Şifa Çalışmasına Başvuru Hakkında

MUCİZEDİR

Kayıtlı Üye
Başvurumu yaptım açıklamaları da okudum. Umarım güzel bir deneyim olur....

:Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim::Angel_anim:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
bugun geçti.Biz ne zaman başvurmalıyız ki bidahaki hafta katılabilelim *

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Eğer tüm yazılanları okuyup, şifaya hazırsanız vede yatacaksanız, bana hemen bilgilerinizi yollayın. Ama eğer okuduysanız ve istiyorsanız çok çabuk davranmanız gerekiyor.
isminiz, anne isminiz ve yaşadığınız şehir.
Yada haftaya perşembe saat 21.30 dan önce her hangi bir gün bilgilerinizi dilberhalaya yollayın.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Eğer tüm yazılanları okuyup, şifaya hazırsanız vede yatacaksanız, bana hemen bilgilerinizi yollayın. Ama eğer okuduysanız ve istiyorsanız çok çabuk davranmanız gerekiyor.
isminiz, anne isminiz ve yaşadığınız şehir.
Yada haftaya perşembe saat 21.30 dan önce her hangi bir gün bilgilerinizi dilberhalaya yollayın.

Bana diyorsanız haftaya katılıcam....teşekkür ederim

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tamam, isterseniz dilberhala'ya haftaya olacak şifa için bilgilerinizi şimdi bile yollayabilirsiniz.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Tamam, isterseniz dilberhala'ya haftaya olacak şifa için bilgilerinizi şimdi bile yollayabilirsiniz.

Tamam biraz daha bilgi ediniyim nasıl yapmam gerektiğini tam olarakak bilmiyorum daha doğrusu nerde ne yapmam gerektiğini bosuna atıp da katılmamazlık yapmamak için..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yaşadığım şehri,adımı ve anne adımı dilberhalaya şifa çalışması bağlığında gönderdim yanlız tarihi yazmamışım sorun olurmu acaba ? Önümüzdeki perşembe yapılana katılmak istiyorum.

origanum

Yönetici
Bir haftalık mesajlar dikkate alınıyor zaten, eskileri siliniyor. Perşembe akşamı hazır bulunun, size şifa verilecektir.

oslmm34

Kayıtlı Üye
nereye mesaj atıyoruz bende katılmak istıyorum .....

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Cevap biraz geç oldu, kusura bakmayın. Ancak ilk sayfadan itibaren okusaydınız, gerekli bilgiyi edinebilirdiniz. Eğer hala göndermediyseniz, ancak haftaya katılabilirsiniz. Çünkü son başvuru 21:30 a kadardı. Mesaj bilgileri dilberhala ya yollanıyor, ancak ilk sayfadan itibaren okuyup gerekli bilgileri edininiz. Enerji okulu- Şifa çalışması başlığındaki çalışmayla ilgili konuları okuyunuz.

gümüş

Kayıtlı Üye
İlk mesajdaki şifa çalışması link kırık çıkıyor bende

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dilberhala ya nasıl ulaşabilirim? :S

Sağ üstten bildirimleriniz -> özel mesaj kutusu -> yeni özel mesaj gönder (sol taraftaki menüde) e tıklıyorsunuz. Alıcı kısmına dilberhala, başlık kısmına örneğin 20/03/2012 Şifa Çalışması, mesaj içeriğine de sadece adınızı, anne adınızı ve yaşadığınız şehri yazıyorsunuz. Böylece çalışmaya alınmış oluyorsunuz, size yanıt gelmiyor.

bendekiben

Elit Üye
Buraya değil Dilberhala ya özel mesaj olarak göndereceksiniz.Ayrıca iyiliğiniz için kişisel bilgilerinizi form da paylaşmayınız lütfen.