moderatör alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

peril

Kayıtlı Üye
yulecim eger uygun görürseniz bende moderatör olmak istiyorum eger kabul ederseniz cok sevinirim.:D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İlanımız Aktiftir.Lütfen kurallar dahilinde başvuru yapınız.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
İlanımız demav etmektedir. Şartları okuyun öncelikle. Daha sonra başvur uyapın lütfen.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bundan sonra şartları okumadan başvuru yapanların mesajları aynen silinecektir.Bir de buraya yazmasınlar mesajlarımız neden silindi diye.Çünkü daha temel kural olan 50 mesaj sınırından bir haber başvuru yapanlar beni fevkalade sinirlendiriyor.

Whısper

Kayıtlı Üye
Dün gece bir başvuru yapmıştım ama silinmiş burdan :S Neden acaba ?Normal,anormal,paranormal bölümünde ve paranormal yetenekler bölümünde aktif moderatörlük yapabilirim...

Tamam anladım chillout fakat ben bu sitede uzun zamandır varım... Pek fazla mesaj yazmadıgımı belirtmiştim.. Fazla konuşkan bi insan değilim genelde paylaşılan bilgileri okur araştırır tastikler ve günlük hayatımda kullanma yönünde faydalanıyordum bunu bildirdiğimide görmüşsünüzdür...Kuralların 50 msj sınırlı oldugunu bende biliyorum...Fakat uyduruk bir kimse olsaydım bütün gece buldugum her konuya mesaj atar msj sayimi 50 den fazlaya cikaartirdim..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anlıyorum Whisper fakat takdir edersin ki seni tanımıyoruz. Başka bir site olsa belki ama burada büyüler, paranormal yetenekler, uygulamalar gibi nazik konular var. Bunların denetimiyle, normal denetim birleştiğinde sıkıntılar olabiliyor. Evet dördüncü ayınızdasınız ve 32 mesaj yazmışsınız bu sizi tanımamız için yeterli olabilir mi? Yedi sekiz aydır giriş yapan ve mesaj yazmayanlar bile var. Onları da diyebilir ki peki biz de çok eskiyiz ve yönetimde olmak istiyoruz.Ayrıca ne olursa olsun bir kural konulmuş değil mi? Şuanda değerlendirmeye alamıyoruz talebinizi. Teşekkür ederiz.

Whısper

Kayıtlı Üye
Cevabın icin gercekten cok teşekkür ederim .. Paranormal olaylarla cok fazla ilgilendiğim icin yardımcı olabilicegimi düsünmüstüm .Ve paranormal yetenekler le.. neyse sanırım bu gece msj yazım bi 100 150 ye ulasır bütün gün evdeyim cünki ozamanda sanırsam bi sorun kalmayacktır ...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sayın whisper, sırf 50 mesaj olsun diye yazmam dediniz şimdi de bütün gün kota doldurmaya uğraşım diyorsunuz. İyi niyetten uzak bir açıklama gibi görüyorum bu yaklaşımı. Pekala değerlendirmeye alınırsınız elbette. 50 mesajı dolan her üyemizin buraya bu talebini belirtme hakkı olduğunu söylemiştik. Siz de değerlendirileceksiniz. Teşekkürler.

"Mabet Kaynakları"na talibim.
Talebiniz değerlendirmeye alındı. Teşekkür ediyoruz.
GMBO Yönetimi

Whısper

Kayıtlı Üye
Hyr zorla birşey yaptırmanın pesinde deilim kota doldurmanında pesinde deilim ilgi gösterdiğin alanda vakit geciriorum bildigim ve paylasmak istediğim bilgileri paylasiyorum .. sırf msj olsundie msj atmiyorum .. öyle olsaydı her konuya msj atardim ..

Yanlış anlaşıldıysam sizide yanlış bir düşünceye ittiysem cok özür dilerim.. Saygılarımla..

ThoTh

Banlı Kullanıcı
Burda önemli olan gerekli bilgileri paylaşmak yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek. Möderatör olmayı isteye bilir ama herkes isteyemez.

Bu konularda üst düzeyde olan insanlar Moderatörlük isteme hakkına sahiptir. *benim fikrimdir*

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu başlık altında muhataplar sadece yönetim ve talepte bulunan üyelerdir. Bu konudaki fikirlerinizi başka bir alanda belirtmenizi rica edeceğim. Karışıklık olmasın diye tekrar Yule'nin belirttiği şartları okuyunuz. Herşey açıkça belirtilmiştir.

Whısper

Kayıtlı Üye
Normal,Anormal,Paranormal bölümü ve Paranormal Yetenekler Bölümünde Moderatörlük yapabilirim ...

P

Pocahontas

Daha önce değişik forumlarda da mod, smod, adminlik görevlerinde bulundum.
bu yüzden vbulletin bilgisi ve herhangi bir konu karşısında nasıl davranacağımı biliyorum.
Normal,Anormal,Paranormal bölümünü yakın görüyorum kendime.
gerçi aynı bölüme whisper arkadaşımızda talip olmuş ama daha önceden aklımda olan bir bölümdü erken davranmak istemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...