Şifa Çalışmasına Başvuru Hakkında

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Daha önce bir arkadaşımla katılmıştık şimdi üç arkadaşım daha istiyo katılmak. Sayının fazla olması mümkünmü?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Az önceki konuya ya yazmıştım kusura bakmayın :D Hepsi yanımda zaten aynı odada olacağız :D Teşekkürler :)

Ben her hafta katlıyorum, böyle giderse ölümsüz olurum :D

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ben her hafta katlıyorum, böyle giderse ölümsüz olurum :D

Her hafta katılarak enerjini arttırır, yaşam kalitenizi yükseltir, kişisel yolculuğunuzda yol alırsınız. Ancak tabii ki kimseye ölümsüzlük vaad edilmiyor. :) Şifanız çok, yolculuğunuzda önünüz açık olsun.

Ori

Kayıtlı Üye
Of ya katılmayı istiyorumda bizimkiler 12-1 de yatıyor baykuşlar ya :D Elbet birgün katılacağım. :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Her hafta katılarak enerjini arttırır, yaşam kalitenizi yükseltir, kişisel yolculuğunuzda yol alırsınız. Ancak tabii ki kimseye ölümsüzlük vaad edilmiyor. :) Şifanız çok, yolculuğunuzda önünüz açık olsun.

Mübala ettim sayın moderatörüm :) Ölümsüzlük verilse bile istemem ki.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Of ya katılmayı istiyorumda bizimkiler 12-1 de yatıyor baykuşlar ya :D Elbet birgün katılacağım. :)

Sayın Ori24, sizin yapacağınız tek şey uzanmak, sizinkilerin oturması sizi neden engelliyor? Siz geçin yatın. Aynı odada oturuyorlarsa da çok uykum var, yorgunum, lütfen gürültü yapmayın dersiniz. Muhtemelen en az birinde tutturursunuz.

Ori

Kayıtlı Üye
Sayın Embriyo konsantre açısından dedim ama katılmak istiyorum. Bilgilerimi atıp düzeni ayarlayacağım. :) Teşekkürler.

AJA

Elit Üye
Sayın Embriyo konsantre açısından dedim ama katılmak istiyorum. Bilgilerimi atıp düzeni ayarlayacağım. :) Teşekkürler.

Hadi hayırIısı Ori24 :)
Bu hafta bende istiyorum çok ihtiyacım var.Ne kadar teşekkür etsem şifacı arkadaşIara azdır.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Beğendiğimiz hafif bir müzik açmamızın sakıncası var mıdır?

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ya evet doğru, bir an aklımdan çıkmış elektronik aletlerin olmaması. Teşekkür ederim :)

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok az vakit kaldı. :)

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Arkadaşlar bu başlığa şimdi bakıyorum. dilberhala isimli üyenin adını nerden bulup özel mesaj atacağım? Çünkü bu nick te birinin yazısına rastlamadım forumda(yeni sayılırım forumda) Bir de bu çalışma hem ruhsal hem de bedensel şifayı mı içeriyor. Ayağımı kırdım da geçen pazar günü. Katılmalı mıyım? Engel teşkil eder mi bu durum?

AJA

Elit Üye
Arkadaşlar bu başlığa şimdi bakıyorum. dilberhala isimli üyenin adını nerden bulup özel mesaj atacağım? Çünkü bu nick te birinin yazısına rastlamadım forumda(yeni sayılırım forumda) Bir de bu çalışma hem ruhsal hem de bedensel şifayı mı içeriyor. Ayağımı kırdım da geçen pazar günü. Katılmalı mıyım? Engel teşkil eder mi bu durum?

Şifa Çalışması - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" Buraya bakarasanız tüm soruIarnıza cevap buIabiIirsiniz, bu hafta için artık geç başvuru saati en geç 21.30 dur, geçmiş oIsun ayrıca.

gümüş

Kayıtlı Üye

Mesaj yaz kutunuzu acçn alıcı satırına dilberhala yazmanız yeterli ve evet, ve engel teşkil etmez bildiğim kadar. Kişisel deneyimlerime göre benim aklımdan geçenden çok enerji gitmesi gerektiği yere kendisi gidiyor ve siz almaya başladığınız hissedince gittiği yeri takip edebiliyoe ve böylece kendinizi de daha iyi tanımaya başlıyorsunuz

Ori

Kayıtlı Üye
Dilberhala

En son başvuru saati 21:30 dur. Haftaya katılın bu hafta kaçırdınız malesef.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam

Üyelerimizin dediği gibi saat 21: 30 da başvurular bitiyor. Haftaya katılabilirsiniz.
Mesaj yazdıktan sonra alıcı kutucuğuna dilberhala yazmanız yeterli.
Ayağınızdaki kırık engel teşkil etmez, tam tersi şifalanmış olur.
Şifa enerjisi ruhsal, fiziksel, zihinsel rahatsızlıklarda, ayrıca enerjilenmek için de alınabilir.
Ancak şifa çalışması için yattığınızda, hangi rahatsızlık için istediğinizi niyetinizde belirtirseniz daha etkili olur.