İmajinasyon ile Auranızı koruyun

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
İmajinasyon ile korunma basit bir anlatımla çevrenizde siz istemedikçe kalkmayan ve dış etkilere maruz kalmanızı önleyen bir kabuk yaratmaktır. Bu kabuk çalışmalarınıza başlarken sizin tarafınızdan işlevselleşecek, çalışmanız bittiğinde kaldırılacaktır.

Gözleriniz kapatıp tepe çakranızın bir karış üzerinde beyaz bir ışık küresi hal edin. Bu küreyi tüm ayrıntılarıyla gözünüzün önüne getirin. Kürenin içindeki akışkan beyaz ışığı görün ve ne kadar muhteşem ve güçlü olduğunu düşünün. Ardından bu ışık küresinin büyümeye başladığını hayal edin sizi tüm bedeninizle içine alacak şekilde büyüyüp o beyaz ışığın hücrelerinize kadar sizi sarmaladığını, içinize nüfuz ettiğini hayal edin. Işık küresinin dış çevresinin altın gibi pırıl pırıl parladığını imajine edin, bu altın küre artık sizin kuruyucunuz ve onun içine hiç bir şey giremez. O altın küre artık içindeki beyaz ışıkla size bağlı onu istediğiniz kadar büyütebilir onunla istediğiniz yere yolculuk yapabilirsiniz.

Çalışmanız bittiğinde kürenizi yine küçülterek başınızın üzerindeki o ilk haline döndürün ve her çağırdığınızda gelmesi için onunla anlaşın. O artık sizin koruyucunuz ve aracınız. Hiç bir zaman onsuz çalışmaya başlamayın.

Tüm imajinasyon çalışmalarında olduğu gibi bu çalışmada da gözünüzün önünde canlandırdığınız ve hissettiğiniz durumun veya nesnenin tüm yönlerine ve özelliklerine dikkat edin ne kadar ayrıntılı bir çalışma yaparsanız etkisi o denli güçlü yapabilecekleriniz o denli sınırsız olacaktır.

Son bir hatırlatma olarak şuna değinmek istiyorum lütfen kendinizi ve enerji bedeninizi çeşitli enerji çalışmaları yapıyorum diyen güvenmediğiniz kişilere açmayın. Bu sizin onlarla belki de hiç kesemeyeceğiniz bir bağlantı oluşturmanızı sağlayacak ve kötü niyetli bu sözde öğreticiler tarafından belki de istemediğiniz etkiler alacaksınız. Bilerek veya bilmeyerek size zararları dokunabilir bunu dikkate almanız çalışmalarınızın sağlığı açısından bence çok önemlidir.

(Sevgilerimle Asema)

YasinLY

Kayıtlı Üye
Güzel paylaşım emeğinize sağlık.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Aslında bu yazıyı okumadan önce de bu çeşit bir kalkan oluşturmak için uğraşmıştım, bir kitapta yazıyordu anlattığınız benzer tekniğe çok benziyor ancak ben her yapışımda yani her küreyi oluşturduğumda kürem çatlıyor ve patlıyor kendimi korumasız hissediyorumm yoğunlaşamıyorum ne kadar yoğunlaştıysam hepsinde patladı dışarıdan bir cisim gelip delip geçiyor ne kadar güçlü düşünürsem başarılı olamıyorumm.

XTX

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamayı uzun bir süredir yapıyorum ama bana yapılan psişik saldırıyı tam olarak önliyemiyorum, yeterli gelmiyor..Paylaşımınıza teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

Elfangel

Kayıtlı Üye
yaa aslında bu yazıyı okumadan önce de bu çeşit bir kalkan oluşturmak için uğraşmıştımm, bir kitapta yazıyordu anlattığınız benzer tekniğe çok benziyor ancak ben her yapışımda yani her küreyi oluşturduğumda kürem çatlıyor ve patlıyoor kendimi korumasız hissediyorumm yoğunlaşamıyorumm ne kadar yoğunlaştıysam hepsinde patladıı dışarıdan bir cisim gelip delip geçiyoorr ne kadar güçlü düşünürsem başarılı olamıyorumm.

Sayın üyemiz,
Lütfen paylaşımlarınızı yaparken imla kurallarına dikkat ediniz. İyi forumlar.