acil yardım şu anda evde bir varlık var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın La-edri, benim yazım genel tutumunuzla ilgili değildi. Paylaşımlarınız ve tarzınızı da biliyoruz.
Ancak burda hoş olmayan bir ifade kullanmışsınız. Konunun içeriği sizin mesajınızdan sonra mizahi bir yön almaktaydı.
Amaç konunun dağılmasını önlemekti.

sayborg

Banlı Kullanıcı
iyi geceler benden size bir tavsiye 1: 33 defa ya metin deyin bunu duyan mahlukat kacar 2: 7 ayetel kursu okuyun 3: 66 ya allah deyin 4 :günlük otu tütsü yapın kokusundan ve dumanından kacarlar kacmazsalar sakat kalırlar tavsiyeelerime uyun sorununuz çözülür...

schutze07

Kayıtlı Üye
Aynı şeyi yaşıyorum şuan...Kendi evimde değilim zaten evinde olduğum kişidede musallat olmuş varlıklar var ve çok tedirginim çakışıyor hepsi kendi evimde olduğumda alışkındım kafamı çeviriyordum ilgilenmiyordum fakat şuan üstesinden gelmeye çalışıyorum kalbimin atışlarını kontrol etmeye çalışıp ne zaman rahat bir nefes alıcam diye düşünüp üzülerek biraz..

sayborg

Banlı Kullanıcı
iyi geceler benden size bir tavsiye 1: 33 defa ya metin deyin bunu duyan mahlukat kacar 2: 7 ayetel kursu okuyun 3: 66 ya allah deyin bunları oku kacarlar tm? tecrübe edilmiştir...

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
gusül abdestsiz dolaşma ,
ayetel kürsi , nas , felak , ihlas gibi duaları sürekli tazele sürekli oku.

ve korkma. de ki ; ben senden güçlüyüm ve korkmuyorum
bütün korkunu sil.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Her ışık kesilmesini yada her çatırtıyı bunlara bağlarsanız malesef varlıklar tarafından değil kendiniz tarafından mağlup edilirsiniz.Burada asıl amaç kurmamak siz kurdukça beyniniz bu tür olayları gerçek gibi gösterebilir algılayabilir aslında olmayan fakat sizin aklınızın oyunları sayesinde size gerçek gözükebilir zaten kötü varlıklarda böyle kurbanlarını korkutuyor ekstra bir şey yok olay sizde biter takmayın efendim siz kendi hayatınızla ilgilenin onlarda kendi hayatlarıyla.Cinlerden çok insanlar cinlerle uğraşır oldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...