Şifa Çalışmasına Başvuru Hakkında

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Daha bir üst yorumda açıklanmıştı :) Forumda kişisel bilgilerini vermeniz uygun değildir.

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Sevgili embriyo,
Size sorum: Şifa alırken minimum bekleme süresi ne kadar acaba, ben sanırım biraz sabırsızım da gördüğünüz gibi :(

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
En az 20 dakika yatmalısınız, ama 30-40 dakika çok daha etkilidir. Size gelen enerjinin bedeninizde çalışması için de süre gerekir.
Zaten benim şifa vermem 15-20 dakika sürüyor, yani daha şifa bitmeden kalkmış olmamak için 30 dakika en idealidir. Sonrasında uyuyabilirsiniz de.

Çalışma her perşembe 23:00 te yapılmaktadır, kendisi veya yakınları için şifa isteyen üyelerimiz en geç perşembe 21:30 a kadar dilberhala'ya istenilen bilgilerle (isim, anne ismi ve ikamet edilen şehir) başvuru yapabilirler. İstediğiniz kadar şifa çalışmalarına katılabilirsiniz.
Not: Soyadınızı yazmayınız!
Ayrıca dilberhala'ya başka bir şey yazmayınız, şifa listesi yapmak için oluşturulmuş bir profildir. Size cevap veremez.

http://www.gizlimabet.com/showthread...Yapacaksınız

obstacle1

Kayıtlı Üye
Sevgili embriyo şifa çalışmasının sahip olduğumuz blokajlara veya sürekli tekrar eden sorunlara etkisi olup olmadığnı merak ediyorum.Kendim için konuşmam gerekirse hiçbir rahatsızlığım olmamasına rağmen yüzümde çıkan sivilceler...(bir hastalığım olduğunu düşünmeme neden olacak kadar çoklar)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Şifaya yattığınız zaman niyetinizi belirtmeniz çok önemlidir.

Benim için gönderilen şifa enerjisi ile zihinsel, duygusal, eterik ve fiziksel olarak temizleniyor, iyileşiyor ve enerjilendiriliyorum. Cildim temizleniyor, enerjilendiriliyor ve iyileşiyor. Teşekkürler ve tam imanla!!!

Bunu 3 kere ve gönülden söylediklerinizin doğruluğuna inanarak tekrarlarsanız nokta vuruşu etkisi olur. Şifaya yatarken hasta olan bölgenizi 2. cümlede ki gibi belirtin. Başka üyelerimiz de bu şekilde yapabilirler.
Ancak kronik (uzun süreli) bir rahatsızlığınız varsa tek seferlik, özellikle uzaktan yapılan şifa yeterli olmaz. Uzun süreli ve ciddi rahatsızlıklarda birebir yapılan şifada bile hastanın durumuna göre en az 3 seans yapılır.

Şifanız kabul ve daim olsun:)

maiela

Banlı Kullanıcı
şifa çalışması hala yapılıyormu bende katılmak istiyorumda :)

gümüş

Kayıtlı Üye
şifa çalışması hala yapılıyormu bende katılmak istiyorumda :)

Devam ediyor. Her hafta perşembe günü . İlk sayfada söylendiği gibi bilgilerinizi dilberhala rumuzuna göndermeniz çalışmaya katılabilmeniz için yeterlidir ;)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın gümüş'ün yazdığı gibi dilberhala'ya bilgilerinizi göndermeniz katılmanız için yeterlidir. Geri bildirim beklemeyin veya sadece çalışmaya katılabilir miyim? diye yazmayın, sadece liste oluşturabilmek için açılmış bir profildir size cevap yazamaz.
Şifa çalışmasına katılmak isteyenler vereceğim linkin ilk sayfasını dikkatlice okumalıdırlar.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?27511-Şifa-Çalışması-İçin-Detaylı-Açıklama!!!!

mavilavinya

Kayıtlı Üye
şifa çalışmalarınıza bende katılabilir miyim? Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Üyeliğim vardı ama yeni ilgilenmeye başladım, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
şifa çalışmalarınıza bende katılabilir miyim? Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Üyeliğim vardı ama yeni ilgilenmeye başladım, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

Özellikle şifa çalışması sırasında yapmanız gerekenler için vereceğim linkteki ilk konuyu okuyunuz.

http://www.gizlimabet.com/threads/27511-Şifa-Çalışması-İçin-Detaylı-Açıklama!!!!

dilberhala'ya sadece ad, soyad ve yaşadığınız şehri yazınız. Konu başlığı olarak da katılmak istediğiniz perşembe gününün tarihini yazın. Konu başlığına: "20/12/2012 şifa çalışması başvurusu" Başka bir şey yazmanıza gerek yoktur. Şifa çalışmasına isteyen yakınlarınız da katılabilir(üye olmalarına gerek yok), aynı mesajda onların da bilgilerini yollayabilirsiniz.

Başvuru en geç perşembe 21:30 a kadar yapılmaktadır ve başvuran herkes çalışmaya alınmakta, geri bildirim yapılmamaktadır.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
8 sayfanın tamamını okumadım belki soru tekrar sorulmuştur..Başkasına yapmanızı istiyoruz o kişide sizin dediğiniz gibi uzanmalı mı? ve Müslümanlık açısından bunun bir zararı var mı yani bu çalışma büyü/maji ye falan mı giriyor yoksa enerji aktarımı mı?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
8 sayfanın tamamını okumadım belki soru tekrar sorulmuştur..Başkasına yapmanızı istiyoruz o kişide sizin dediğiniz gibi uzanmalı mı? ve Müslümanlık açısından bunun bir zararı var mı yani bu çalışma büyü/maji ye falan mı giriyor yoksa enerji aktarımı mı?

Kime yapılırsa yapılsın, şifa enerjisini alacak kişi yatıyor olmalı. Ayrıca ona şifa yapılacağından haberi ve izni olmalı!
Şifa çalışması için detaylı açıklama konusunda ki mesajınızdan anladığım kadarıyla, başkasının ismini verip, onun yerine niyeti siz yapamazsınız: Bana aşık olsun gibi. Bizim yaptığımız bu şekilde bir çalışma değildir. Saf sevgi ve pozitif enerjiyle zihinsel, duygusal, eterik, fiziksel problemlerin, hastalıkların çözülmesi içindir ki, başkaları için dua etmek gibi enerji aktarımıdır. Anlayacağınız büyü veya günah değildir. Ancak sizin düşündüğünüz gibi bana aşık olsun gibi bir niyetle siz başkasının iradesine, karmasına müdahale etmiş oluyorsunuz ki şifacılar buna dikkat eder. Anladığım kadarıyla sizin aradığınız daha çok majikal yöntemler.

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Kime yapılırsa yapılsın, şifa enerjisini alacak kişi yatıyor olmalı. Ayrıca ona şifa yapılacağından haberi ve izni olmalı!
Şifa çalışması için detaylı açıklama konusunda ki mesajınızdan anladığım kadarıyla, başkasının ismini verip, onun yerine niyeti siz yapamazsınız: Bana aşık olsun gibi. Bizim yaptığımız bu şekilde bir çalışma değildir. Saf sevgi ve pozitif enerjiyle zihinsel, duygusal, eterik, fiziksel problemlerin, hastalıkların çözülmesi içindir ki, başkaları için dua etmek gibi enerji aktarımıdır. Anlayacağınız büyü veya günah değildir. Ancak sizin düşündüğünüz gibi bana aşık olsun gibi bir niyetle siz başkasının iradesine, karmasına müdahale etmiş oluyorsunuz ki şifacılar buna dikkat eder. Anladığım kadarıyla sizin aradığınız daha çok majikal yöntemler.

Yok merakımdan sordum..

Fakat anlamadığım bir şey var URUM'un yazdıklarında yüzüstü değilde sırtüstü yatacaktık ve istersek de gözlerimiz falan açık olabilirdi şu anda bir ikileme düşdüm hangisi doğru diye..

ikbal1505

Guest
Yok merakımdan sordum..

Fakat anlamadığım bir şey var URUM'un yazdıklarında yüzüstü değilde sırtüstü yatacaktık ve istersek de gözlerimiz falan açık olabilirdi şu anda bir ikileme düşdüm hangisi doğru diye..

Sayın ozgurtrn, yüzükoyun yatmamak gerektiğini bir çok yerde belirtmişti Sayın Embriyo. Sırt üstü uzanmak gerekir. Sevgiler. :)
Sırtüstü yatın, avuç içleriniz açık olarak tavana baksın.( enerji girişi için)

Mümkünse dilinizi üst damağın ortasına doğru koyun. Meridyenler tamamlandığı için enerji akışı daha düzgün çalışır. (Beynin iki lobunu da aynı anda çalıştırması için çok faydalı bir tekniktir)
http://www.gizlimabet.com/threads/27511-Şifa-Çalışması-İçin-Detaylı-Açıklama!!!!

Rein

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Öğrencisi
Özür dilerim ben onu yüzüstü olarak okumuşum :) Bu çalışma kısacası bize pozitif enerji vererek moralimizi falan arttırıyor galiba? Ben başvurdum ama bedenimde sıkıntı yok sadece sıkıntılı hissediyorum belki düzelir diye başvurdum zararı olur mu?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Dikkat ederseniz sorularınızı sabırla cevaplıyoruz, ancak soru yazmadan önce birazcık düşünün ve diğer sayfaları da okuyun, lütfen.
Hem hastalıklar için hem de rahatlamanıza faydası vardır.