muhabbet vefki

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
creepa elinde ne tür bilgiler var? Sağdan soldan yine birşeyler mi duydun yoksa? Ne var ne yok anlat bakalım..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ruh çalma, ruhu etkileme gibi her ne ise çalışmayı sitede vermeyeceğim. Verilmesine de musade etmeyeceğim. Cevap verilmiyorsa bilinmediği için değil muhatap alınmadığı içindir. Konuyu daha fazla uzatmayın ve muhabbet vefki ile ilgili söyleyecek sözünüz yoksa burda yazmayın. Başka bir yerde konuşun. Örneğin cafe bölümü yaptığınız muhabbetlere daha uygun.

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
ruh çalma ruhu etkileme gibi her neise çalışmayı sitede vermeyeceğim verilmesinede musade etmeyeceğim cevap verilmiyorsa bilinmediği için değil muhatap alınmadığı içindir. konuyu daha vazla uzatmayın ve muhabbet vefki ile ilgili söyleyecek sözünüz yoksa burda yazmayın başka bir yerde konuşun örneğin cafe bölümü yaptığınız muhabbetlere daha uygun
Aha.Burasi Gizli Mabet Büyü okulu degilmiydi? Birisi isimlendirmede hata yapmis,dikkatinize sunarim.Benden bu kadar,artik hicbir paylasimda bulunma geregini hisetmiyorum.Sen üyelerini muhatap almasan bende asla kimseyi muhatap almam!!Sitenin formatini belirlemekte olan siz degilmisiniz,öyleyse neden format disina cikip kategori degerlendirmesi yapiyorsunuz? Herneyse benim muhatabim degilsin,benden bu kadar!!!Bu tarz sacmaliklarla vaktim yok!

_kelebek_

Kayıtlı Üye
Bu işin başında olanların ruh çalmak istemesi biraz tuhaf değil mi? Burada yayınlansa ve bunun ardınan siteye giren diğer üyeler bişey bilmeden ruh çalmaya kalksa veya bunu kötü amaçlı kullanmak istese sizce neler olur?

Evet burası bir büyü okulu ama birisi ruh çalma çalışmasını eksik, yanlış veya önüne gelene yaptığında neler olabileceğini biliyomusunuz?

Urum aslında iyiliğinizi düşünüyor. Olaylara daha olumlu bakalım ve hemen kötü düşünmeyelim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bir şey isterken sonunu düşünmeden istiyorsunuz.

!. Biz neden size birinin ruhunu çalma gibi bi işlemin formulunu verelim. Sizi tanımıyoruz bile.
2. Başkalarının bunu kullanması durumunda ve ya eksik yapması durumunda olacak sonuçları hiç düşünyormusunuz.
3. Nenden başka insanların sorumluluğunu biz kendi üzerimize alalım.
4. neden muhattap değil urum sizle çünkü bu size açıklandı kaç kere. Anlamamakta ısrar ettiğiniz için.
Sonuç olarak sizin burda olmanız bize bişey kazandırmadı gidişinizde bişey kaybettirmeyecektir. Kendiniz bilirsiniz. Uğurlar olsun...

akan

Kayıtlı Üye
Aha.Burasi Gizli Mabet Büyü okulu degilmiydi? Birisi isimlendirmede hata yapmis,dikkatinize sunarim.Benden bu kadar,artik hicbir paylasimda bulunma geregini hisetmiyorum.Sen üyelerini muhatap almasan bende asla kimseyi muhatap almam!!Sitenin formatini belirlemekte olan siz degilmisiniz,öyleyse neden format disina cikip kategori degerlendirmesi yapiyorsunuz? Herneyse benim muhatabim degilsin,benden bu kadar!!!Bu tarz sacmaliklarla vaktim yok!

Tartışmayı fazla uzatmanın gereği yok istediği olmayınca ağlayan şımarık çocuklar gibi tavrınız. Burada bulunanların sizi egonuzu tatmin etmek gibi bir görevi yok ister paylaşım yapın ister yapmayın ama saçma mesajlarınızla kimsenin vaktini almayın.

bahra

Kayıtlı Üye
Bu konunun başlığı muhabbet vefki. Ne ruh çağırması karıştırıyosunuz. 2-3 sayfa konuyu bunlarla doldurmuşsunuz.

Urumhamatahayil şaman vefkin beduh vefki olduğunu ve kef harfinden dolayı cumartesi yazılırsa daha iyi demiş. Bu konuda bilgin varsa yorum yapabilir misin? Bir de vefke Ya-Beduh esması okumamız uygun olur mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Pazartesi, perşembe ve cuma daha uygun.

gulyabani

Kayıtlı Üye
Benim sadece vefkle ilgili bi sorum var. :) Şimdi bu vefki doğal hazırlanmış bir mürekkeple yazıyoruz buraya kadar tamam. İsme göre hazırlandığı için niyet veya dua etmiyoruz (Yanılıyorsam düzeltin), burası da tamam diyorum. Bu kullanacağımız mürekkep çini mürekkebi olabilir mi? Bir de isimleri arapça yazma konusunda bir sorum var bu konuya hakim arkadaşlardan yardım bekliyorum. Vefki yapan kişi erkek adı Ahmet, annesinin adı Ayşe. Bu durumda kağıdın arkasına yazılacak olan vefk sahibi şu şekilde mi yazmalı (arapça olarak): AHMET bin AYŞE ? ve aynı şekilde ön yüze orta kısma bağlanılması istenen kız ismi Fatma ve anne ismi Sultan ise şu şekilde mi olmalı: FATMA binti SULTAN ? Yardımlarınız için teşekkürler.

Bir de bunu yapmanın günü ve saati olmalı mı? Bağlanması istenen kişinin özelliklerine göre falan?

Ayrıca bunun için bir dua, esma falan okumamız gerekmiyor mu? yYa da belli güne veya saate bakılması gerekmez mi yani? Herşey hazırlanmış olarak sadece isim ekleyerek bu vefki tamamlayabiliyor muyuz?

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sanırım şaman "satürn gecesi venüs saatinde "yazılmasını önermişti. Herhangi bir zaman yazılmaz elbette ki hazırladığımız kişinin yıldızıyla ters düşen bir saatte yazsak mesela sonuç pek hoş olmaz heralde...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
benim bi kaç sorum var ve bu konuyla alakalı =) şimdi bunu doğal bir mürekkeple yazdık burası tamam. bunun için bi dua esma falan okumamız gerekmiyor mu? ya da belli güne veya saate bakılması gerekmez mi yani? herşey hazırlanmış olarak sadece isim ekleyerek bu vefki tamamlayabiliyor muyuz?

Zaman ve okunacak dualarla ilgili tavsiyeler mesajlarlada verildi. İsteyen ve bilen olusa zamanı hesaplayabilir, kasem oluşturabilir.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Urum bu muhabbet vefkiyle ilgili birkaç sorum olacak sanırım herkesin aklına gelen belli başlı sorular:

-Bu vefk ne kadar sürede etki etmeye başlar ve etkisi ne kadar sürer?

-Bozmak istediğimiz zaman ne yapmalıyız?

-Vefki yaptığımız kişinin uzakta olması ve birsüre uzakta kalacak olması birşeyi değiştirir mi?

-İsimleri türkçe yazarsak ne olur?

Belki çok soruyorum ama acemiliğime verin lütfen. Çok teşekkür ederim...

tnt

Kayıtlı Üye
bu vefk herkeste etkisini gösteriyor mu, kişiden kişiye değişiyor mu? yazarsanız sevinirim.

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Hayir! Bu Vefk herkeste etkisini göstermek zorunda degildir bunun garantisini size kimse veremez ve vermiyor da. Ayni zamanda kesin olarak etki etmiyecegini de söylemek mümkün degildir. Kisacasi bu bir kabiliyet ve yetenek meselesidir!

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
kendi yaptığımız bir vefk nasıl bozulur?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben de merak ediyorum da kendi yaptığınız veya başkasının yaptığı vekfi nasıl bozarız?Belli bir ritüeli var mı?

sdbr

Banlı Kullanıcı
aysari vefk i bozmak için makasla kareleri tektek kes banada pyramid söylemişti:D

origanum

Yönetici
Ben sirkeye atıp silinmesini bekliyorum. Biraz sonra da yakıyorum, külleri de bahçeye atıyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Vefki bozmak için okunamayacak kadar küçük parcalara bölmek, sonra bir cam şişeye koyup tuz ve su ekledikten sonra Ayetel Kürsüyü 11 defa okuyup şişeyi 3 gün beklettikten sonra camı tenha bir yerde büyü bozulsun diye kırmak gerekir.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Teşekkürler Urum. Peki balmumuyla kaplayamayanların bir naylonla vefki sarmasının bir mahzuru olur mu? Hani her zaman doğal maddeler olsun diyoruz biliyorum ama...

Senin dediğin yöntemle vefki bozup yeniden yapabilirim herhalde çok teşekkürler..