Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İnisiyasyon için sorularınız

Rep Puanı : 28736
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.411 mesaja 5.997 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    205

Standart İnisiyasyon için sorularınız

Sevgili arkadaşlar. İnisiyasyonları için sorularınızı düşünüp cevap yazıp bir e-book hazırlayacaktım. Vakit bir türlü bulamıyorum ve sürekli geçikiyor. O yüzden konu açıp gördükçe cevaplayayım dedim.

İnisiyasyona katılan arkadaşlar aklınıza takılan tüm soruları buradan iletiniz cevap vereyim.

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27642
    Ettiği Teşekkür
    132
    300 mesaja 1.145 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    182

Kulaklarımdaki şiddetli çınlama ve tıkanıklıktan sonra, şiddeti azalınca nefes sesi duymam normal mi?
    Kollarımda şiddetli basınçla birlikte ellerim sanki benim değil gibiydi,hissetmiyordum.Ancak sağ elimin yüzük parmağının ucunda, sanki soğuk bir şey bana dokundu.Geçen seferde yine sağ elim havalanmıştı.Soğukluk hissi neden olur?
    Çok çok teşekkürler

Ettiği Teşekkür
    333
    Tecrübe Puanı
    205

Kulak çınlamasının sebebi enerjinin titreşim seviyeninin basınç yapması. Nefes kendi sesiniz olabilir. Farklı bir enerji aldığınız için beden kendisine yabancılaşır. Elinize bir camın dediğini hissetmeniz gibi. Nefes sesi duymak çok yaygın bir olay başka bir sebebi olup olmadığını bende bilmiyorum. Bazı kişiler şifacı rehber varlıkların sizinle beraber nefes aldığını ve beynin frekans seviyeninin çalışma sırasında değişmesi nedeniyle duyabildiğinizi ifade eder. Doğruluğunu ya da yanlışlığını bilemiyorum.

Şifa enerjileri ve diğer tüm pozitif enerjiler soğuk enerjilerdir. O yüzden soğukluk duymak çok normal.

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

4. URUMHAMATAHAYİL Üyemize teşekkür edenler:
    rüyagezgini (18.02.2015)

Rep Puanı : 9586
    Ettiği Teşekkür
    441
    408 mesaja 1.058 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    87

Rüya görmek normal mi ?

Tanri"nin kelamini bozan insandir, dua yine de karanliklarin ardina uzanir

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 27642
    Ettiği Teşekkür
    132
    300 mesaja 1.145 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    182

Bu başlık altına Çakra,Aura,Vizyon(durugörü),Şifa İnisiyasyon çalışmalarına katılmış kişiler, deneyimleriyle ilgili sorularını yazacaktır.
    Farklı sorularınızı lütfen ilgili bölümlerde yazınız.

Ettiği Teşekkür
    333
    Tecrübe Puanı
    205

İnisiyasyon sırasında uyumak ve bu sırada rüya görmek çok sık rastlanan bir durum ve normal. Hiç bir anlamıda olmayabilir, haberci bir rüyada olabilir. Rüyanın incelenmesi lazım.

Rep Puanı : 1416
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    40

Hayatımda köklü değişiklikler oldu diyerekten söze başlamak istiyorum.
    Yani İnsiyasyonla alakasi varmıdır diye merak ettiğim bir şey var.
    Çok daha sakinleştim yani artik sinirlenmiyorum farketmeden inceden inceden olayları değerlendirmeye alıyorum.
    Çok fazla kasılmıyorum artık örneğin ders çalışırken aşırı şekilde yüklenmiyorum kendime, hiç bakmamazlık etmiyorum tabiki ama bir rahatlık var. O Rahatlığın sonucunuda alıyorum nedense.

Olumlamanın etkisini çok iyi biliyorum ama merakım şudurki Durugörü insiyasyonunun insan hayatınada etkisi varmıdır. Aşırı bir rahatlık var üstümde, rüyalarimda gördüklerim gerçek oluyor her zaman görmesemde.

Enerjinize sağlık.
    Teşekkür ediyorum.

Duyduklarıma inanmam, gördüklerimin yarısına, yaptıklarımın tamamına inanırım.

Rep Puanı : 9586
    Ettiği Teşekkür
    441
    408 mesaja 1.058 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    87

Alıntı URUMHAMATAHAYİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnisiyasyon sırasında uyumak ve bu sırada rüya görmek çok sık rastlanan bir durum ve normal. Hiç bir anlamıda olmayabilir, haberci bir rüyada olabilir. Rüyanın incelenmesi lazım.

Once hatirladigim los bir yer siz de oradasiniz ve meditasyon yapiyorsunuz.sonra baska bir yerden cok iri adam geldi, elindeki peyniri Yulenin bir sey icin almasini istiyordu. Yule de tesekkur ediyor ama kendi peynirleri oldugunu ve onlari kullanmak istedigini soyledi.Adam israrci ama zorlamadi.

Sonra yer degisti
    bir kadin ve bir adam isiklar icindeler birer tahtta oturuyorlar. ikisi de kisa boylu ve tombul ve kat kat giymisler taclari var.Kadin bir sey soyledi ve onayladi ama ne hatirlamiyorum.

Tanri"nin kelamini bozan insandir, dua yine de karanliklarin ardina uzanir

Yer
    istanbul
    Rep Puanı : 694
    Ettiği Teşekkür
    1
    15 mesaja 20 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    36

Ben çakra inisinasyonuna katılmıştım sanırım 1.gruptaydım ilk çalışmalarda ve o günden sonra her gece 3-4 tane rüya görmeye başladım normalda ayda yılda bir rüya görürüdüm

Ve inisinasyondan bu zamana kadar bayağ süre kaçtı acaba insiyenin etkisi geçmişmidir tekrar katılabilirmiyim çakra insiyesine ?

Şu Dünyada Yüzlerce Ahmak, Etek Dolusu Altın Verir de, Şeytandan Dert Satın Alır.
    MEVLANA...

Rep Puanı : 1023
    Ettiği Teşekkür
    0
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    38

İnisiyasyonlardan önce ve çakra inisiyasyonunda gözlerimi kapattığımda hep tek göz görüyordum kimi zaman kapalı, kimi zaman keskin bakışlı. Daha sonra göz görüntüsü yerini mor buluta bıraktı şimdi ara ara yeşil ve sarı bulutlarda görüyorum. Benim merak ettiğim bu göz ve bulut ne anlam ifade ediyor?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)