Andrah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

andrah

Kayıtlı Üye
ard arda rüyalar gördüm.(geçen hafta içi ard arda günler bazı günleri hatırlamıyorum)

ilk rüyamda kardeşimle dağ gibi bir yerdeyiz balık tutmaya gelmişiz.Bu yeri daha önce hiç görmedim ancak yabancılık çekmiyorum kardeşim ise normalde olduğundan farklı sanki biraz büyümüş, uçurumun kenarındayız alta göl var kardeşim inmek istiyor ben düşer korkusuyla engelliyorum (hatta ona kızıyorum ), daha sonra telefondan babamla konuşuyoruz babam bize yol gösteriyor onun gösterdiği yolu takip ederek etrafta insanların olduğu ( şehir için yada köy gibi bir yer) uçurum olmayan bir yere geliyoruz, ancak burada su çok kirli yine balık tutamıyoruz,daha sonra şehire geliyoruz geri dönecekken ben bir kaza geçiriyorum sanırım 2-3 metreden taş zemine düşüyorum, ( emin deyilim buralar bulanık ) ve rüyam burada bitiyor

3.rüyamda ise (4 de olabilir )

her gün gün okula giderken kullandığım bbir yol var ince 2 kıvrımlı bir yol ilk kıvrımında bir arkadaşımın evi var( bunlar gerçek),o yolu görüyorum ancak yol yerine çok güzel berrak bir su çağlıyor adeta dere olumuş gürül gürül arkadşımın evinin olduğu dönemece doğru akıyor,içersinde gümüş gibi balıklar yüzüyor onları yakalamayı çok istiyorum, olta atıyorum ama balıkar benden gene kaçıyor,sonra balıkların benden neden kaçtığını görüyorum,bir çeşit yaratık onları kaçırıyor,sonra onları kaçıran şeyi yakalıyorum.Deyişik hiç görmediğim bir şey,onu inceliyorum, sonra su birden azalıyor dere tekar yola dönüşüyor.elimde o yaratıkla birlikte köşedeki arkadaşımın evine gidiyorum yaratık sonradan.Benim evde besledğim kedime dönüşüyor. ( rüyanın sonunda yolun kenarında hala canlı bir sürü balı kbuluyorum küçük küçük onları suya koyup yaşamalarını sağlıyorum.)

Yardım ederseniz sevinirim aslında sıradan görünüyorlar ancak işin tuhaf kısmı balık yakalamak isteyipte yakalayamadığım bundan önce 2-3 rüyada daha görmüştüm ard arda günlerde en son bu rüyayı gördüm daha sonrada buna benzer rüya görmedim.(balık tutamadığım ve hatırladığım tüm rüyalarda telefondan babamla konuşuyorum ondan direktif alıyorum) ( salıdan cumaya kadar bu rüyaları gördü sanırım )

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hayatınızda bir takım zorluklar atlatacağınız görülüyor. Meslek veya hedef değişikliği söz konusu olabilir. Tehlikeli, risk barındıran bir işiniz, babanızın da yardımcı olmasıyla istediğiniz gibi sonuçlanacak.

Bir dönem bozuk, hasarlı, size uygun olmayan atılımlar veya kazanç kaynakları ile bocalayabilirsiniz.

Yüzünüze başka arkanızdan başka konuşan ve size ihanet edebilecek bir arkadaşınız var.

Bir sorunla beraber gelse de, isteklerinize kavuşacaksınız.

Diğeri;

Evde bolluk ve bereket işaret ediliyor. Fakat siz bu duruma katkıda bulunmak adına bir şey yapamıyor olabilirsiniz. Bunun sıkıntısı da sizi üzüyor olmalı.

Evde sizi destekleyen ve yol gösteren bir yakınınız, size sınav olacak nitelikte bir görev verebilir. Onu mutlu etmek adına zor bir işi kolaylıkla halledip, başarıya ulaşacaksınız.

Sevgiler

andrah

Kayıtlı Üye
Yine 3 tane birbirine benzer rüyamı paylaşacağım,yorumlarsanız çok sevinirim;

1.Bu rüyamı 5-6 ay önce gördüm son sevgilimden ayrıldıktan sonra gördüğüm bir rüyaydı,hava karanlıkken ben,sevgilimin evinin önüne gidiyor ve onu evinden alıyordum,bir süre karanlıkta dolaşıyor ve sohbet ediyorduk bir süre bu böyle devam etti,sonra o beni durdurup birşeyler söyledi ve beni evimin önüne kadar bıraktı,evimin önü (apartmanda oturuyoruz) zifiri karanlıktı tam ben kapıdan girerken,geriye döndüm ve bakıştık,daha sonra apartman kapısı kapanırken bir kaç dairenin ışığı açıldı,ben en üst katta ki evime doğru kendime kendime düşünerek çıktım ve evimde derin düşüncelerim arasında debelenirken uyuya kaldım.

2.İlk rüyamdan 1-2 ay sonra gördüm.Kendi köyümde (köyün çevresinde demek daha doğru olur) geziyorum biraz dolaştıktan sonra,bir köprünün önüne geldim köprünün altı göl gibiydi tam oltam olsada balık tutsam diye düşünürken bir bayan yanıma geldi bir ve onunla birlikte yoluma devam ettim.Sanki onunla birlikte olmak için doğmuş gibiydim yanında,kendimi güvende ve birazda heycanlı hissediyordum,yolda yürümeye devam ederken onu sevdiğimi fark ediyorum,daha sonra beraber yürürken köyü görüyoruz
(köyüme normalde 3 giriş yolu vardır ve genelde girdiğimiz yol ilerde 3 e bölünür ve asıl yol dar bir ara sokakta biter ve ikiye ayrılır) işte biz o ara sokağın olması gereken yerden köye giriyoruz hiç sağa sola sapmadan devam ediyoruz ve biraz gittikten sonra yolun normalden geniş olduğunu fark ediyorım normalde ev olan yerlerde yola paralel giden yem yeşil çimenler var.İşte bu sırada yolun sağında ve solunda 6-7 kadar bayan,( 2 tanesi eski sevgililerim,zaten pek sevgilim olmadı bayanları anlama konusuda çok zayıfım :( ) bana bakıyor el sallıyor gülümsüyor bazıları biraz kırgın gibi bana,çoğunu hiç görmeme rağmen hepside tanıdık geliyor bana bende el sallıyorum,ve yolda yürümeye devam ediyoruz köyden çıkıyoruz bayan arkadaşımla yine yem yeşil ağaçların olduğu bir yolda ilerliyoruz ve yolun sonunda küçük bir kulubede rüyam sona eriyor.

3.Bu rüyayı bugün gördüm bu rüyada hava karanlıkken geçiyor.Ben bir bayanla arkadaşım ise sevgilisiyle,benim şuanki evime doğru yürüyoruz,ben hiç duraksamadan bahçe kapısını geçip apartman kapısını açıyorum,tam içeri girecekken onların peşimde olmadığını fark ediyorm geriye dönüyorum ki yanımdaki bayan apartman kapısının biraz sağında (yani benimde sağımda) duruyor yanına,ilk rüyamda bahsettiğim eski sevgilim geliyor,daha sonra 5-6 kadar bayan arkadaşım daha geliyor,hepsi bir birinden farklı ve güzel,onlar beni tanıyor bende onları tanıyorum ve birazda şaşırıyorum içimden ne işiniz var burda demek geliyorsada söylemeden duruyorum çünkü gitmelerinide istemiyorum aslında onları seviyorum diyebilirim,bu sırada tepelerine biraz sönmüş bir düzine kadar falan aralarında mavileride olan balonlar düşüyor,hep beraber bizim apartmanın bahçesinde yürüyoruz yanımda o güzel bayanlardan biri var onunla konuşuruz nasılsın falan diyorum,daha sonra gelenlerden 2-3 kişi geldikleri hızla kayboluyor sanki görünmez olmak gibi orda olduklarını biliyorum ama göremiyorum diyebilirim.Kalanlarla geziyoruz yanında hala arkadaşım ve sevgiliside var,rüyamın sonuna doğru metroya biniyoruz bir yerden bir yere gidiyoruz yanımda rüyamın başındaki bayan oturuyor,diğerlerinden en büyük farkı bende uyandırdığı duygular (karanlıkta geçen rüyamddaki ışık kaynağı gibi) ve saçlarının rengi ( kızıl ) daha sonra metrodan iniyoruz ve rüyam bitiyor.

origanum

Yönetici
Sayın Andrah,
Kime yorumlatmayı düşünüyorsunuz? Şu anda sitemizde bu hizmet verilmemektedir.
Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...