moderatör alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Teşekkür ederiz. Öncelikle olduğunuz gibi iyi sitemize uyum sağlamak ve kurallara uymak bize yardımcı olmaktır. İleride birlikte çalışabiliriz elbette. Kaliteli ve iyi forumlar.

ynemesis111

Kayıtlı Üye
bende klasik rider waite destesiyle yardımcı olabilceğimi düşünüyorum.bu bölümün sorumluluğunu alabilirim.tarot konusunda bilgilenmek isteyen arkadaslara elimden geldiğince yardımcı olurum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bende klasik rider waite destesiyle yardımcı olabilceğimi düşünüyorum.bu bölümün sorumluluğunu alabilirim.tarot konusunda bilgilenmek isteyen arkadaslara elimden geldiğince yardımcı olurum.
Sitemizde belli kurallar dahilinde moderatör alımı yapıyoruz. Lütfen bu konudaki önceki sayfaları da kontrol edin.

Osiris

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar neden kuralları okumamakta ısrar ediyorsunuz?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sanıyorum ilk sayfayı kontrol ediyorlar onun içinde araştırma gereği duyulmuyor. Ben en iyisi tüm hepsini ilk sayfaya yazıyım istenilen kuralların.

Arkadaşlar sitemizde moderatör eksiğimiz bulunmaktadır. Bizimle birlikte çalışmak isteyen arkadaşların bizlere başvuru yapmasınız istiyoruz. Tabi ki ilk yapacağınız başvurudan önce bu sayfanın en başındaki ilk mesajı dikkatlice okumak olmalıdır. Başvuruların bizzat yule ve ya chillout isimli kişilere yapılmasını rica ediyoruz.

Moderatör ihtiyacımız olan bölümler aşağıdadır.

1. Astro Mabed
2. Büyü Mektebi
3. Büyü Mektebi Doğu
4. Maji Okulu Batı
5. Değişimler ve Dönüşümler

Ayrıca Maji okulu Wicca, Enerji okulu ve Yeni Çağ başlıklarında görev yapacak Yardımcı olacak bir moderatör daha alınacaktır. Mesajın daha iy ianlaşılması için konuyu kilitliyorum. Başvuruları özel mesajla yapabilirsiniz.

Bilginize...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar,
Moderatör alımlarımız tekrar başlamıştır. Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar, ilk sayfayı inceleyip, taleplerini özel mesaj ile bana bildirsinler.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Müstakbel mevkidaşlarıma başarılar diliyorum. =)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Alımlarımız devam etmektedir. 24 yaş sınırının da gözardı edilmemesini rica ediyorum.

yule

Yönetici
İş
Arkadaşlar şu an bizimle çalışacak arkadaşlar aramaktayız. Lütfen ilk mesajı okumayan kişiler bizlere mesaj yazmasınlar. Kendinde yeterliliği gören ve bizimle çalışmak isteyen arkadaşları bekliyoruz. İlanımız aktifleştirilmiştir.

Sevgi ve Işıkla...

yule

Yönetici
İş
Doğu majisi
Batı Majisi
Paranormal Yetenekler
Paranormal Aktiviteler
Wicca ve Witchcraft
Kişisel Değişim

Yukarıda bahsedilen bölümlere konusunda uzman olan ve yeterli zamanı olan moderatörler alınacaktır. Başvurular Yule'ye ya da Origanum'a yapılacaktır.

Gizlimabet Yönetimi...

origanum

Yönetici
Yukarıda belirtilen konularda deneyimli, sitemizde gönüllü olarak bu işe vakit ayırabilecek, gereken sabrı ve özeni gösterebilecek sorumluluğa sahip kişilerin başvurusunu bekliyoruz.

Başvuru sırasında talip olduğunuz bölümdeki deneyimleriniz ustalığınız ile ilgili sorular soracağız. Konuya sadece ilgi duyan ama konusuna hakim olmayan, sitemizde belli bir zaman geçirmemiş, birkaç aylık üye olduğu halde başvuran ya da sitemizdeki yazıları okumamış, hatta kime başvuracağını bile okumamış, yazım kurallarına uymayan, olgun bir yaşta olmayan üyelerin başvurusu değerlendirme dışı bırakılacaktır. Yaşı genç ama gereken olgunluğa sahip ise kendisini değerlendiririz, arada böyle özel kişiler çıkabilir. Bölümlerinde deneyim mutlak şarttır. Örneğin doğu majisine başvuruyorsa havass tecrübesi iyi olmalıdır. Hayatında uygulama yapmamış veya başarılı olmamış kişiler başvurmasın bile. Aynı şey batı majisi ve wicca lık için de geçerli. Paranormal kısımda bu konuda neler yapabildikleri kişisel değişimde ise kişisel gelişim konusunda aldığı kurs, eğitim ve düşünceleri sorulacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...