daha var. Yakında ama bu kadar yakın değil ve bu savaş tahminimce son savaş, armagedon olabilir. Umarım olmaz ama olursa insanlığın hiçbir şansı yok.

Orası hiç belli olmaz dengeler bir öyle bir böyle herşey sallantıda.İnsanlığın sansın var ama kaderı yok :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Savaş çıkarsa ilk ben ölürüm herhalde normal şartlarda zor yaşıyorum olağanüstü şartlarda yaşayabileceğimi hiç sanmıyorum :)

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Bence biz farklı bir gezegene gidelim. Savaşmak isteyen kalsın doya doya savaşsın burada.