Bu falcının tekniği nedir??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xalpx

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün İzmir'de meşhur bir falcıya gittim. İsmini vermeyeceğim. Önce kahve sonra tarot baktırdım. Kahve falını da kartlarla beraber yorumladı. Ancak dikkatimi çeken birkaç nokta var bunları paylaşmak istiyorum.

1. Kahve fincanını eline hiç almadı. Masanın üstünden sadece bakarak yorum yaptı.

2. Ezan okunurken falı kesti, "Ezandan sonra devam ederiz" dedi. Bunun nedeni nedir sizce?

3. Tarotta isim bile verdi ki tutuyor. İlişki yaşadığım insanın ismini pat diye söyledi. "Bunu nereden bildiniz sadece tarotla?" diye sorduğumda; "Bu özel bir şey paylaşamam." dedi.

Ayrıca hüddam ilminden bahsettim kendisine, meraklı olduğumu falan, o da öyle şeylerle alakasının olmadığını sadece içine doğanları söylediğini aktardı. Ben kulak hüddamının olduğunu düşünüyorum. Benim de bu konuya ilgim var ve bikaç kere denedim kulak davetini. Ama kulak çınlamasından öteye gidemedim. Sizce de cinleri kullanmadan yorumlaması gerçekçimi ?

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Bana pek gerçekçi gelmedi cinsiz bakmasın çünkü benim de bu tarz fal bakan bir arkadaşım vardı ve bana açıkça anlatmıştı cinlerinin olduğunu hatta ben istersem bana gösterebileceğini bile söyledi ancak korktuğum için bakamadımm.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
arkadaşlar bugün izmirde meşhur bir falcıya gittim.ismini vermiycem.önce kahve sonra tarot baktırdım.kahve falınıda kartlarla beraber yorumladı.ancak dikkatimi çeken birkaç nokta var bunları paylaşmak istiyorum.

1.kahve fincanını eline hiç almadı.masanın üstünden sadece bakarak yorum yaptı.
2.ezan okunurken falı kesti ezandan sonra devam ederiz dedi.bunun nedeni nedir sizce?
3.tarotta isim bile verdi ki tutuyor.ilişki yaşadığım insanın ismini pat diye söyledi.bunu nereden bildiniz sadece tarotla diye sorduğumda bu özel birşey paylaşamam dedi.
ayrıca hüddam ilminden bahsettim kendisine meraklı olduğumu falan oda öyle şeylerle alakasının olmadığını sadece içine doğanları söylediğini aktardı.ben kulak hüddamının oduğunu düşünüyorum.benimde bu konuya ilgim var ve bikaç kere denedim kulak davetini ama kulak çınlamasından öteye gidemedim.sizcede cinleri kullanmadan yorumlaması gerçekçimi ?
Merhabalar..
Öncelikle bende fal bakımını bu tarz bir sistemle bakıyorum tamamen kendi geliştirdiğim ve içime doğan bir yöntem.Kahve falını tarot kartlarıyla destekliyorum.
1-Bana göre kahve falında şekillere göre yorumlamaz pek doğru değil telveler ve şekiller sadece ilham kaynağı ve aracı diye düşünüyorum.
2-ezan okunurken falı kesmesi saygıdandır.Dini her ne olursa olsun herhangi bir dini çağrıda bu tür şeylere ara verilmesi onun kişiliği ile ilgili ve saygılı olduğunu gösterir.
3-Falda isim verilmesi için illaki bir yardımcının,hüddamının olmasına gerek yok kesinlikle.Bende fal arasında isim söyleyebiliyorum arada bu tamamen karşıdaki kişi ile fal bakanın arasındaki enerji uyumuna bağlırı.Fal bakanlar isim söyleyebilirler bu tamamen onun içine doğan birşeydir.

janet

Kayıtlı Üye
Bizim kaderimiz, yaşadığımız hayat ve izlediğimiz yol genlerimizde ve bilinçaltımızda kodlanmıştır. Fal bakan insanın ruhsal enerjisi ne kadar güçlüyse, o kodları o kadar doğru bir şekilde deşifre edip size aktaran kişidir. Yani kısaca sizden aldığınızı size anlatır. Örneğin arkadaşınız ilişkisini merak ediyor. Ona elma hayal etmesini ve rengini söylemesini isteyin, üzerine çok düşünmeden. Eğer sorunuza soru ile cevap verirse, iç dünyasında cevabını merak etmediğini, kırmızı derse ilişkinin olgunlaşacağını, evliliğe gideceğini, yeşil derse, biteceğini, sarı derse arkadaş kalacaklarını kendi bilinçaltında biliyor olduğunu göreceksiniz.
bu yöntem % 100 doğru sonuç veren yöntemdir, tortulardan arınmış cevaptır.

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bugün izmirde meşhur bir falcıya gittim.ismini vermiycem.önce kahve sonra tarot baktırdım.kahve falınıda kartlarla beraber yorumladı.ancak dikkatimi çeken birkaç nokta var bunları paylaşmak istiyorum.

1.kahve fincanını eline hiç almadı.masanın üstünden sadece bakarak yorum yaptı.
2.ezan okunurken falı kesti ezandan sonra devam ederiz dedi.bunun nedeni nedir sizce?
3.tarotta isim bile verdi ki tutuyor.ilişki yaşadığım insanın ismini pat diye söyledi.bunu nereden bildiniz sadece tarotla diye sorduğumda bu özel birşey paylaşamam dedi.
ayrıca hüddam ilminden bahsettim kendisine meraklı olduğumu falan oda öyle şeylerle alakasının olmadığını sadece içine doğanları söylediğini aktardı.ben kulak hüddamının oduğunu düşünüyorum.benimde bu konuya ilgim var ve bikaç kere denedim kulak davetini ama kulak çınlamasından öteye gidemedim.sizcede cinleri kullanmadan yorumlaması gerçekçimi ?

Bence yüzde doksan ihtimal cinleri var bende gittim direk isim bilen falcıalra ama 3 harfsız sanmıyorum baksın bence 3 harflılıerı vardır mutlaka
ezanda falı kesmeside saygıdandır
Bende bir kere bir falcıya gitmiştim adam resmen bir köşeye geçti ve konuştu konuştu kendi kendine geldi daha sonra kafamdakı merak ettiğim kişilerin adlarını söyledi ve daha sonra onalrla ilgili açıkalma yaptı ve çok şaşırdık yani 3 harfsız sanmıyorum bilsin yüzde doksan ihtimal vardır bence
tabi bu benim fikrim :)

bng422

Kayıtlı Üye
o falcının adını yerınıozelden yazarmısın bende izmirdeyım ve duzgun bır falcı arıyorum luttffeeenn

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar bugün İzmir'de meşhur bir falcıya gittim. İsmini vermeyeceğim. Önce kahve sonra tarot baktırdım. Kahve falını da kartlarla beraber yorumladı. Ancak dikkatimi çeken birkaç nokta var bunları paylaşmak istiyorum.

1. Kahve fincanını eline hiç almadı. Masanın üstünden sadece bakarak yorum yaptı.

2. Ezan okunurken falı kesti, "Ezandan sonra devam ederiz" dedi. Bunun nedeni nedir sizce?

3. Tarotta isim bile verdi ki tutuyor. İlişki yaşadığım insanın ismini pat diye söyledi. "Bunu nereden bildiniz sadece tarotla?" diye sorduğumda; "Bu özel bir şey paylaşamam." dedi.

Ayrıca hüddam ilminden bahsettim kendisine, meraklı olduğumu falan, o da öyle şeylerle alakasının olmadığını sadece içine doğanları söylediğini aktardı. Ben kulak hüddamının olduğunu düşünüyorum. Benim de bu konuya ilgim var ve bikaç kere denedim kulak davetini. Ama kulak çınlamasından öteye gidemedim. Sizce de cinleri kullanmadan yorumlaması gerçekçimi ?
Kendim de aynısını yaptığımdan, evet gerçekçidir. Bu öyle özel bir teknik de değildir. İnsanın ne kadar iyi tasarlanmış bir varlık olduğunun kanıtıdır.

dervis_dede

Kayıtlı Üye
Değerli arkadasım gitmiş olduğun falcı olarak değerlendiyorsunuz ama söylediği isimin doğru olduğunu söylüyorsunuz. Nereden biidiğini soruyorsunuz ona. Bazı şeyler farklı olanlar vardır. Siz de kulak davatine girmişsiniz. Uğraşmış olmanıza rağmen başarılı olamamışsınız. Bazı şeyler, irtibat kurduğu varlıkları söyleyemez. Bunu bilmekde fayda vardır. İlla ki cin olacak diye bir şey yok. Çok farklı dalları vardır. Bu tür işlerle uğraşanlar iyi blirler. Ehli olanlar yani. Selametle.

Yönetici notu: Türkçede ileki diye bir kelime yoktur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...