Oyun oynuyorlar resmen ..

augury

Kayıtlı Üye
Merhabalar ..

Dün gece yatmadan önce varlıklardan korunma yolları diye bir yazı okuyordum ve edindiğim bilgilere göre bedensiz varlıklar metal cisimlerden çok çekiniyorlarmış. En basitinden yastığınızın altına çengelli iğne tutturabilirsiniz maddesi bana daha uygun geldiğinden yastığıma 2 tane çengelli iğne takıp ters çevirip yatmıştım. Fakat sabah kalktığımda yatağımı düzeltirken iğnenin birinin yok olduğunu gördüm. Daha sonrasında üstümü değiştirirken iğnenin üzerimde takılı olduğunu fark ettim. Bunun olması normal şartlar altında imkansız çünkü yastığı ters çevirmiştim ve karnıma taa ordan takılmış olamaz. Neler oluyor bana :S

BattleFury

Kayıtlı Üye
Kötü düşünmeyin. sadece kötü varlıklar yoktur ortada , Yani direk *kötü bir varlık çengelli igneyi ustume taktı* diye dusunurseniz olmaz :)
Onu nyerine *metalden korkuyorlar ise , nasıl olurda metali sizin *ustunuzde tasıdıgınız* bir giysiye takabilirler? :)

augury

Kayıtlı Üye
hiç bu yönden düşünmemiştim ve gerçekten mantıklı teşekkür ederim :)

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
bakın tuz sarımsak demir ve güümüşten korktuklarını kim çıkarttı bilemem sığınağınız nas ve felak olsun

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Kötü düşünmeyin. sadece kötü varlıklar yoktur ortada , Yani direk *kötü bir varlık çengelli igneyi ustume taktı* diye dusunurseniz olmaz :)
Onu nyerine *metalden korkuyorlar ise , nasıl olurda metali sizin *ustunuzde tasıdıgınız* bir giysiye takabilirler? :)

Bu mesajdan ayriyeten metalden korkmuyorlar,sizinle alay ediyorlar gibi bir anlamda çıkarılabilir.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Saf Metalin kesiciliği bir gerçektir. Bir örnek vereyim mesela *Samuray*ların kullandıgı kılıçlar özel olarak 'metalin metalide kesebilmesi için' bilenir. Bu en basitiydi yani bu sadece o kılıclara ozel degil , Saf metalden olan bıçaklar vardır yada metal alaşımlı tılsımlardada kullanılır.
Örnek vermem gerekirse:
Elinizde cok cok keskin bir bıcak olsun , insanalrın içinde savura savura ilerlerseniz , insanalr bu kılıc darbelerinin kendilerine Zarar verecegini bilerek sizden uzaklasmazlarmı? Aynı sekilde diğer varlıklar içinde geçerlidir. Savunmak için kaçabilirler. :) ;)

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Saf Metalin kesiciliği bir gerçektir. Bir örnek vereyim mesela *Samuray*ların kullandıgı kılıçlar özel olarak 'metalin metalide kesebilmesi için' bilenir. Bu en basitiydi yani bu sadece o kılıclara ozel degil , Saf metalden olan bıçaklar vardır yada metal alaşımlı tılsımlardada kullanılır.
Örnek vermem gerekirse:
Elinizde cok cok keskin bir bıcak olsun , insanalrın içinde savura savura ilerlerseniz , insanalr bu kılıc darbelerinin kendilerine Zarar verecegini bilerek sizden uzaklasmazlarmı? Aynı sekilde diğer varlıklar içinde geçerlidir. Savunmak için kaçabilirler. :) ;)

Biri üzerine iğneyle giderseniz kimse kaçmaz ama.O da metal sonuçta.

augury

Kayıtlı Üye
Elbette ki öncelikle Allah'a sığınıyorum. Dualarımı okuyup yatıyorum. Ama yinede insanda bir korku oluşuyor ve ister istemez bu tarz objelerle korunmaya çalıştım. Fakat dediğim gibi o iğnenin üzerime takılması kadar anormal bir durum olamaz. Bunun mutlaka bir açıklaması olmalı kendimi kandırmak istemiyorum ..

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Yanlış anlaşılmak istemem ama berkide sizinle dalga geçmiştir varılıklar hani biz bundan mı korkucaz der gibi yani bir cin neden bir maddeden korksun bilemiyorum acaba dünyanın en keskin kılıcı bir cini kesebilirmi :) sanmam

augury

Kayıtlı Üye
Yanlış anlaşılmak istemem ama berkide sizinle dalga geçmiştir varılıklar hani biz bundan mı korkucaz der gibi yani bir cin neden bir maddeden korksun bilemiyorum acaba dünyanın en keskin kılıcı bir cini kesebilirmi :) sanmam

Evet zaten bende dalga geçtiklerini düşündüğümden ' oyun oynuyorlar resmen ' diye bir başlık seçtim yazıma.

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhabalar ..

Dün gece yatmadan önce varlıklardan korunma yolları diye bir yazı okuyordum ve edindiğim bilgilere göre bedensiz varlıklar metal cisimlerden çok çekiniyorlarmış. En basitinden yastığınızın altına çengelli iğne tutturabilirsiniz maddesi bana daha uygun geldiğinden yastığıma 2 tane çengelli iğne takıp ters çevirip yatmıştım. Fakat sabah kalktığımda yatağımı düzeltirken iğnenin birinin yok olduğunu gördüm. Daha sonrasında üstümü değiştirirken iğnenin üzerimde takılı olduğunu fark ettim. Bunun olması normal şartlar altında imkansız çünkü yastığı ters çevirmiştim ve karnıma taa ordan takılmış olamaz. Neler oluyor bana :S

Çengelli iğne sabah uyandığınızda üzerinizde ve çengeli kilitli mi idi ?

BattleFury

Kayıtlı Üye

Keser.. boganızı bile sıkabilrisin , hatta arastırırsanız bir Peygamber , namazına engel olan bir Şeytani cinin bogasını sıkmıs ve tukurugundeki soguklugu hissetmiştir ("İmam-ı Şibli / Cinlerin esrarı" orjinal kitaptan alıntı) :)

gümüş

Kayıtlı Üye

Evet kilitliydi enterasan olanda bu zaten ..

%100 öyledir tabii ki diyemem ama gece o iğne siz kendiniz çıkarıp kendinize takmış olabilirsiniz diye düşündüm açıkçası. İğne bir şekilde ağzınıza, burnunuza değmiş olabilir ve "mesela göze batma olasılığına karşı" korunma refleksi ile onu yastıktan çıkarıp uyku haliyle daha güvenli olacağınızı düşündüğünüz giysinize iliştirmiş olabilirsiniz. Bu oldukça yüksek ve benzerleri fazlasıyla olan bir olasılık, ama tabii neticede sadece bir olasılık :)

Geçmiş olsun +)

augury

Kayıtlı Üye
%100 öyledir tabii ki diyemem ama gece o iğne siz kendiniz çıkarıp kendinize takmış olabilirsiniz diye düşündüm açıkçası. İğne bir şekilde ağzınıza, burnunuza değmiş olabilir ve "mesela göze batma olasılığına karşı" korunma refleksi ile onu yastıktan çıkarıp uyku haliyle daha güvenli olacağınızı düşündüğünüz giysinize iliştirmiş olabilirsiniz. Bu oldukça yüksek ve benzerleri fazlasıyla olan bir olasılık, ama tabii neticede sadece bir olasılık :)

Geçmiş olsun +)

Söyledikleriniz mantıklı olabilir ama yastığımı ters çevirmiştim hiçbir şekilde bana teması yoktu o iğnelerin.

gümüş

Kayıtlı Üye
Söyledikleriniz mantıklı olabilir ama yastığımı ters çevirmiştim hiçbir şekilde bana teması yoktu o iğnelerin.

Bilemeyeceğim sevgili augury. Bu iğne olayını ve aynı şekilde saç tokalarını ben kendime çok sık yapıyorum farkında olmadan, sonra da nereden geldi bu iğne, bu toka oluyorum ama kendim yaptığımı da biliyorum, hatırlıyorum bir süre sonra . Yastıkta iğne bana pek sağlıklı gelmediği için tekrar deneyin bakalım ne olacak diyemiyorum, hatta titiz yanım asla önermiyor bile. Ama isterseniz izleyin bakalım başka şakalar da yapacaklar mı :)

Ori

Kayıtlı Üye
Uyurgezerlik denen bir kavram var :) Biliyorsunuzdur uyurgezerler her türlü şeyi yapabilirler ve sabah kalktığında hiçbirşey hatırlamazlar belkide cinlerle ilgili değildir sizinle ilgilidir ama yinede herşey olabilir tedbirli olun :)

augury

Kayıtlı Üye
Evet olabilir tabii çünkü geceleri yatağımda bağdaş kurup oturuyormuşum ve sanki karşımda biri varmış gibi konuşuyormuşum. Hatta birgün odadan çıkıp dış kapıyı zorlamışım az kalsın gidiyormuşum :D Sabah kalktığımda da hiç birini hatırlamıyor oluyorum.