Zararlı kişiler için kalp sıkıştırma,pişman etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elidaa

Kayıtlı Üye
Bunu gerçekten hak eden birine okudum hakkıma giren beni yarı yolda bırakan biri için..İşe yaradı mı bilmiyorum ama sevgilisi vardı okuduğum zamanlarda ondan ayrıldı.Okumayı bıraktığımda tekrar barıştıklarını gördüm.Sizce okuma yaptığımda aklına mı geliyorum ? Huzursuz oluyor mudur ? Devam etsem faydası olur mu ?

elidaa

Kayıtlı Üye
Bunu gerçekten hak eden birine okudum hakkıma giren beni yarı yolda bırakan biri için..İşe yaradı mı bilmiyorum ama sevgilisi vardı okuduğum zamanlarda ondan ayrıldı.Okumayı bıraktığımda tekrar barıştıklarını gördüm.Sizce okuma yaptığımda aklına mı geliyorum ? Huzursuz oluyor mudur ? Devam etsem faydası olur mu ?

Aynı durumla tekrar karşı karşıyayım okuma yaptığımda ayrılıyor,bıraktığımda bi süre sonra tekrar barışıyorlar.Gerçekten lütfen büyü ile ilgili midir ? Çok zor durumdayım yardım edin....!!

purpleplanet

Banlı Kullanıcı
Benim 2 sorum var konu ile ilgili:

- Bayanlar regl iken yapabiliyor mu?
- 1 hafta değil de 3 gün yapıp bırakılırsa(unutkanlık,iş güç yogunluk) yanlış bir durum olur mu?

Teşekkürler şimdiden

elidaa

Kayıtlı Üye
Benim 2 sorum var konu ile ilgili:

- Bayanlar regl iken yapabiliyor mu?
- 1 hafta değil de 3 gün yapıp bırakılırsa(unutkanlık,iş güç yogunluk) yanlış bir durum olur mu?

Teşekkürler şimdiden

Uygulamayı yapmış ve sonuç almış biri olarak size tavsiyem şudur. Regli döneminde yapmayın boy abdestiniz ve normal abdestiniz olsun.Ay büyürken yapmak uygun.Ve uygulamayı yaptığın kişinin uyuduğu bir vakitte olması yararınıza olacaktır.Gece 2-3 civarlarını seçebilirsiniz. Ben uygulamayı ne zaman yapsam yaptığım kişi sevgilisinden ayrılıyor okumayı bıraktığımda bi süre sonra tekrar barışıyorlar.Sanırım bu okuma vicdanını rahatsız edip kafa karışıklığına sebep oluyor..

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Bilemiyorum,yapsam mi?? yapmasam mi?? Cünki bana zarar veren,iftira atan kisi öz agbim.Yapmak istiyorum ama icimden bir ses devamli engel oluyor.Vijdan azabi cekersin diyor.Ve bende her seferinde Allaha havale ediyorum.Cünki biliyorum ki yaparsam eger tutacak.Ve o vijdan azabini ben kaldiramam ki.

Psikite

Kayıtlı Üye
Zamanında kullandığım bir denemedir. Fakat anne ismini bilmediğim için tutmamıştı

saltanart

Banlı Kullanıcı
Haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız, size haksızlık eden kişi ya da kişilerin yüzlerine doğru içinizden 15 defa aşağıdaki duayı okuyun. Okumayı bitirdikten sonra birşeye sıkılmış gibi, yüzlerine doğru nefes verin. HEP HÜVE LA YUN LA HE LA ME.

deşti

Banlı Kullanıcı
Yasadıgim sey sanki biri bu uygulamayi bana yapiyor su an bile onu dusunuyorum kalbim yerinden cikacak sanki. Kendime aciyorum oysa ben ona bisey yapmadim asik oldugumu diyemedim sadece

Anjin_San

Kayıtlı Üye
bugün okumaya başladığımdan beri ilk defa uykumda ben daraldım :D ruhum uyanmış bedenim hala uyuyor gibiydi arkamda siyah beyaz loş bir ışık vardı ve bunu okuduğum kişi orada sıkıntı çekiyordu beni çağırıyordu.. ama gitmedim :D bence bu etkili olduğunu gösteriyor pes etmeyeceğim yapmaya devam

deşti

Banlı Kullanıcı
BUtün majileri yapmak için sart mı anne adi.in bilinmesi bilinmiyorsa herkesin ortak fikri nedir kimisi havva da olur diyor kimisi olmaz diyor majiyi yapmak istiyorum ama annesinin adini bilmiyorum ama o benim annemin adini biliyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
BUtün majileri yapmak için sart mı anne adi.in bilinmesi bilinmiyorsa herkesin ortak fikri nedir kimisi havva da olur diyor kimisi olmaz diyor majiyi yapmak istiyorum ama annesinin adini bilmiyorum ama o benim annemin adini biliyor

Maji'nin yapımında anne adı gerekiyorsa bilmeniz lazım yoksa olmaz. Ve her Maji de gerekmeyebilir. Ama yapacağınız majide isteniyorsa bilmeniz lazım. :)

deşti

Banlı Kullanıcı
Maji'nin yapımında anne adı gerekiyorsa bilmeniz lazım yoksa olmaz. Ve her Maji de gerekmeyebilir. Ama yapacağınız majide isteniyorsa bilmeniz lazım. :)

Hapı yuttum ben desene
lutfen rica etsem anne adi gerektirmeyen bir maji soylermisiniz cunku cok kotu oluyorum ayni bu majideki tarif i yasiyorum ben de ona biseyler yapmaliyim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hapı yuttum ben desene
lutfen rica etsem anne adi gerektirmeyen bir maji soylermisiniz cunku cok kotu oluyorum ayni bu majideki tarif i yasiyorum ben de ona biseyler yapmaliyim

Ben size hiç bir şekilde bir maji tarifi veremem ek olarak. Tarif bulsanız bile büyük ihtimal işe yaramaz.Çünkü o majinin sahibi o majiyi kendine göre yapmıştır.
Her majisyen kendi uygulamasını kendisi yapar. Ve size majisyen değilsiniz o yüzden büyüden uzak durmanız daha iyi olur.
Bir Majisyen bir büyüyü yapmadan önce çok uzun bir süre düşünür. Kendine belirli soruları sorar. ''Neden yapıyorum ?,Ne amaçla yapıyorum ?,Yapmam gereklimi ?,Bu uygulamanın ne gibi zararları olabilir ? '' Bu gibi sorulara kendi içinde gerekli cevapları verdiğinde uygulamayı yapar.

İnternette yayınlanan uygulamaların çoğusu artık etkisi kaybetmiştir. Çünkü o uygulamaların sahipleri uygulamaları kendilerine göre yapmışlardır. Siz yaparsanız başarılı olamayabilirsiniz. Ve ortaya başka kötü etkiler çıkabilir.

ebi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben yeni katıldım konuyla ilgili nokta konulan yerlerdeki eksik bilgileri benimle paylaşabilirmisiniz rica etsem

Anjin_San

Kayıtlı Üye
herseyı goze alarak yapacagım dıyorsan mesaj at ben yaptım rahatsız etmeye basladılar :D

madasin

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamayı yaptım. hiç söylendiği gibi rahatsız olmadım. Bu hayatımı mahveden, zalim insanlar için bazı duaları okurken ( başka dualar da vardı ) . Sadece bir gece rüyamda korktum ( korkutulmaya çalışılmakla açıklanır mı bilemiyorum ) Fakat günlük yaşamımı etkileyen bir durum olmadı. Benim çıkarımım demek ki çok haklıymışım ki çok rahat yaptım. Fakat uygulamanın sonucu ile ilgili henüz bir haber alamadım. 1 ayı geçti .

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim kadarıyla okuma esnası sırasında rahatsızlık vermiyor.Eğer haksız yere okunmuşsa sonradan okuyandan çıkıyor acısı.Daha önceki paylaşımlardan da böyle olduğu kalmış aklımda.

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Angeles; Haklısınız. Fakat kişinin kendini haklı görmesi yaşamı, yaşam tecrübesi, kültürü ile ortaya koyduğu bir durumdur. Danışılacak bir kurum da olmadığına göre kişi kendisi karar verecektir. Evet dediğiniz gibi sonradan acısı çıkar. Mazlum insanlara yapılırsa adaletli değil. İlahi adalet denilen şey orada kendini gösterir. Ben bu yorumu okurken bıraktım, çok rahatsız edildim, rahatsız oldum, nefes alamadım vs gibi geri dönüşleri okuyunca belki yararı olur diye yazdım. Fakat sonuç aldım mı ? İnanınız ben de bilmiyorum. Oldu ya da olmadı hiç bir fikrim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...