Acaip Bir Şey*-*

IsN

Kayıtlı Üye
Herkes rüya görür. Kimi unutur Kimi ise saniyesini bile unutmaz. !3 yaşımdan bu yana her zaman aynı durumlar tekabül ediyor. Rüyamda düşsem herhangi bir uzvuma bir yara alsam sabah uyandığımda aynı yerde aynı şekilde beliriyor.Bir rüyam da Anubis; bana bir bileklik veriyordu sonra ortadan kayboluyordu. Sol bileğime taktığı bileklik, sabah uyandığımda sol bileğimde aynı şekli çıkmış ve bileğim kızarmış olarak belirdi. En son gördüğüm rüyada faytondan düşüp kaşımı patlatmış olarak gördüm. VE sabah uyandığımda kaşım kanamış. Halamın dediği tek kelime; "Seninde mutlaka bir yerine bir şey oluyor kızım. Ters mi yatıyorsun bir yere mi çarpıyorsun anlamıyorum ki." Benimse tek yaptığım şey tebessüm eylemek...

serpil123

Banlı Kullanıcı
rüya gördüğün anlarda kendin yapıyor olamazmısın rüya halınde hareketlerını göremezsın belkı ruyada görduklerını kendın uyguluyorsundur

IsN

Kayıtlı Üye
gerçekten ilginç bi durum

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Hayır arkadaşlar burda aslında insanın beyni ile alakası var beyin bu rüyaları gerçek algılıyo bilinç altın gerçek gibi algılayıp vücudada bunları direk yansıtıyo.Yani normal birşey aslında beyinle alakalı.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Ben bu konu ile alakali kendimden ornek vermek istiyorum.Belki kucuk bir baglanti kurabilirsiniz bu verecegim ornek ile :
Bende bazen mesela ruyam icerisinde bir muzik dinliyorum.Ve uyandigimda o muzik bir yerlerden caliyor oluyor (ayni muzik)
Mesela atiyorum ; ruyamda "felanca sarkicinin felanca sarkisi" caliyor.Uyandigimda ise disaridan yada evin icinden o sarkinin caldigini duyuyorum.Yani disaridan gelen ses direkt olarak benim ruyam icerisindede yer alabiliyor.
Yada eger uyku pozisyonumda kolum uyustu ise ayni durum o anki gordugum ruyam icerisinde de olusabiliyor.
Umarim sizin durumunuz da bunun gibidir.
Iyi forumlar...

Borer

Kayıtlı Üye
Bu bazen bende de oluyor. Mesela rüyamda arabayla kaza yaptığımı görmüştüm ve kulağım kanıyordu. Uyandığımda gerçekten kulağımdan kan geldiğinin farkına vardım. Ayrıca çoğu kez bir uçurumdan aşağıya atlarken görüyorum kendimi ve her defasında sıçrayarak uyanıyorum ve o gün mutlaka kollarımdan biri sürekli ağrıyor... Sanırım bu durum beynimizin vücudumuza etkisi.