moderatör alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Uygun olursa ben de bu güzel sitede yardımcı olmak istiyorum.

deli_i

Kayıtlı Üye
Ben çok yeniyim :) o yüzden biraz daha beklemem lazım sanırım ama moderatörlük yapabileceğime inanıyorum. nede olsa 10 teşebbüş 1 başarı .... 0 teşebbüs 0 başarı getirir. tşk ederim

destina

Kayıtlı Üye
urum bende sitede çoğunlukla aktif durumdayım paylaşımda bulunmak sizlere yardımcı olmak isterim benide uygun görürseniz mod olabilirim teşekkürler

samir_22

Kayıtlı Üye
Göreve bende talibim.hemen hemen hergün giriyorum bu siteye.Şaman'A teşekkür ediyorum bana bu siteyi önerdiği için.Eğer münasipse bende talibim.

Osiris

Kayıtlı Üye
İyi Forumlar;
sanat ve kültür veya yaşama dair konulu bölümlerinde moderatör olmayı talep ediyorum.Sürekli ilgilenirim.Daha önce yine bu konularla ilgili sitelerde yetkili görevinlerinde bulundum.Moderatör olmak istememin sebebi şu anda bu konularla ilgili sitelerde burdaki gibi ciddiyet olmaması.Ciddi bir site olması dolayısıyla başvuru yapmak istedim.Eğer başvurum sizin tarafınızdan onay almasa bile bu sitede her daim aktif ve aranızda bulunmak bana zevk verir.

Saygılarımla Osiris.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İyi Forumlar;
sanat ve kültür veya yaşama dair konulu bölümlerinde moderatör olmayı talep ediyorum.Sürekli ilgilenirim.Daha önce yine bu konularla ilgili sitelerde yetkili görevinlerinde bulundum.Moderatör olmak istememin sebebi şu anda bu konularla ilgili sitelerde burdaki gibi ciddiyet olmaması.Ciddi bir site olması dolayısıyla başvuru yapmak istedim.Eğer başvurum sizin tarafınızdan onay almasa bile bu sitede her daim aktif ve aranızda bulunmak bana zevk verir.

Saygılarımla Osiris.
Talebiniz değerlendirmeye alındı.En kısa zamanda bilgilendirileceksiniz.ilginiz için teşekkürler.

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
dünya dışı varlıklar bölümüne moderatör olarak alınmak istiyorum. bu konuda ne gerekiyorsa yardım edebilirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
dünya dışı varlıklar bölümüne moderatör olarak alınmak istiyorum. bu konuda ne gerekiyorsa yardım edebilirim.
Talebiniz değerlendirmeye alındı.En kısa zamanda bilgilendirileceksiniz.ilginiz için teşekkürler.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Yeni arkadaşlar umarım görevinizi layığıyla yerine getirirsiniz, hoş geldiniz...

Osiris

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim.Eski deneyimlerimdende yola çıkarak artık elele bu yolda yürüyeceğiz umarım :)

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
bende moderatörlük için teşekkür ederim, uzun yıllardır dünya dışı varlıklar konusu üzerinde çalışıyorum umarım arkadaşlara faydalı olurum;)

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
eğlence ve oyunlar keyifhane konusunda moderatör olmak istiyorum. :)

Osiris

Kayıtlı Üye
Ancak bir bölüm talebinde bulunmanız gerekli sanırım akeldan.Tabi sevgili punky daha iyi bilir ama.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Ancak bir bölüm talebinde bulunmanız gerekli sanırım akeldan.Tabi sevgili punky daha iyi bilir ama.

Elbette sevgili Osiris, arkadaşımızın hangi konularda bilgi sahibi olduğunu bilmiyoruz sonuçta...Hangi konuda bilgi sahibisin Akeldan?

AkeLdan

Kayıtlı Üye
İddialı olmak istemiyorum çok bilgili arkadaşlarımız var=) Şimdilik kültür ve sanat olabilir=) Saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...