İnisiyasyon için sorularınız

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili arkadaşlar. İnisiyasyonları için sorularınızı düşünüp cevap yazıp bir e-book hazırlayacaktım. Vakit bir türlü bulamıyorum ve sürekli geçikiyor. O yüzden konu açıp gördükçe cevaplayayım dedim.

İnisiyasyona katılan arkadaşlar aklınıza takılan tüm soruları buradan iletiniz cevap vereyim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kulaklarımdaki şiddetli çınlama ve tıkanıklıktan sonra, şiddeti azalınca nefes sesi duymam normal mi?
Kollarımda şiddetli basınçla birlikte ellerim sanki benim değil gibiydi,hissetmiyordum.Ancak sağ elimin yüzük parmağının ucunda, sanki soğuk bir şey bana dokundu.Geçen seferde yine sağ elim havalanmıştı.Soğukluk hissi neden olur?
Çok çok teşekkürler :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kulak çınlamasının sebebi enerjinin titreşim seviyeninin basınç yapması. Nefes kendi sesiniz olabilir. Farklı bir enerji aldığınız için beden kendisine yabancılaşır. Elinize bir camın dediğini hissetmeniz gibi. Nefes sesi duymak çok yaygın bir olay başka bir sebebi olup olmadığını bende bilmiyorum. Bazı kişiler şifacı rehber varlıkların sizinle beraber nefes aldığını ve beynin frekans seviyeninin çalışma sırasında değişmesi nedeniyle duyabildiğinizi ifade eder. Doğruluğunu ya da yanlışlığını bilemiyorum.

Şifa enerjileri ve diğer tüm pozitif enerjiler soğuk enerjilerdir. O yüzden soğukluk duymak çok normal.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bu başlık altına Çakra,Aura,Vizyon(durugörü),Şifa İnisiyasyon çalışmalarına katılmış kişiler, deneyimleriyle ilgili sorularını yazacaktır.
Farklı sorularınızı lütfen ilgili bölümlerde yazınız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
İnisiyasyon sırasında uyumak ve bu sırada rüya görmek çok sık rastlanan bir durum ve normal. Hiç bir anlamıda olmayabilir, haberci bir rüyada olabilir. Rüyanın incelenmesi lazım.

darksense

Kayıtlı Üye
Hayatımda köklü değişiklikler oldu diyerekten söze başlamak istiyorum.
Yani İnsiyasyonla alakasi varmıdır diye merak ettiğim bir şey var.
Çok daha sakinleştim yani artik sinirlenmiyorum farketmeden inceden inceden olayları değerlendirmeye alıyorum.
Çok fazla kasılmıyorum artık örneğin ders çalışırken aşırı şekilde yüklenmiyorum kendime, hiç bakmamazlık etmiyorum tabiki ama bir rahatlık var. O Rahatlığın sonucunuda alıyorum nedense.

Olumlamanın etkisini çok iyi biliyorum ama merakım şudurki Durugörü insiyasyonunun insan hayatınada etkisi varmıdır. Aşırı bir rahatlık var üstümde, rüyalarimda gördüklerim gerçek oluyor her zaman görmesemde.

Enerjinize sağlık.
Teşekkür ediyorum.

gümüş

Kayıtlı Üye
İnisiyasyon sırasında uyumak ve bu sırada rüya görmek çok sık rastlanan bir durum ve normal. Hiç bir anlamıda olmayabilir, haberci bir rüyada olabilir. Rüyanın incelenmesi lazım.

Once hatirladigim los bir yer siz de oradasiniz ve meditasyon yapiyorsunuz.sonra baska bir yerden cok iri adam geldi, elindeki peyniri Yulenin bir sey icin almasini istiyordu. Yule de tesekkur ediyor ama kendi peynirleri oldugunu ve onlari kullanmak istedigini soyledi.Adam israrci ama zorlamadi.

Sonra yer degisti
bir kadin ve bir adam isiklar icindeler birer tahtta oturuyorlar. ikisi de kisa boylu ve tombul ve kat kat giymisler taclari var.Kadin bir sey soyledi ve onayladi ama ne hatirlamiyorum.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben çakra inisinasyonuna katılmıştım sanırım 1.gruptaydım ilk çalışmalarda ve o günden sonra her gece 3-4 tane rüya görmeye başladım normalda ayda yılda bir rüya görürüdüm

Ve inisinasyondan bu zamana kadar bayağ süre kaçtı acaba insiyenin etkisi geçmişmidir tekrar katılabilirmiyim çakra insiyesine ?

berksu07

Kayıtlı Üye
İnisiyasyonlardan önce ve çakra inisiyasyonunda gözlerimi kapattığımda hep tek göz görüyordum kimi zaman kapalı, kimi zaman keskin bakışlı. Daha sonra göz görüntüsü yerini mor buluta bıraktı şimdi ara ara yeşil ve sarı bulutlarda görüyorum. Benim merak ettiğim bu göz ve bulut ne anlam ifade ediyor?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Gördüklerinizin anlamlarını bilemiyorum çok kişisel olabilir. Renk ve anlam yorumu yapmam gerekir. Bir anlamı olsa yani işe yarayacak bir bilgi olsa yapayım ama gerek yok. çok takılmayın onlara.

Daha öncede belirttiğim gibi tekrar tekrar çalışmalara katılmanın bir sakıncası yok. İnisiyasyonun etkisi geçmez. Siz çalışmalardan sonra kendi çalışmalarınızı yapmazsanız sadece size verilen enerji ile kalırsınız.

darksense

Kayıtlı Üye
Hani anlatilir ya rüyadan birden uyanınca yatakta birden bire sıçrar insan, irkilir. Tam uykuya geçecekken aklıma bazı şeyler geliyor birden pat diye düşmüş gibi hissediyorum kendimi bu Durugörü İnsiyasyon çalışmasından sonra olmaya başladı. Sebebi bumudur sayın Urumhamatahayil.

Teşekkür ediyorum. Hakkınız ödenmez.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Benim merak ettiğim şey şifacılık inisiyasyonuyla ilgili,

Bir ara burnumun dibinde hoh hoh diye, sanki küçük bir çocuk iki defa nefes üfledi sandım. O kadar yakındıki,görüntü ve seste çok gerçekçiydi.Sol yanımdaydı ve çok yakın olduğu için yüzünün tümünü göremedim,zaten hafif yan durmuş burnuma doğru üflemiyor,hohluyordu.Resmen nefesi hissettim.
Bu ne olabilir çok merak ettim.
Teşekkürler Urum :)

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Ben çakra inisiyasyonu sırasında tavanda Arapça harfler görüyorum. Sağdan geliyorlar. Ortada kırmızılık oluyor oradan geçiyorlar ve kayboluyorlar. Genellikle gördüğüm harfler; Elif, Te, Kaf. Bunun nedeni ne olabilir?

mega_boy

Kayıtlı Üye
Çalışma sırasında ya çok derin uykuya dalıyorum yada bilincim açılıp kapyanıyor devamlı ve sabahları yorgun uyanıyorum. Bunun sebebi nedir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Trans durumuna geçiyorsunuz. Yorgun kalkmanızın sebebi uyumlanmaya bedenin verdiği tekpidir. Enerji transferi yatarak yapılsada enerji harcanan bir durumdur. Spor yapmakla, spor yapmayı hayal etmek bedende benzer reaksiyonlara neden olduğu ispatlanmış bir veridir. Burada buna benzer bir durum var. Beyin nomalden fazla şekilde çalışmaya başlıyor ve bu kaslarınızı bile etkiliyor. Kinisiyolojide olduğu gibi.

Zamanla geçecek ve daha sağlıklı uyanmaya başlayacaksınız.

seda74

Kayıtlı Üye
bende bu gruplara katilmak istiyorum.
ben hic birsey anlamadim nerde okuyupta yapiyosunuz bunlari. sayfayi ben bulamiyorum!

Mithra

Kayıtlı Üye
Uyumlama sırasında kalbimi sanki birisi eline almış enerjiyle yıkıyordu çok muhteşemdi kesinlikle anlatılmaz yaşanır : ) uykuya çok direndim aşırı uyku bastı yenik düştüm asıl sorum rüyamda geleceğin resmini çiziyordum resmi bitirdiğimde resim konuşmaya başladı karanlık bir geleceğin var dedi.