aynaya davet

lod

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yanlış biliyor olabilirim ama sanırım sizde tam emin değilsiniz bu bahsettiğiniz uygulama gören ayna değil yada davet değildir. Bir kişiyi yada belli bir mekandakileri rahatsız eden varlıklarlardan kurtulmak için kullanılır.Aynaya kapatılır ayna başka yere götürülür.

mimoza

Kayıtlı Üye
Bana nedense inandırıcı gelmedi.. Deneyimi olan paylaşabilir mi lütfen? Bu siteye yeni katıldım çok ilginç şeyler okuyorum ve bu konularda aydınlanmak istiyorum. Bilgilerinizi pzylaşmanızı bekliyorum.. Saygılar.

s

bedford

Kayıtlı Üye
ya basir ya musavvir ya muheymin ya allah
esmalarını kendi isminle birleştir
sonra hadim ismini çıkart bundan hadimin ismini oluştur hesaplayıp
sonra bu hadime bir yemin oluştur dualarla
sonra hadimin ebced değeri kadar bu duayı aynaya oku
ve esmaları kendi isminle birleştirmenle oluşan sayıyı bir vefk haline getirip onu aynanın arkasına çiz.

bu celbiyye büyü uygulamalarında da var, kulanacağımız esmaları kendi ismimiz ve diğer kişinin ismi ile birleştirip hadim ismi bulunuyor. sonra da bu hadime uygun yemin ve vefk hazırlanıyor. yalnışsam bağışlayın.

Yakaza

Kayıtlı Üye
bismillahirrahmanirrahım.emmen metemu gaceretayati heleke velese şeme-u ve meleke renküma anecu lebese yevmen ve şatanu şatnema ve emcin yerahıyyen heysin hefşin eza ve eza keşu külilema hakşin temuzacin nemuzacin memlehun ahiyyen şerahiyyen ezunayin asbavusin elese şeddayi . bu tasarrufa baslamadan önce sessiz sakin bir odaya cekilirsin bir mum yakarsın mumun karsısınada bir ayna koyarsın. evvela on istigfar on kelimeyi tevhid yedi tekbir üc yasini şerif okuyup peygamber efendimizin ruhuna bagıslarsın . devamlı surette aynaya bakarak 110 kere yukardaki tasarrufu okursun buna 110 gece devam edilir yalnız bu süre dolmadan görürsün sadece bünyenin hazır oldugu anı beklerler ayna metaryali direkt görüşmedeki zararları engellemek için verilir.

Bu yazının kaynağı nedir?Deneyen var mı?

Hugswogen

Kayıtlı Üye
urumhamatahayil senin 2008 de yazdığın bu yazı 2014 azem 2 de ilk 3 dk da söylüyo sen bunu nerden buldun söyleyebilirmisin ?