acil yardım şu anda evde bir varlık var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
acilen yardımınıza ihtiyacım var

dün gecede bir varlık gelmşti ve şuanda evde bir varlık var bi anda ışıklar gitti geldi kesilm ebile sayılmaz sonra evin farklı noktalarından sesler duydum kendim okuyamadığım için bilgisayardan yasin açtım önce sonrasında nas suresini açtım nas suresi okunurken elim , kolum ve bacakklarım karıncalanmaya başladı ten rengim koyulaştı

cesaretimi topladıktan sonra evi dolaştım kimseyi bulamadım ama odalar karanlıktan çok loş sayılmaya yaklaşmış bir aydınlıktaydı banyoya gidip aynaya baktığımda gözlerimin daha koyu ve mat ve donuk olduğunu fark ettim bu

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
acilen yardımınıza ihtiyacım var

dün gecede bir varlık gelmşti ve şuanda evde bir varlık var bi anda ışıklar gitti geldi kesilm ebile sayılmaz sonra evin farklı noktalarından sesler duydum kendim okuyamadığım için bilgisayardan yasin açtım önce sonrasında nas suresini açtım nas suresi okunurken elim , kolum ve bacakklarım karıncalanmaya başladı ten rengim koyulaştı

cesaretimi topladıktan sonra evi dolaştım kimseyi bulamadım ama odalar karanlıktan çok loş sayılmaya yaklaşmış bir aydınlıktaydı banyoya gidip aynaya baktığımda gözlerimin daha koyu ve mat ve donuk olduğunu fark ettim bu
Öncelikle sakin olun lütfen.Olaya biraz soğuk kanlı davranın.Direk evinizde bir varlık olduğu kanısına kapılmayın.Hatta aklınızdan o düşünceyi çıkartın ve sakinleşin.
Farzedelimki evinize bir varlık geldi neden hemen onu kötü bir varlık olarak düşünüyorsunuz.Belkide iyi birşeydir yani ortada başka bir durum vardır.Hoşgeldin evime diye karşılayın olayı :)
Durumunuz sinirsel veya psikolojikte olabilir.Bu açıdanda düşünün olayı.
Çok mutlu olduğunuz bir anı düşünün ve o anı hissedin onun verdiği mutluluğu ve keyifi tekrar yaşayın böylelikle bulunduğunuz durumdan aklınız biraz daha sakinleşir ve uzaklaşırsınız.

Işığınız daim olsun...

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
onu kızdıracak şeyler yapmayın madem dua okuyunca size zarar geliyor.etrafınıza bir danışın,işin ehili bir kişi varsa ondan yardım isteyim.bence sizin çözümleyeceğiniz bir durum gibi gelmedi bana..bilmıyorum sitedeki uzmanlarımız ne derler bu konuda.

descop

Kayıtlı Üye
İş
bu varlık dün gece geldiğinde de bu gece olanların aynısı olmuştu ve dün geceki şeyi ben en son ilk okul 2. sınıfta mı 3. sınıfta mı ne yaşamıştım bu yüzden bir varlık olduğunu düşünüyorum dün gece elektrikler kesildiği için yatağa girdim ama bu sefer kardeşimin yanına yatmıştım inancımı gözden geçirmeye başladım bi anda herkezin lafı gibi bende bian için müslümanlıkla alakam olmadıgnı düşündüm şu lafı söyledim kendime müslümanlıktan çıktın iyice cevabı vereceğim snaiye daha düşüğnmeye başlyamadan bir kişi çarptı adeta bedenime sanki yüksekten düşüyormuş da bende çarptığı zemin mişim gibi bağırıyordu çarpma sırasında sonra elektrikler geldi gittim lambayı kapattım gene girdim yatağa fısırtılar dönmeye başladı odada istemsiz olarak kalp atışlarım hızlandı aynı anda yanımda yatan kardeşim nefes alamamaya zorla nefes almaya çalışmaya başladı bi ara ani bi ışık çaktı odada bir başkası geldi sankki bir fısıltıyla birlikte sonrabirkaç defa daha aynı şey oldu ışık çakmadı kimse gelmedi ancak fısıltılar ve evin bazı noktalarından sesler geldi aynı anda kardeşim nefes almakda zorlandı benim kalbim hızlandı haliyle odaklanıp evin neresinde ve kaç kişi olduklarını kestiremedim en sonunda dahanamayıp çocukken yaptığım gibi arkamı döndüm odaya o şekilde yatıp dinlemeye başlıyacaktım ancak arkama dönmek için hareket etmeye başladığmı hatırlıyorum sadece o arada uyuya kalmışım kaldıki hiç uykum yoktu yataga bile elektrikleri beklememek için girmiştim

bu gece de ışık bi anda gidip geldi kesilme denemez söndü yandı bilgisayarda aynı şekilde oldu ama kapanmamıştı bile sonra fısıltılar ve evin belli başlı yerlerinden sesler geldi

descop

Kayıtlı Üye
İş
onu kızdıracak şeyler yapmayın madem dua okuyunca size zarar geliyor.etrafınıza bir danışın,işin ehili bir kişi varsa ondan yardım isteyim.bence sizin çözümleyeceğiniz bir durum gibi gelmedi bana..bilmıyorum sitedeki uzmanlarımız ne derler bu konuda.

bu konuda bana yardım edebilecek kimse yok etrafımda

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Öncelikle korkmayın,korku korkulacak şeylerin (ses,görüntü) beyninizde oluşmasını sağlar.
Işıklar sizin enerjinizden de etkilenebilir unutmayın.
Dua okurken derinizin renk değiştirmesi de korkunuzdan olabilir,üşüyünce de değişir sonuçta korkuyla ürpermiş durumdasınız.
Aynada gözünüzdeki korkuyu görmüşsünüz.
Her yerde her türlü canlı bizimle birlikte yaşıyor, durduk yere kimseye zarar vermezler.Ayrıca görmek ve işitmekte o kadar kolay değil.
Unutmayın astral yapmak isteyenlere bile ilk öneri kormamaları,korktuğunuz an korkularınızla yüzleşirsiniz.Eğer bu duyguyla başa çıkamazsanız,algılarınız size her türlü oyunu oynar.İzin vermeyin.
Bunların tamamen korkunuzun ürünü olduğuna önce kendinizi inandırın,güzel şeyler düşünün ve korkulacak birşey yok,ben hiçbir şeyden korkmuyorum,cesurum ve güçlüyüm gibi kendi oluşturacağınız size cesaret verecek cümleler kurun.Dua okuyarak rahatlayıp,kendinizi güvende hissedecekseniz Nas ve Felak surelerini bir kağıda yazıp yastığınızın altına koyun,arada okursunuz.
Benden bu kadar, sakın korkmayın yoksa sıkıntınız devam eder.
Özellikle bu kadar korkmuşkende mümkünse aynaya bakmayın.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
Zor bir durumdasın kardeşim..Anladım az çok neler hissetiğini ve düşündüm neler yapabilirsin diye..O evde nekadar zamandır yaşıyorsunuz?Daha öncede yaşadınızmı bu olayı?Bir arkadaşımızın evindede bu tarz şeyler olmuştu..Sonra nasıl sonuçlandı tam bilmıyorum.Zira banada musallat olmuşlardı yapılan büyülerden dolayı,bende farklı korkular yaşıyordum.Panik atak tarzında acaip şeyler yaşatıyorlardı.Baen odamdan tuvalete gitmek istemıyorudum o derece.Hadi benim ki bana yapılan büyülerle alakalı,ama sizinki nedne kaynaklanıyor onu çözemedim.Burda o konuda uzmanlar var,elbet size yardımcı olup fikir vereceklerdir.Benim üzerimden büyüler temizlenince varlıkların musallat olayları bitti,dolayısıyla yaşadığım korku atakları ve gçrdüğüm garip yaratıklarda kayboldu..Bazı insanlar buna inanmayıp,sen doktorluksun git psikoloğa görün desede,hayır bunun doktorluk bir durumla alakası yok.Sizinde psikolojinizin bozuk olduğunu hiç sanmıyorum..İnsan bunları kendi üretip yaşayamaz.Ayrıca kardeşinizde nefes almakta zorlanıyormuş.Onada etki ediyorlar demekki.Evinize sizden başka giren oldumu*Yada evinizde onları davet edicek her hangi bişey yapıldımı?

descop

Kayıtlı Üye
İş
çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için biraz böyle gitsin birda yarın gece ne olacak bakalım ona göre size tekrar burdan bildiririm

evren bizimle olsun

descop

Kayıtlı Üye
İş
Zor bir durumdasın kardeşim..Anladım az çok neler hissetiğini ve düşündüm neler yapabilirsin diye..O evde nekadar zamandır yaşıyorsunuz?Daha öncede yaşadınızmı bu olayı?Bir arkadaşımızın evindede bu tarz şeyler olmuştu..Sonra nasıl sonuçlandı tam bilmıyorum.Zira banada musallat olmuşlardı yapılan büyülerden dolayı,bende farklı korkular yaşıyordum.Panik atak tarzında acaip şeyler yaşatıyorlardı.Baen odamdan tuvalete gitmek istemıyorudum o derece.Hadi benim ki bana yapılan büyülerle alakalı,ama sizinki nedne kaynaklanıyor onu çözemedim.Burda o konuda uzmanlar var,elbet size yardımcı olup fikir vereceklerdir.Benim üzerimden büyüler temizlenince varlıkların musallat olayları bitti,dolayısıyla yaşadığım korku atakları ve gçrdüğüm garip yaratıklarda kayboldu..Bazı insanlar buna inanmayıp,sen doktorluksun git psikoloğa görün desede,hayır bunun doktorluk bir durumla alakası yok.Sizinde psikolojinizin bozuk olduğunu hiç sanmıyorum..İnsan bunları kendi üretip yaşayamaz.Ayrıca kardeşinizde nefes almakta zorlanıyormuş.Onada etki ediyorlar demekki.Evinize sizden başka giren oldumu*Yada evinizde onları davet edicek her hangi bişey yapıldımı?

aslında benim zaten iletişim ve etkileşim halinde olduğum bir varlık vardı geçmişimde pek temiz değil yani ama bu sefer gelen varlığı tanımıyorum bana daha önce gelenlerin hiçbiri bu şekilde gelmiyorlardı

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Bak burada herşey değişir. Daha önceden bu varlıklarla iletişimin varmış zaten!

La-edri

Kayıtlı Üye
Acil yardim evde suan bir varlik var :)

Ghost Busters ekibine gelen bir telefon gibi olmus...

GunlesS

Kayıtlı Üye
Arkadaşım anladıgım kadarıyla geçmişte bir davet yapmış ve bir varlıga sahip olmussun bunun adı hadinde olur cinnide olur ne amacla cagırdıgını bilemiyorum ama gelen varlıgın müslim oldugu ortada seni kendi inancınla sınamış ve sınavdan kalmıssın ceza olarakta ruhuna vesvese korku ve endişe bırakmış eger sinirlerine hakim olup sakinleşmessen durum kalıtsal bir piskolojik soruna dönüşebilir karanlıktan kacçmak her an birnin seni gözleme izlenimi gibi bir durum olusur yapman gereken çokta zor değil eger müslüman isen samimiyetle kelimeyi şahadet getir ve 7 kagıda 7 kez ayetel kursiyi yaz türkcede yazabilirsin arap alfabesiyle olmak zorunda degildir önemli olan senin yazmandır aynı zamanda okumuş olacak ve korunmuş olacaksın ve evin 7 köşesine sakla bu kagıtları her bir kagıdı koyarken 7 kez ayetel kürsiyi oku ve eger evinde rahatsızlık durumu oluşturmayacagına inanıyorsan yastıgına cinni surelerden 2 sini iiştir nas ve felak sureleri gibi lakin sunu da unutma daha önce iletişim kurdugun cinni ile de baglantın kesilecektir bu formül cin mektubuna eş degerdir...1 3 5 7 gun yada gece içerisnde rüyalarında sesler duyabilirsin aldırma sesler feryada dönüştügü anda koydugun tüm yazmaları kaldır ve şükür edip 2 rekat namaz kıl acil şifalar dilerim.. tşk ederim..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bence hiç komik değildi.
Konu eğlence için açılsaydı; keyifhane bölümüne olurdu.
O yüzden şu alaycı iki mesaja teessüf ediyorum.
Varlık konularında eğlenicek kişilerin paranormal sitelerde ne işi var diye de eklemeden edemeyeceğim.

Böyle durumları yaşamayan bilmez.
Kişi öyle biranda o kadar korkmuş oluyor ki;
bilen birilerinden yardım almak en azından manevi destek görmek istiyor.

Ben de kaç kere varlık konusunda şeyler yaşadım.
Bu yüzden forumda sabahladığım çok oldu.
Çoğunu anlatmıyorum; aynı tepkileri alacağım için.

Ve ben descop un durumunun ciddiyetini yakından biliyorum.
Forumda birebir yardım ettiğim ilk ve son kişi olacak bu gidişle.

@descop
Elimden gelen yardımı yaptım zaten.
Manevi destek olarak elimden geldiğince yanındayım.
Şunu unutma; sen bunlarla başa çıkacak, orta yolu bulacak kadar
güçlüsün.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Acil yardim evde suan bir varlik var :)

Ghost Busters ekibine gelen bir telefon gibi olmus...

:) :) :) :) :) çok komikti. Gerçekten beynine sağlık çok güldüm :) +rep.

Lütfen üyelerimizin korku ve endişeleriyle alay etmeyin. Site kurallarını tekrar okuyunuz!
Belli ki üyemiz o saatte sitede bulunan, tecrübeli ve deneyimli kişilerin yardımını alabilmek adına, dikkat çekici bir başlık kullanmak istemiş.

Ayrıca üyemizin şikayeti ciddi bir konudur ve profesyonel kişiler tarafından halledilmesi gerekir.

Bir gün benzer olaylar sizin de başınıza gelebilir. Başkalarının korkuları, bizim eğlence kaynağımız olmamalı. Bu sitede olma amacımız, bilgilenmek ve bilgilerimizle başkalarına faydalı olabilmek olmalıdır.

AC DC

Kayıtlı Üye
Sayın arkadaşım başında olan varlığın bir benzeri bir kaç ay önce bende de vardı fakat onlara karşı çıkma yollarını buldum ve bilgilerin doğruluğuna kesinlikle inana bilirsin eğer sizin ile uğraşan bir iblis ise bir şekil ile iblisi şekilin içinde hapis edebilirsiniz iblis şekilin içinden çıkmadığı takdirde sizin bir saç telinize bile zarar veremez!.şekil British müzesinde sergileniyor.(Amerika)
Şekil tavana yada yere çiziliyor eğer iblis size zarar vermek için yaklaşırken farkında olmadan şekilin içine girerse siz izin vermeden içeriden çıkamaz.şekili merak etti iseniz
http:
//en.wikipedia.org/wiki/Key_of_Solomon
linke tıklanmıyor ise kopyalayıp http bölümüne yapıştırın şekil adı "The Key Of Solomon"'dur. yeterince bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum eğer merak eder iseniz kişisel mesaj veya buradan sorabiliriniz.Özellikle çoğu varlığa zarar verebilen maddeler de var merak eder iseniz sorabilirsiniz.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Lütfen üyelerimizin korku ve endişeleriyle alay etmeyin. Site kurallarını tekrar okuyunuz!
Belli ki üyemiz o saatte sitede bulunan, tecrübeli ve deneyimli kişilerin yardımını alabilmek adına, dikkat çekici bir başlık kullanmak istemiş.

Ayrıca üyemizin şikayeti ciddi bir konudur ve profesyonel kişiler tarafından halledilmesi gerekir.

Bir gün benzer olaylar sizin de başınıza gelebilir. Başkalarının korkuları, bizim eğlence kaynağımız olmamalı. Bu sitede olma amacımız, bilgilenmek ve bilgilerimizle başkalarına faydalı olabilmek olmalıdır.

Embriyo çok haklısınız. Bir anlık komiklik dalgaya yol açtı. Özür dilerim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben dalga gecmedim ama ! Saadece basligi görünce aklima geleni yazdim.
Niye bunu böyle bir yöne cektiginizi anlamiyorum. 700 civari mesajim var az cok anlasilir bir insanin dalgaci yada buna benzer bir tavrinin olup olmadigi..
Neyse konuyu dagitmayalim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...