Bir anlamı olabilirmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şibumi

Kayıtlı Üye
Geceleri derin uykudan uyanıp saate her baktığımda 03:18, gündüzleri ise 14:44' e denk geliyor olmamın sizce bir anlamı olabilirmi? Neden hep aynı saat, bu rakamlar birşeyin habercisi olabilirmi?

shique

Banlı Kullanıcı
3 + 18 = 21 koy üstüne 19 u oldumu sana mhpnin 40. yılı :D :D yanlıs anlama saka anlamında yazdım dalga gecmek için değil :)

şibumi

Kayıtlı Üye
İlginç bir yaklaşım oldu :) Ama burası siyaset konuşma yeri değil. Soruma cevap alamadan konuyu kapattırcaksın :D

auk__12

Kayıtlı Üye
sitede meleklerin sana rakamlarla söylemek istediklerini yansıttıkları bir bölüm vardı orayı okuyabilirsin,Birde eğer müslüman isen Kuranı Kerimde 3.cüz 18.ayeti ve 14.cüz 44. ayeti oku bakalım neler çıkacak?

Elfangel

Kayıtlı Üye
3 + 18 = 21 koy üstüne 19 u oldumu sana mhpnin 40. yılı :D :D yanlıs anlama saka anlamında yazdım dalga gecmek için değil :)

Sayın Üyemiz,
Arkadaşımız bir cevap alabilmek için yaşadığı bir olayı aktarmış ve bilgi rica etmiş. Sitemizde bu tür alaycı üsluplara karşıyız. Lütfen konuyla ilgili fikir ve düşüncelerimizi yazarak paylaşımlar yapalım. Ayrıca siyasi oluşumlara da sitede yer vermiyoruz. Site kurallarımızı okuyunuz lütfen.
İyi Forumlar...

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bende iç dört gün önce 2 gece 4'te pat diye uyanıp duruyordum sabahın 6sı oldu mu da tekrar uyuyordum ve normalde içimde bi korku olurdu ama hiç bi şekilde korkmamıştım anlamını çözemedim

şibumi

Kayıtlı Üye
sitede meleklerin sana rakamlarla söylemek istediklerini yansıttıkları bir bölüm vardı orayı okuyabilirsin,Birde eğer müslüman isen Kuranı Kerimde 3.cüz 18.ayeti ve 14.cüz 44. ayeti oku bakalım neler çıkacak?

Evet meleklerin rakamlarla söylemek istediklerini okudum ama pek anlamadım. Kuranı Kerimdeki ayetler hiç aklıma gelmemişti. Ayetleri okuyacağım.

Teşekkür ederim;)

bende iç dört gün önce 2 gece 4'te pat diye uyanıp duruyordum sabahın 6sı oldu mu da tekrar uyuyordum ve normalde içimde bi korku olurdu ama hiç bi şekilde korkmamıştım anlamını çözemedim

Bende de korku hissi olmuyor ama bir şaşkınlık yaşıyorum açıkçası, çoğu zaman hayal mi görüyorum acaba diyorum ama hayır hayal de değil. Bir medyum arkadaşım çok güzel rakamlar dedi ama tam anlamını söylemedi.

glfm

Kayıtlı Üye
Aynı durum bana da oluyordu. Gece uykuda birden uyanıyordum ve sabahın altısına kadar da uyku gelmiyordu. Bunu anlattığımda teyzem bir kez olduysa beynin artık diğer günlerde de kendini tekrarlayacağını söyledi. Bana da mantıklı geldi.

augury

Kayıtlı Üye
Bende gece 03.30-04.00 aralığında kendiliğimden uyanıyordum. Yaklaşık 1 hafta böyle olmuştu. Ardından tedirgin olup her gece korunma duaları okudum. Daha da öyle bir şey olmadı. Ayrıca bende gündüzleri 14.53 saatini görüyorum sürekli. Anlamını bilmiyorum. Meleklerin sayılarla mesaj gönderdiğini duymuştum, siteden de araştırdım fakat yazılanlardan çok bir şey çıkaramadım.

ikbal1505

Guest
Bende gece 03.30-04.00 aralığında kendiliğimden uyanıyordum. Yaklaşık 1 hafta böyle olmuştu. Ardından tedirgin olup her gece korunma duaları okudum. Daha da öyle bir şey olmadı. Ayrıca bende gündüzleri 14.53 saatini görüyorum sürekli. Anlamını bilmiyorum. Meleklerin sayılarla mesaj gönderdiğini duymuştum, siteden de araştırdım fakat yazılanlardan çok bir şey çıkaramadım.

Ben de 2-3 yıl önce sürekli sabah saat 05:00'da kalkardım. Bu aylarca devam etti. Geç uyumasam halen sabah saat 5 civarı kalkıyorum.

gümüş

Kayıtlı Üye
Geceleri derin uykudan uyanıp saate her baktığımda 03:18, gündüzleri ise 14:44' e denk geliyor olmamın sizce bir anlamı olabilirmi? Neden hep aynı saat, bu rakamlar birşeyin habercisi olabilirmi?

Biyolojik saatiniz tıkır tıkır işliyor anlamına gelmektedir +)
Konu kapatılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...