Zararlı kişiler için kalp sıkıştırma,pişman etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülşahh

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kesinlikle işe yarayan çok etkili bir uygulamadır.kötülük gördüğünüz,sizinle uğraşan iftiraya maruz kaldığınız kişiden intikam almak için okunur 1 hafta devam etmeniz kişinin kalbini sıkıştırır ruhunu daraltır sizi aklına getirir ancak kesınlikle dikkatli yapılması lazım tutup da size hiç zararı dokunmayan birinde denemeyin size bir şekilde zarar vermş hakkınıza girmiş olmalı.etkisini ilk günden görmeye başlıycaksınız..Tekrar söylüyorum çok etkilidr yapmadan önce 2 kere düşünün.......... defa ''YA ŞEDİDEL BATŞİ''
sonrasında bir defa : Fi kulubihim ........fe zede hümüllahü ....... ve lehüm azebün elim..
kaynak:Mustafa iloğlu gizli ilimler hazinesi cilt 5..

Admin notu: sitemizde zararlı uygulamalar eksik verilmektedir. Lütfen denemeyiniz.

wolf77

Kayıtlı Üye
burada isim felan söylemek gerekmiyormu?? buna benzer bir islem daha var orada iki kere onun ismini ve annes imsini söyleyip bundan uzun bir dua var

seda74

Kayıtlı Üye
bu uygulama zaten var:)) ama o konun basligida pisman olmasi icin..?

uygulamalar ayni......???

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ben arama yaparak paylaştım ama başlığa göre yaptım pişma olmakta bir nevi kalp sıkıştırmadır :)

MİHRE

Kayıtlı Üye
teşekkürler...çok işime yarayacak gibi duruyor.. ;)

seda74

Kayıtlı Üye
anne adi bilmiyosaniz havva da diyebilirsiniz:)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bende yapmak istiyorum ama okumada anne adını nasıl ekleyeceğimi bilemedim...

razor666mania

Kayıtlı Üye
kız arkdaşımın için yapmıştım o da bunalıma girmiş galiba faceim herkese acık..Kendisi benim profili incelemiş resimlerimizi görüp bunalıma girmişti.madem unuttun ne diye face profilime bakıon dediğimde mailimde cevap vermemişti.

ipek su

Kayıtlı Üye
dikkatli olun karşı tarafa çok zararı oluyor "sonra pişman olmayın "

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Eğer haksızlık durumu varsa size döner uyarayım. Saate gelince bilmiyorum ama forumda uygulama yapılabilecek günler ve saatler mevcut araştırın

nehirada

Kayıtlı Üye
660 tamamından sonramı okuyacaz duayı yoksa her seferindemi tşkler..

kişinin ismimi annesinin ismimi önce yazılır tşkler..

namasteipek

Kayıtlı Üye
Korkutmalar kötü rüyalar demişsiniz bu uygulamayı yapan da yani o kişiye okurken biz de korkulu rüya görür müyüz?

psycoangel

Kayıtlı Üye
kişinin annesinin ismini bilmiyorsak ? bir de bu duanın anlamını bilen var mı arkadaşlar? son bir soru bunu okuyarak günaha girmiş olurmuyuz..Kötülük yapan kişiyi Allaha havale etmek daha doğrumudur? teşekkür ederim

origanum

Yönetici
kişinin annesinin ismini bilmiyorsak ? bir de bu duanın anlamını bilen var mı arkadaşlar? son bir soru bunu okuyarak günaha girmiş olurmuyuz..Kötülük yapan kişiyi Allaha havale etmek daha doğrumudur? teşekkür ederim

Kişinin anne adı bilinmiyorsa yapılmamalıdır, bazı kişiler Havva demeyi kabul etse de bu tam doğru adrese gönderme olmayacağı için gerçekleşme oranını düşürür, boşuna emek kaybı olur. Kişiyi pişman etmek için yapılan bir kahır uygulamsıdır, hayırlı birşey beklemeyin. Kişinin azap çekmesi için doğdoğru yakalanmasını ifade eder. İslamiyette tüm büyüler gibi bu da günahtır, bu forum büyü sitesidir, kişiler bunu bilerek girer ve uygulama yaparlar, bazı büyülü sözleri okurlar, burada büyü günah mıdır gibi bir soru sormanın abes olduğu defalarca yazıldı biz de artık sormayın demekten bıktık. Allaha havale etmeyi düşünen bir kişinin böyle bir forumda işi nedir diye bir soru geliyor insanın aklına, en azından büyü ile ilgili bölümlerinde.

psycoangel

Kayıtlı Üye
siteye yeni bakmaya başladım , bana saymadan önce üyeliğimin ne kadar yeni olup olmadığına baksaydınız..böyle nezaketsizce serzenişte bulunmazdınız...herneyse..sanırım sorum oldukça rahatsız etti sizi....Bu başlığa ilk yazan arkadaş okunması gereken o yazıları dua tabir etmiş ..ben dua ile büyüyü bir arada anlıyamadım ..ayrıca maji nedir onu bile bilmiyorum sayın origanum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...