Zararlı kişiler için kalp sıkıştırma,pişman etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canmert196

Kayıtlı Üye
siteye yeni bakmaya başladım , bana saymadan önce üyeliğimin ne kadar yeni olup olmadığına baksaydınız..böyle nezaketsizce serzenişte bulunmazdınız...herneyse..sanırım sorum oldukça rahatsız etti sizi....Bu başlığa ilk yazan arkadaş okunması gereken o yazıları dua tabir etmiş ..ben dua ile büyüyü bir arada anlıyamadım ..ayrıca maji nedir onu bile bilmiyorum sayın origanum...

Maji buyu demektir eger siz bir sozu,ayeti belli sayida yaparsaniz bu buyudur dua ise sizin icinizden geleni istediginiz dilde inanciniz olana anlatmaktir Allah im hayirlisiyle su isim halolsun nolur yalvarrim derseniz dua dir ama bu isiniz icin 63 gun 21 fatiha okursaniz bu buyudur tum kitapli dinlerde oldugu gibi islamdada gunahtir :) kitapsiz dinlerdeyse buyu sevaptir :)

patrick

Kayıtlı Üye
Yaptığım kişiden haber aldım bu gün (daha doğrusu başka bir arkadaş yardımıyla öğrendim). Tatile gitmişti hiç dışarı çıkmıyormuş, daralıyorum istemiyorum vs. diyormuş (kendisi normalde evde bir dakika bile durmaz). Duyduğumda şok oldum işe yarayacağını düşünmemiştim. Çok teşekkürler.

origanum

Yönetici
siteye yeni bakmaya başladım , bana saymadan önce üyeliğimin ne kadar yeni olup olmadığına baksaydınız..böyle nezaketsizce serzenişte bulunmazdınız...herneyse..sanırım sorum oldukça rahatsız etti sizi....Bu başlığa ilk yazan arkadaş okunması gereken o yazıları dua tabir etmiş ..ben dua ile büyüyü bir arada anlıyamadım ..ayrıca maji nedir onu bile bilmiyorum sayın origanum...

Sayın psycoangel,
Yeni üyelerin sorumluluğu vardır, direk foruma yazmadan önce kuralları okumaları sonra da ilgili oldukları bölümdeki tüm yazıları okumaları gerekir. Bu başlıklarda sordukları şeyler daha önce yazılmış ise tekrar sormamaları oradan okunup bilgilenmeleri forumun düzeni ve yazı kirliliği oluşmaması açısından önemlidir. Tüm üyelerimizin bunları bilmesi gerektiği ve bununla ilgili pek çok şeyler önceleri bu forumda çok kereler söylenmiş ve her yeni üyeye bunlar hakkında okuması gerektiği halde okumadığı için tekrar tekrar forumda sordukları yerde bir daha söylenmiştir. Çoğu kişinin okumayacağı ve kurallara uymayacağını düşünüp üye olurken hatırlatma gereği duyup yazı göndermekteyiz ama bu bile okunup uygulanmıyor. Bu tür yazılar nedeniyle site çöplüğe dönmektedir üyelerimizden özen istiyoruz. Önce her yeri okuyun, çok olması kişiyi yıldırmamalıdır, ne kadar çok bilgi edinilirse o kadar ufku genişler insanın, bakış açısının genişlemesi kötü birşey değildir. Ayrıca islamiyetin ilk emri oku'dur. Madem herşey islama uygun mu diye soruluyor o zaman ilk yapılması gereken şey yapılsa ne kadar iyi olur değil mi? Sonrası kişinin kendi iradesine kalmıştır. Kaldı ki siz yeni üye de değilsiniz tam 4.5 aydır üyesiniz ve bu da gereken kuralları öğrenmeniz için oldukça yeterli bir süre.
Kendi düşüncelerinize göre yazımı yorumlamışsınız bu sizin bakış açınız.
Siteyi dikkatli bir şekilde okuyan neden bazı büyülere dua diye hitap edildiğini de öğrenmiş olur, bunu da birkaç yerde açıklamıştım, merak ediyorsanız araştırıp öğrenebilirsiniz ki biz üyelerimizin hazıra konmalarından ziyade araştırıp bulup da öğrenmelerini, bilgiye emek harcayarak ulaşmalarını istiyoruz. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır, buranın tarzı bu şekilde. Ama yine de arada soranlara cevap veriyoruz, yardımcı olmaya çalışıyoruz ancak biz taviz verdikçe bu kişi ve site için yararlı olmuyor. Belirli bir disipline sevketmek gerekiyor. Maji öğrenmenin de sonrasında adabıyla yapmanın da temel prensibi sabırla araştırmaktan, zaman, emek harcayıp çile çekmekten başlar, burası da zaten o sistemin kuralları ile işleyen bir yer. Maji kelimesinin ne olduğunu bilmeyip de maji bölümüne girip bir maji uygulaması yapmak için detay istemeniz de enteresan geldi. Majisyen olmayan birisi maji yapamazki yani büyücü olmayan büyü yapamaz tıpkı cerrah olmayanın ameliyat yapamayacağı gibi, özel bir konu bu, eğitimi de çok ağır ve eğitim alınca da oldu diye birşey yok yapabilirlik onayı alınması gerekir. Ayrıca bilmediğiniz bir kelimeyi günümüzde google gibi bir nimet varken hala araştırmamış olmanız ve buraya dökmeniz de kusura bakmayın ama ilginç hani özrü kabahatinden büyük derler ya.
Biz aramıza yeni katılanlara kucak açarız, bu yolda ilerlemek isteyenlere tökezlememeleri için gereken desteği veririz, bazıları ortama ne kadar asılsız bilgi yaysa da biz gerçek bilgileri almalarını sağlarız ve kirliliğe kapılmama yollarını öğretiriz, içinde yeterli azmi olan faydalanır gerisi zaten başaramayacaktır. Burasının kendine göre bir yer olmadığını anlayanlara da saygı duyarız yolları açık olsun deriz. Bu yolda ilerlemek değil de etrafta neler olduğunu öğrenmek ne yollar olduğunu keşfetmek isteyen meraklılara da kapımız açıktır, bilgi almayı hakeden herkese açıktır, algı ise kişinin kapasitesi kadardır. Herkes kendi çapına göre faydalanır.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Sevgili psycoangel, ben burada sizin iddia ettiğiniz ve nezaketsiz olarak algılanacak bir kelime bulamadım!? Genel anlamda bir cevap verilmiş. Ve şimdi söyleyeceğimi de şahzınıza karşı algılamadan genel olarak söylemeliyim ki, bizler (çoğunluk olarak) araştırmadan, merak ettiklerimiz hakkında, acaba merak ettiğim bilgi sitede mevcut mu diye bir ön bilgiye bakmaktan çekiniyoruz gibi. Yeniyim diyorsunuz, yeni olmak demek, sitede küçük bir araştırma yaparak ki bunun en kolay ve hızlı yolu ''arama'' kutucuğudur; mevcut bilgilerden yararlandıktan sonra şayet bulamadığınız bir konuya ilişkin, yeni bir konu açmak, yada soruyu yöneltmenin izlenecek en doğal yol olduğu kanısındayım. Kolay yoldan hemen cevap alabilme umudu ile yeni bir konu açmak ki zaten açılan konuya istinaden de bilgiler genel anlamda bulunuyorsa, forum kirliliğinden başka bir şey olmaz. Sitede açtığınız konu hakkında yada yakinen merak ettiklerinize dair, yığınla cevap mevcut. Havas ve maji bölümüne bakmanız yeterlidir. Teşekkür ediyorum...

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?15154-Gizlimabet-Kurallar%C4%B1-(Herkes-okumal%C4%B1-)

Sevgi ile.
İyi Forumlar!

psycoangel

Kayıtlı Üye
:) ...ben anlayamadım ..siz ciddimisiniz..63 gün 21 defa fatiha okuyunca büyü mü olur adı..enteresan yaklaşımınız...teşekkürler bilgi için

ne kadar uzun yazmışsınız sayın origanum :) ne yazık ki benım bütün gün bütün işim buraya bakmak değil...hepsini okuyamadım üzgünüm ..yine de teşekkürler zaman ayırmışsınız yazmışsınız...

sayın origanum, siz bana çok sinirlenmişsiniz hakketen :) niye bu kadar hırslanmışsınız anlamak zor.. 4.5 aylık üyeyim evet ama yeni bakmaya başladım siteye..ayrıca ilgimi çektiği için girip okuyorum ..mistik ve farklı bir dünya...kimseyi de eleştirmedim...gayet düzgün paylaşımlar....çalışan bir insanım ..sizler kadar ciddi zaman ayırmıyorum bu işlere..belki sizler kadar üzerinde durmuyorum..doğaüstü olayları okumak hep ilgimi çekmiştir..büyü uzmanı olmak gibi bir niyetim de yok...yeni bir üyeye yaklaşımınızı tuhaf ve itici buldum ..sitenin her köşesini okumak gibi bir zorunluluğum oldugunu sanmıyorum...lütfen benimle ilgili yazı yazmayın ..tadı kaçmasın..

origanum

Yönetici
:) ...ben anlayamadım ..siz ciddimisiniz..63 gün 21 defa fatiha okuyunca büyü mü olur adı..enteresan yaklaşımınız...teşekkürler bilgi için

ne kadar uzun yazmışsınız sayın origanum :) ne yazık ki benım bütün gün bütün işim buraya bakmak değil...hepsini okuyamadım üzgünüm ..yine de teşekkürler zaman ayırmışsınız yazmışsınız...

sayın origanum, siz bana çok sinirlenmişsiniz hakketen :) niye bu kadar hırslanmışsınız anlamak zor.. 4.5 aylık üyeyim evet ama yeni bakmaya başladım siteye..ayrıca ilgimi çektiği için girip okuyorum ..mistik ve farklı bir dünya...kimseyi de eleştirmedim...gayet düzgün paylaşımlar....çalışan bir insanım ..sizler kadar ciddi zaman ayırmıyorum bu işlere..belki sizler kadar üzerinde durmuyorum..doğaüstü olayları okumak hep ilgimi çekmiştir..büyü uzmanı olmak gibi bir niyetim de yok...yeni bir üyeye yaklaşımınızı tuhaf ve itici buldum ..sitenin her köşesini okumak gibi bir zorunluluğum oldugunu sanmıyorum...lütfen benimle ilgili yazı yazmayın ..tadı kaçmasın..

Görevim bu, yazmak. Bizler de çalışan insanlarız ama vakit ayırıyoruz. Ayrıca eğitimli insanların işidir okur çizerlik, malum havass demek elit kesim demektir, okumaya tenezzül etmeyenlerin harcı değil. Büyü uzmanı olmaya niyetiniz yok ise büyü yapmaya da niyetiniz yok demektir, o zaman bu başlıkta bizlerden yardım istemeyecektiniz. İstediyseniz de gelen cevapları olgunlukla karşılayacaksınız, kimse sizin canınızın isteğine göre hareket etmek zorunda değil, herkes özveri ile yardım etmek amacıyla bilgisi tecrübesi dahilinde birşeyler yazar soru sonran sıkıntısı olanlara. Madem sitemizi okumaya vaktiniz yok, yazı yazmaya da vakit bulamadığınız malum, yazmayın o zaman, en azından forumda dil kirliliği yapmamış olursunuz ve diğer üyelerin de boşuna vaktini almamış olursunuz. Size arada iyi gezintiler dilerim.

hayatımınadı

Kayıtlı Üye
ben bunu ayrıldığım eşime yapmıştım kesinlikle tutuyor ertesi gün haberini kendi verdi hastaneye kaldırdılar bayılmışım yolda dedi. Fakat çok iyi korunma yapmanız lazım okumaya başlamadan önce ayetel kürsi duasını 7 defa okuyup bütün çevrenize üfleyin ŞEDİDEL BATŞİ' Yİ okurken bazı sesler duyabilirsiniz... gerçekten etkili ama kalp hastası olan birine falan yaparsanız ölümüne dahi sebebiyet verirsinizz benden söylemesi ....Dağ gibi eşimi ben bu duayla yıktım resmen yaparken 2 defadan fazla düşünün bence tehlikelii

demonic

Kayıtlı Üye
ben bunu ayrıldığım eşime yapmıştım kesinlikle tutuyor ertesi gün haberini kendi verdi hastaneye kaldırdılar bayılmışım yolda dedi. Fakat çok iyi korunma yapmanız lazım okumaya başlamadan önce ayetel kürsi duasını 7 defa okuyup bütün çevrenize üfleyin ŞEDİDEL BATŞİ' Yİ okurken bazı sesler duyabilirsiniz... gerçekten etkili ama kalp hastası olan birine falan yaparsanız ölümüne dahi sebebiyet verirsinizz benden söylemesi ....Dağ gibi eşimi ben bu duayla yıktım resmen yaparken 2 defadan fazla düşünün bence tehlikelii

dağ gibi eşinizi yıkan şey dua değil ona olan negatif enerjiniz ve oldurma gücünüzdü...hiçbir zaman bir büyü %100 tutacak diye bir kural yoktur...

hazarfen

Kayıtlı Üye
Benim bu uygulamayla ilgili anlamadığım bir şey var aynı uygulama sevdiğiniz insan size geri dönsün gibi bi başalıkla daha var. Bu uygulamada yaratılan pişmanlıkta önemli olan niyetmi yoksa diğer paylaşımda bir hatamı var. Çünkü güçlü bir pişmanlık yarattığı söyleniyo.

hayatımınadı

Kayıtlı Üye
dua demiş olabilirim ben senin kadar tecrübeli değilim yaptığım uygulamayı burda arkadaşlarımla paylaşma gereği duydum tehlikeli olduğunun açıklamasını yaptım bilinçsiz davaranabilecek arkadaşlar olabilir diye uyarımı yaptım sivri dilli olma istersen demonic teyze

hazarfen sadece seni ogün çok düşünüyor ve kalbi sıkışıyor fenalaşıyor acı çekiyor ogün o acıyla seni aradı aradı aramadı yapacak bişey yok sevdiğin kişinin sana olan sevgisi içini yakıyorsa arar zaten ve ikna kabiliyetide sana düşer :) geri dönmüyor yoksa :))

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
arkadaşlar kesinlikle işe yarayan çok etkili bir uygulamadır.kötülük gördüğünüz,sizinle uğraşan iftiraya maruz kaldığınız kişiden intikam almak için okunur 1 hafta devam etmeniz kişinin kalbini sıkıştırır ruhunu daraltır sizi aklına getirir ancak kesınlikle dikkatli yapılması lazım tutup da size hiç zararı dokunmayan birinde denemeyin size bir şekilde zarar vermş hakkınıza girmiş olmalı.etkisini ilk günden görmeye başlıycaksınız..Tekrar söylüyorum çok etkilidr yapmadan önce 2 kere düşünün. 660 defa ''YA ŞEDİDEL BATŞİ''
sonrasında bir defa : Fi kulubihim meradun fe zede hümüllahü meradan ve lehüm azebün elim.. kaynak:Mustafa iloğlu gizli ilimler hazinesi cilt 5..

Bu konu sayin Tubix tarafindan,25.11.2011 tarihinde saat 15.40 ta zaten acilmis.:banghead:

cevriye

Kayıtlı Üye
Bırakın kötülük yapan Allah tan bulsun böyle şeyler sizin zamanınızı harcar, enerjinizi olumsuz etkiler.. Ne gerek var? En iyisi yoluna bakmak.

damlaaa13

Kayıtlı Üye
abdest almak gerekyor mu ve kesin etkili mi? deneyen birisi yorum yazabilir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
abdest almak gerekyor mu ve kesin etkili mi? deneyen birisi yorum yazabilir mi?

Deneyen oldu mu ? Etkilimi ? gibi sorular sormak boşa çünkü büyüyü yapıp başarılı olan bir kişinin enerjisi ile sizin enerjiniz bir değildir.Büyüler de enerji önemlidir başarılı olup olmaması size bağlıdır. :)
Çoğu maji konusunda büyü de başarı size bağlıdır başka bir kişi ile siz bir değilsiniz denildi. :)
Araştırın birazcık . :)

hsncn154

Kayıtlı Üye
Bana çok doğru gelmiyor insanlara zarar vermek ne kadar kötü olsada size zarar versede sizinde aynı hataya düşüp ona zarar vermeniz gerekmez gibi düşünüyorum çünkü doğa her zaman denge talep eder hiçbir zaman bir taraf ağır basmaz çünkü doğa her zaman dengeye getirmek eşit konuma getirmek için uğraşmıştır ilahi adalete inanan bir insanım o yüzden pek tavsiye etmiyorum.

Denenme olayına gelirsek sn. Tai'nin dediği gibi bu işler enerjiye bağlıdır enerjiniz yüksektir olur düşüktür olmaz tam odaklanamazsınız vs. böyle durumlarla beraber bazı uydurma uygulamalarda yok değildir ama öyle uygulamalar zaten kendini aşırı belli eder ve modlar tarafından zaten belirlenir ''deneyen varmı ?'' soruları bu yüzden gereksizdir.

iyi formlar

01anavarza

Banlı Kullanıcı
teşekkürler bazı kişiler iyi bir ceza hak ediyor olmalı

phusey

Kayıtlı Üye
merhaba
kadınlar regl dönemleride okuyabilir mi?

heppha

Banlı Kullanıcı
Zalimle zalim olana hiçbir sözüm yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...