moderatör alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Kısmet değilmiş:)Yine de teşekkür ederim..Saygılar..

Editör Notu : Sürekli mesajlarınızın altında ''Last Edited by Chillout - Sebep: İmla''
Yazısını görmekten bir keyif mi alıyorsunuz yoksa görmüyor musunuz?Neden cümlelere büyük harfle başlamak bu kadar zor?

PUNKY

Kayıtlı Üye
Kısmet değilmiş:)Yine de teşekkür ederim..Saygılar..

Editör Notu : Sürekli mesajlarınızın altında ''Last Edited by Chillout - Sebep: İmla''
Yazısını görmekten bir keyif mi alıyorsunuz yoksa görmüyor musunuz?Neden cümlelere büyük harfle başlamak bu kadar zor?

Biz teşekkür ederiz...

Keira

Moderator
Merhaba moderatör alımı devam ediyormuş sanırım. Sizin içinde bir sakıncası yoksa sır kartları bölümüne moderatör olmak isterim. Daha önce birkaç sitede moderatörlük ve adminlik yaptım deneyimli sayılırım :)

PUNKY

Kayıtlı Üye
Merhaba moderatör alımı devam ediyormuş sanırım. Sizin içinde bir sakıncası yoksa sır kartları bölümüne moderatör olmak isterim. Daha önce birkaç sitede moderatörlük ve adminlik yaptım deneyimli sayılırım :)

Hayırlısı olsun...

NefreT8227

Kayıtlı Üye
Selam Arkadaşlar ben kendimi bu iş için tam biçilmiş kaftan görüyorum
çünkü konu takibi ve online sürem çok fazla ayrıca web tasarımı ve php sistemleri üzerine az çok bilgim var umarım uygun görürsünüz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Selam Arkadaşlar ben kendimi bu iş için tam biçilmiş kaftan görüyorum
çünkü konu takibi ve online sürem çok fazla ayrıca web tasarımı ve php sistemleri üzerine az çok bilgim var umarım uygun görürsünüz.
Sitemizde biraz daha zaman geçirdikten sonra talebinizi değerlendirme fırsatımız olacaktır.Teşekkür ediyor,iyi forumlar diliyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu arada lütfen mesaj sayısı 50(elli) altında olan üyelerimiz başvurmasınlar.Değerlendirmeye alınmayacaktır.Teşekkürler,iyi ve kaliteli forumlar.

papatya79

Kayıtlı Üye
:cowboy:bende gönüllüyüm..

Bump: :oops:mesaj sayısı 50 nin altında neden kısıtlama konuluyor ki.
sürekli baglı olabiliriz ama forma mesaj yazma zorunlulugunun olmaması lazım. ki bazı acılan konuların sırf mesaj yazmak olsun diye yzılanlar ortada. karmasıklık olmuyormu sızcede hersey bir tarafa bu sitede bir servera sahip ve bu gereksiz fazla mesaj göndermeler servere doldurur.
bilginize..

Bump: :oops:mesaj sayısı 50 nin altında neden kısıtlama konuluyor ki.
sürekli baglı olabiliriz ama forma mesaj yazma zorunlulugunun olmaması lazım. ki bazı acılan konuların sırf mesaj yazmak olsun diye yzılanlar ortada. karmasıklık olmuyormu sızcede hersey bir tarafa bu sitede bir servera sahip ve bu gereksiz fazla mesaj göndermeler servere doldurur.
bilginize..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
:cowboy:bende gönüllüyüm..

:oops:mesaj sayısı 50 nin altında neden kısıtlama konuluyor ki.
bilginize..

quote]
Öncelikle server bilgisi ve dersi için teşekkürler,biz Allah'a emanet açtık ve yönetiyoruz bu siteyi zaten bilgimiz yok.Efendim gelelim diğer öneri ve serzenişinize,biz sizi tanımadan neden moderatör yapalım?Bu site börtü böcek bilgilerinin paylaşıldığı bir yer değil.Herkesin bir uzmanlık alanı var biz de o uzmanlık alanında yeterli olduğuna kanaat getirdiğimiz,diğer özellikleri ile de moderatör olabilecek üyelerimizi moderatör yapıyoruz.En az 50(elli) mesaj demek az değildir.Sitede kendini az çok göstermiş,bilgisi ve ilgisi tam olan arkadaşlardır.Şimdi diyelim ki bir üye bir konuda yardım talep etti moderatör veya adminlerden,o moderatörün uzmanlık alanına giriyor diyelim bu konu da.Yardım talep edene eksik veya hatalı bilgi verirse ne olacak?Ayrıca yine sadece yönetimin görebildiği yerleri tanımadığımız birine neden gösterelim?Uyarı ve önerileriniz için tekrar teşekkür ederiz.Ayrıca burası istek veya şikayet alanı değil,moderatör alımı alanı.Siz daha 50 mesaja ulaşmadan talepte bulunmuşsunuz hata bir.Bir öneri veya şikayetiniz var bunu da yanlış yerde belirtmişsiniz hata iki.Demek ki siteyi daha öğrenmeden hatalar yapılabiliyor.Peki hatalar yapabilen biri mi sitedeki hataları düzeltecek moderatör olup da?Bu yüzden tekrarlıyorum.Lütfen 50 mesaj altındakiler bir daha moderatörlük talebinde bulunmasınlar.İyi forumlar.

omlplt

Kayıtlı Üye
benıde benıde lutfen amaaaa:S:willy_nilly::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim:

PUNKY

Kayıtlı Üye
Forumda bize ne konuda yararlı olacağını düşünüyorsun yani yardımcı olabileceğin bölüm hangisidir?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
benıde benıde lutfen amaaaa:S:willy_nilly::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim:
Evet hangi bölümde yardımcı olabileceğinize inanıyorsunuz?Elbette 50 mesaj kotasını da doldurmadan değerlendirmeyeceğimizi de biliyorsunuz.

stargirl

Kayıtlı Üye
İş
Thinking what the hell..
bende moderatör olmak istiyorum,gönüllüyüm !

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili gizlimabet sakinleri.

Sitemize moderatör alacağız. Bütün başvuruları özelden bana yapmanızı rica ediyorum. Ayrıca başvuracak arkadaşlar için bir uyarı yapma ihtiyacı içierisinde hissediyorum kendimi. Öncelikle 1 2 gündür siteye girmiş olan ayrıca sitede katkısını görmediğim arkadaşlar hiç zahmet edip başvurmasınlar. Çünkü değerlendirmeye almayacağız. Sitede belli bir zaman geçirmiş ve konulara bişeyler yazarak katkıda bulunuş kişilerin başvurularını değerlendirmeye alacağım.

Ayrıca zamanı olmayan ve bu işe sebat edemeyecek arkadaşlara da rica ediyorum başvurmasınlar.Ayrıca 50 mesajın altındaki üyeleride değerlendirmelere almayacağımı bildirmek istiyorum.

Moderatör alınacak bölümler

1. Normal Anormal Paranormal
2. Gören ayna
3. Astro Mabet
4 Yeni Çağ
5. Paranormal Yetenekler
6. Eğlence
7. Mabet Kaynakları' dır.

Bu bölümlerde kendinize yakın gördüüğünüz ve bu bölüm konularından hangisine hakim iseniz başvurunuzu o bölüm için yapınız. Tşk ederim.

İlanımız aktif durumdadır.

Alımlarımız devam etmektedir.

DİLSTAN

Kayıtlı Üye
bende moderatör olabilirim şartları nelerdir bende bitkisel tedavilerde sertifikam va hangi konuda olabilirse nasılsa günde en az 2 saat sitedeyim

origanum

Yönetici
bende moderatör olabilirim şartları nelerdir bende bitkisel tedavilerde sertifikam va hangi konuda olabilirse nasılsa günde en az 2 saat sitedeyim
Şartları yukarıda da okuduysanız eğer siteye en az 50 adet değerli paylaşımlarınızın, katkılarınızın olduğu mesaj yazmış olmanız gerekmektedir. Mod olmak istediğiniz konuya hakimiyetinizi ve bilginizi bize göstermeniz, yeterli olduğunuz hissini bize vermeniz gerekmektedir. Bu şartları yerine getirdiğiniz zaman teklifiniz değerlendirmeye alınacaktır. Ayrıca sertifikanız ile ilgili bilgileri özel mesaj ile bana bildirmenizi rica ediyorum. İlginiz için teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sevgili gizlimabet sakinleri.

Sitemize moderatör alacağız. Bütün başvuruları özelden bana yapmanızı rica ediyorum. Ayrıca başvuracak arkadaşlar için bir uyarı yapma ihtiyacı içierisinde hissediyorum kendimi. Öncelikle 1 2 gündür siteye girmiş olan ayrıca sitede katkısını görmediğim arkadaşlar hiç zahmet edip başvurmasınlar. Çünkü değerlendirmeye almayacağız. Sitede belli bir zaman geçirmiş ve konulara bişeyler yazarak katkıda bulunuş kişilerin başvurularını değerlendirmeye alacağım.

Ayrıca zamanı olmayan ve bu işe sebat edemeyecek arkadaşlara da rica ediyorum başvurmasınlar.Ayrıca 50 mesajın altındaki üyeleride değerlendirmelere almayacağımı bildirmek istiyorum.

Moderatör alınacak bölümler

1. Normal Anormal Paranormal
2. Gören ayna
3. Astro Mabet
4 Yeni Çağ
5. Paranormal Yetenekler
6. Eğlence
7. Mabet Kaynakları' dır.

Bu bölümlerde kendinize yakın gördüüğünüz ve bu bölüm konularından hangisine hakim iseniz başvurunuzu o bölüm için yapınız. Tşk ederim.

İlanımız devam etmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...