Büyünün insan psikolojisine zararı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
Merhabalar;

Benim merak ettiğim bir konu var.Ve bu konuda burda bilgili kişiler olduğunu gördüm..Benim bayan kuzenim,bundan 16 sene önce bir anda bir takım sıkıntılar yaşamaya başladı.HİÇ BİR PSİKOLOJİK YADA FİZİKSEl rahatsızlığı olmamasına ragmen,bir anda zaman zaman oluşan garip korku atakları yaşamaya başladı.Bu atakların içinde,biraz panik atağa benzer durumlar da vardı..Bundan 16 sene önce panik atak bilinen bir hastalık değildi.Bir süre sonra bu korku atakları sıklaştı..Daha önce sokakta yaşadığı bu sıkıntıları,evdede yaşamaya başladı.Hatta zaman zaman odasından bile çıkmıyordu.Sanki tuvalete gittiği zaman,sıkıntı atağını tekrar yaşayacak gibi geliyordu..Ben sürekli onunla beraber olduğum için yaşadığı sıkıntıları birebir biliyorum..Uzun bir zaman sonra bir arkadşımızın akrabasının manevi şifa ile insanları iyi ettiğini duyduk.Para falan söz konusu değildi tabi.Hadi dedim gel gidelim..Zar zor ikna ettim..Manevi şifanın dışında ,kişiye yapılan büyüyü bozmada da ehil bir kişiymiş kendisi.Kuzenime bakım yaptığında,kendisine bir çok büyü yapıldığını,ve o yaşadığı korku ataklarının bu büyülerden ve ona büyü vasıtasıyla musallat olan cinlerin eseri olduğunu söyledi.Daha sonra bunların temizlenme aşaması başladı..Ve bir süre sonra gerçekten de,16 sene öncesinde olduğu ,normal kişi haline döndü.Benim kmerak ettiğim,gerçekten cinler bir insana bu kadsar korku verebilirmi büyü vasıtasıyla.Yada ne gibi bir büyü yapılır ki,bir insan,dışarı çıkmaktan,kendine hakim olamayıp garip korku nöbetleri yaşamak zorunda kalabilir.bunu merak ediyoruz.Bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?Teşekkürler.....

origanum

Yönetici
Sitemizi detaylı araştırdığınız zaman bu soruların tüm cevaplarını detaylı olarak alacaksınızdır zaten. Büyü sonucu kişiler olumsuz etkilenir, dengeleri bozulur, tekrarlanan büyüler neticesinde kişi oldukça zarar görür, tamiri imkansız bile olabilir. Bazı durumlarda direk büyü yapılan kişinin yanında onun yakınları ya da büyüyü yapan kişinin yakınları da zarar görür. Ehil bir kişi bunları koruyabilmelidir, bilinçsiz ve yetersiz kişiler büyü yapmaya kalkınca her zaman yüzlerine gözlerine bulaştırır ve hem kendilerine hem de etraflarına zarar verirler. Büyü varlıklarla yapılır zaten türü, yapılma şekli önemli değildir. Her türlü etki yapabilir kişiye. Kısaca bu bilgileri verdim, detayları okudukça anlayacaksınız.

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim ilginize.Burası okadar büyük bir derya ki,nerden başlayacağımı nereye bakacağımı şaşırdım.Heyecanlandımda tabiki.Bu yüzden biraz aceleci davranıp sorunumuzu paylaştım.Sevgiler...

Osiris

Kayıtlı Üye
Sitemizi detaylı araştırdığınız zaman bu soruların tüm cevaplarını detaylı olarak alacaksınızdır zaten. Büyü sonucu kişiler olumsuz etkilenir, dengeleri bozulur, tekrarlanan büyüler neticesinde kişi oldukça zarar görür, tamiri imkansız bile olabilir. Bazı durumlarda direk büyü yapılan kişinin yanında onun yakınları ya da büyüyü yapan kişinin yakınları da zarar görür. Ehil bir kişi bunları koruyabilmelidir, bilinçsiz ve yetersiz kişiler büyü yapmaya kalkınca her zaman yüzlerine gözlerine bulaştırır ve hem kendilerine hem de etraflarına zarar verirler. Büyü varlıklarla yapılır zaten türü, yapılma şekli önemli değildir. Her türlü etki yapabilir kişiye. Kısaca bu bilgileri verdim, detayları okudukça anlayacaksınız.

Cadı büyüleri hariç :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...