gümüş

gümüş

Kayıtlı Üye
Duman lekesi , hayırlı olsun diyerek rüyama gireyim.
Jacob aslında öleli çok zaman oldu, ve onla ilgili yıllardır hiç bir şey yok ama rüyamda onu gördüm. Onu tanıdığım zamanda ki gibi beyaz saçlı ve yaşlıydı. Bana iyi olduğunu ve benim iyi olup olmadığımı sordu. Ben almanca gerçekte hiç bilmem ama rüyamda anlıyorum ama cevap veremiyorum. O almanca konuşmaya devam ediyor ve ben kelimeler anlıyorum ama ağzımdan yanıt almanca yerine rusça çıkıyor. Ama sonra onu yavaşça almancaya çeviriyor ve ona iyi olduğumu söylüyorum. O benden onunla gitmemi istiyor. Ben şaşırdım çünkü gerçekte Jacob beni pek sevmez. Favorisi olan arkadaşım da orada ve kardesiyle konuşuyor ama ikisi de birbirini umursamıyor. Jacob ısrarla benle gel diyor. Sonra birden Jacob'ın öldüğünü hatırlıyorum ve ona ama ölmedin mi? diye soruyorum. Jacob gülümseyerek iyi olduğunu söylüyor ve koluma asılıyor hadi diye. O esnada Jacob değişiyor, yani teni gençleşiyor saçları şakaklardan beyazdan siyaha dön,üyor. O esnada ben de aa diye düşünüyorum bu adamın gençlik fotoğrafları ben hiç görmedim ama genç oluyor galiba diye. Hatta arkadaşımın onla ilgili eski nazi sözleri aklıma geliyor ve değişimini izlerken üniformalı da olacak mı acaba diye düşnüyorum ama değişimini tamamlamıyor. Başının yarısı beyaz saçlı yarısı siyah saçlı beni çekmeye devam ediyor konusurken.Ve o ısrarla onla yürürken ardımdaki kapı çalınıyor. Bir dakika deyip kapıyı açıyorum, bu kapıdan da annem ( o da aslında yaşamıyor) çok güçlü bir şekilde odaya giriyor ve ben geldim diyor.

Uyandım.
Teşekkür ederim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sayın gümüş,

Rüya yorumunuz olumlu değil ama çok isterseniz yazabilirim...

gümüş

Kayıtlı Üye
Dün gündüz gördüm ( gece- gündüz fark ediyor mu bimiyorum)

Bir yerdeyim , iç mekan yerler duvarlar beyaz ama içerisi tropik bahce gibi. Çok ağaç var.Ama ağaçlar gerçekmiş gibi ama gerçek değil gibi de, kesilmişte dekor olsun diye oraya konmuşa daha çok benziyorlar. Dallarında yaprakların arasında sepetler hasırlar tabaklar dolusu meyveler var. Her çeşit, içeri davet eden arkadaslarımdan ama kim anısamıyorum.Etrafta ikili 3lü insanlar var konusuyorlar kendi hallerinde. İçeri girdikten sonra istediğini ye diye davet eden de artık konusmadıgım eski bir baska arkadasım. Bana ısrarla meyveleri işaret ediyor ve ye diyor, bak orada kayısı var seversin sen istediğini al diyerek uzaklasıyor. Nezaket icabı yiyeyim diye yaklasıyorum, genelde sunulan meyveler göz hizamın az üstünde uanmam lazım ama hepsi eskimişler, ya da suları cekilmiş kuru gibiler ya da fazla olgunlasmıslar ya da ısırılıp bırakılmıslar. Kocaman bir elma koçanımsı gördüm, dıstan kalan yerler kırmızı saglıklı ama inanılmaz, uzunlamasına büyük, gövdesinde birbirisinin eşi simetrik 4 dairesel oyuk var, güzel çalışma ama yenmez diyerek buzdolaba yürüyorum, içinde bir koca kap üzüm var iri taneli. Fazla olgunlasmıs sulu, ama bir tane koparıyorum bişey yemiş olmak icin ama yemekten vazgeçip orada bir minik köpege atıyorum.dönüyorum başka dalda sepette balkabagı dilimi var irice ama az eskimiş o da, alt kayısı dolu fazla olgunlaşmış,
Yemekten vazgeçer gibiyken beyaz plastik kaptaki meyveler dikkatimi cekiyor, dipte minik baska bir meyve var. Uzanıp karıstıyorum, beyaz yaban mersinleri . Az kalmıs. Elime aldığım ilk dalda 6 - 7 tane inci gibi. aslında tarih olarak daha eskiler ama nedense tüm meyvelerden diri duruyorlar. kimse istememis diye düsündüm ve ben hepsi yerim diyerek o ilk dalı elime aldım, 2 tanesini yedim galiba ama cok emin değilim uyandım

Teşekkür ederim :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir ahbabınız size bir takım kazanç öneri ve fikirleri sunabilir. Bu ortam ya da çevrede gelir düzeyi yüksek, oldukça varlıklı insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak görünen o ki, bunlar usulsüz ve haram yoldan elde edilmiş zenginlikler. Bir büyüğünüzün de size bir yardım ve menfaat önerisi olacak, onu da kabul etmeyeceğiniz görülüyor.

Siz adil, dürüst ve ahlaklı biri olarak gerek iş gerekse aile içinde çok sevilen ve sayılan birisiniz. Yüksek değerleriniz çevrenizde örnek alınıyor. Bu tip şeylere tenezzül etmiyor, doğru bildiğinizden şaşmıyorsunuz. Tüm bu önerileri hastalıklı ve gurur kırıcı bularak reddedeceksiniz.

Tüm bunlara ihtiyacınız da yok zaten, ne dilerseniz olacak düzeyde bahtınız açık. Bir deniz yolculuğu yapabilirsiniz. Gideceğiniz yerde dindar çevresine faydalı ve aydın biriyle görüşeceksiniz. Burada faydalı bir şey yapacak ve bundan büyük mutluluk duyacaksınız.

Ömrünüzün bir döneminde hac ziyareti de yapabilirsiniz.
Hem mutlu bir ömür sürecek hem de muradınız ne ise onu gerçekleştireceksiniz.

Sevgiler…

gümüş

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim +)

Tuhaftır dün de deniz yolculuğu olasılığı gündeme geldi, ama olur olmaz onu bilmiyorum henüz. Ama olursa hemen geri döneceğim. Tekrar çok teşekkürler, sevgiler *)

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman Lekesi,

Bu kez rüya değil, sözümü tutmaya geldim

Yolculuk kısmı henüz açık değil ama yeni işim denizde olacak +)

İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama dün 3 senelik bir teklife evet dedim, 2 hafta sonra başlıyorum. Sonrası Allah Kerim ;)

Teşekkür ederim ,)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Haberinize çok sevindim. :) Umarım tüm dilekleriniz tam da istediğiniz gibi gerçekleşir. Anlaşmanız hayırlı ve uğurlu olsun...

Sevgilerimle...

gümüş

Kayıtlı Üye
Sağ olun:)

Sevgili Duman Lekesi,

Aklıma takılı 2 rüyam var, aynı gece de.

Rüyamda nasıl başladı hatırlamıyorum ama aydınlık bir odada birkaç kişi vardı kendi aralarında konuşan ve çok büyük bir yılan geldi ve hepsini soktu, öldürdü. Çok hızlı. Sonra bana döndü ve saldırmasını beklerken bir anda önümde kuyruğunun üzerinde yükselip yüz yüze gelecek şekilde durdu ve sevimli gülümsedi. O anda aramızda kocaman siyah süt dolu bir kazan belirdi ve ben ona süt vermek amaclı kazanı karıstırmaya başladım. Zarar vermeyeceğini biliyordum.Ardımdaki kişi ( az önce bahsettiğim rüyamdaki kişiler gibi) süte bir şey katıp yılanı zehirlemem gerektiğini söyledi ama ben bunu yapmak istemedim çünkü yılan artık zarar vermek istemiyordu ve sadece sütü karıstırmamı keyifle izliyordu. Süt azaldı, az kaldı ve sonra ya doymazsa düşüncesiyle artsın diye su kattım .

Bu kazanı daha önce de uyanıkken korktuğum bir akşamda görmüştüm ve rüyamda süte sürekli olarak Ayete'l Kürsi okumuştum, alakası var mı bilmiyorum.

Rüyamda karanlık bir yerdeyim koridorlar mahzenler gibi. Oradan çok hoşlanmadım, birisi birkaç dua önerdi ve kalmak istemiyorsam okuyarak oradan çıkabileceğimi söyledi .Duaları aslında bilmiyorum ama rüyamda biliyorum. Tam okuyacağım sırada karanlıktan bir erkek sesi henüz oradan ayrılmamı istemediğini söyleyerek beni sertçe çekti ve ben tekrar orada daha aşağılarda bir yerde buldum kendimi. Her yerde derileri soyulmuş bedenler var. Onların ne olduğunu anlamaya çalışırken adam önüme bir şey attı. Siyah bir kedi ve sonra bir anda ben o kedi oluverdim ,adama baktım. Bana bunları görmeni istiyorum çünkü bizi kötü diye düşünüyorsun ama biz kötü değiliz. Bizi avlıyorlar , bir takım şeyler yapmak için bizi kullanıyorlar parçalıyorlar ama bunun hiç faydası yok, boş yere öldürüyorlar dedi. Duvarlarda kancalarda, masalarda öbek öbek derileri soyulmuş kansız pembemsi karakedi bedenleri vardı ve kalpleri de alınmıştı. Karakedi olarak onların aralarında dolaştım , derisiz bedenlerini izledim. Sonra tüm bedenler kanlandı , onlara bakmaya devam ederken uyandım. Korkmadım ama onlar için üzgün ve şaşkındım.
Teşekkür ederim ,)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir grup kimsenin meselesinin orta yerinde kalacak, ancak bir zarar görmeyeceksiniz. Diğer kimselere zarar veren o kimse aslen sadece onlarla arasında yaşanan bir olay olarak kalacak. Siz ise o kişiyi doğruluğa sevkedecek bir takım önerilerde bulunacaksınız. Hatta bu kişi daha sonra sizin iyi bir dostunuzda olabilir.

Büyük bir kısmet, bolluk ve bereketli bir yıl da, işaretler arasında.

Ayetel Kürsi: Ayet-el Kürsi'yi okuduğunu yahut okunduğunu gören afattan muhafaza olur. Muradına erer.

Kirmani'ye göre rüya sahibi hasta ise veya hastası varsa, şifaya kavuşur.

Cafer-i Sadık demiştir ki: Kıymeti ve makamı yüce olur. Halk kendisine hürmet eder.

Abdulgani demiştir ki: Zekası ve hafızası kuvvetli olur.

Diğeri;

Bilginiz ile çevrenizde sevdiklerine yardımcı olacak, bazı hususlarda rehberlik yapacaksınız.

Hastalığa karşı kendinize, uykunuza ve gıdalarınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Zayıf düşüp yorulabilirsiniz.

Bir grup insan mallarının yatırımlarının ellerinden gitmesi konusuna yönelik sizin fikirlerinizi almak isteyebilir. Bu kişiler pek dost olmadıkları gibi zararları da yok.

Üzüntü ve keder duyduğunuz birkaç konu bir dönüm noktası yaşayacağınız bir olayla son bulacak. Ancak bundan sonra huyunuz değişecek. Bazı yakınlarınızca bu iyi bulunurken bazıları tuhaf karşılayabilir. Sinirli ve asabi iseniz sakin ve ağırbaşlı, ılımlı yapıdaysanız asi ve hırçın olabilirsiniz.

Bir mertebeye ulaşacaksınız. Şeref veya ün sahibi olacaksınız. Daha doğrudan söylemek gerekirse, isminiz duyulacak, tanınacaksınız.

Bir akrabanız size düşmanca hisler besliyor. Hatta bir vesilede size üçkağıtçı bir kişiyi yollayarak kandırmak dahi isteyebilir.

Sevgiler…

gümüş

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim, rüyamlarımda bu yılan gibi benim bir şekilde uzlaştığım ama normalde uzlaşılmaması hatta termine edilmesi tavsiye edilen tipler oluyor bazen ve uyandığım zaman bana ters gelse de aslında mantıklı olanın termine etmek olduğunu ve uzlasmayı ya da yok etmemeyi secerek korkaklık yaptığımı düşünüp üzülüyordum epeydir .Yorumunuzdan cesaretle üzülmeyeceğim artık :)

Diğer yorumlarınız icin de çok teşekkür ederim, yol nereye götürür bilmiyorum ama her şekilde motive edici oldu +) Tekrar teşekkürler ve sevgiler

gümüş

Kayıtlı Üye
Günaydın, neye yoracağımı bilemediğim bir rüya gördüm bu sabah.
İşverenimle Lady Diana görüntü olarak karıştı birbirine. Önce işverenimle idim bir caddedeyiz. O telaşla yürüyor ben de takip ediyorum ve elimde 4 tane ufak kart ve zarf ve bir tane de farklı bir kağıt ve zarf var ,kağıtlar çok ince herbirisinde yazılar var ,onları gönderme sırasına göre elimdeki dosyaya koydum onu takip ediyorum. Meydanda aslında çok iyi tanıdığım ama ne /nerede olduğunu çıkaramadığım bir anıt heykel var (Taksim anıt gibi ama o değil ,başka) ötesinde biri küçük diğeri minibüs gibi 2 araç ve içerisinde bekleyen insanlar var (koruma ve şoförler gibi) Önce araca gidiyor biner gibi yapıp ayrılıyor ve yolun aşağısına hızla ilerliyor. Takip ediyorum ve o konuşurken not almaya devam ediyorum ve sonra cadde aynı ama hava ve cadde şekli değişiyor.hatta zaman sanki değişiyor -renkler soluyor yani eski siyah beyaz gibi.ve cadde üstü bir yerlere girip çıkıyor ben hala elimde kağıtlar ayrıca isteğiyle bir ismi not alıyorum ona da bir liste yollayacağım derken o aniden geri dönüp ilk minibüse doğru ilerliyor. Ben eve dönme vakti düsünüyorum ama hayır yön değiştirdi,huzursuz. O aracı istemiyor aniden hafifçe sol yapıp normalde fark edilmeyen bir baska araca doğru hamle yapıyor. Aracın önce karla kaplı olduğunu sanıyorum ama yaklasınca aslında belki 10-15 cm açık renk tozla sakli olduğunu görüyorum .O tozdan elini uzatıp kapıyı acıyor aracta başkaları var ,onlar yer acıyor ve o içeri girip kapı kapatıyor. Araba gene görünmez, dışarıda herşey aynı ama renler soluk şimdi heykel hala orada.Elimdeki notları iletmek üzere postane benzer yere giriyorum banko lavabo gibi elimdeki notlar gelen bir rüzgarla düşüyor karşıyor oradaki kadın bana yardım etmek isterken kartlardaki damgalar görüyor ve uzak durması lazım geldiğini söyleyip geri çekiliyor. İlk dört minik kart buldum ve yollanmak üzere ayırdım ama diğer kadına ait notla bir eksiğim daha var onları bulmaya çalıştım ama kadın hepsi tamam merak etme dedi. Çıktım renk olarak canlı tek şey o heykel ve heykelin önünde bekleyen ilk araçlar geri kalan herşeyin rengi soluk. Uyandım.

Teşekkür ederim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İşyerinde seviliyor ve başarılı bulunuyorsunuz. Doğru yoldasınız ve çevrenizde de doğru biliniyorsunuz. Bu dönem aile hayatınızda da güzel geçim ve anlaşmalar söz konusu olacak.

İşvereninizin korktuğu, çekindiği bir şey var ve bunu bertaraf edebilmek için çareler arıyor. Yalana da başvurabilir.

Bir dostunuz sevinçli bir haberi vermek için sizi arayacak.

Önemli bir sırrı öğreneceksiniz, ayrıca çevrenizde sizi kıskanan birkaç kişiyi de tespit etmeniz mümkün. Bir dilek veya duanız kabul olacak, elinize de bir miktar toplu para geçecek.

Biriyle aranızda geçmiş bir diyalogda, bir noktayı inkar edeceksiniz. Yanlış anlatmış veya anlaşılmış olabilirsiniz. Hileye başvurmak sizin için en son ve olmayacak seçenek, çevrenizde bu tip tekliflere de soğuk yaklaşıyorsunuz.

Kararsızlık yaşayacağınız bir konu gündeme gelecek, bir yolculuk ve katılacağınız toplantı bu durumu netleştirmenize yardımcı olacak. Aceleleri olan, ama yüksek sorumluluk yükleri olan bir takım kişilerle aranızda anlaşmazlık oluşabilir. İyi olarak bildiğiniz, sevdiğiniz birinin bu kişilerce suçlandığını görebilirsiniz.

Boş uğraşlarla vakit geçirip zamanınızı harcamayın. Beklediğiniz bir haberin gecikmesi sizi umutsuzluğa düşürmesin, uzak bir akrabanızdan alacağınız enteresan bir haberle sevineceksiniz.

Bir rütbe veya şube değişikliği, mertebe atlama da gündeminize gelecek. Çalışmalarınızdaki başarılarınız çevrenizde takdir edilip, isminizin anılmasına neden olacak. Büyük bir anlaşma için teklif alacaksınız.

Sevgiler…

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba, rüya olduğundan bile emin değilim aslında ama başka nereye yazayım bilmiyorum.
Karşımda harfler var. Gördüğüm harfler k ve e . Yüksek sesle tekrarlamam lazım, k, e diyorum benle beraber kulağım ardında erkek sesi, K, E, Z diyor. O sese uyup K,E,Z diye ezberliyorum. Uyandım.

Teşekkür ederim

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sevgili gümüs, rüyada işaret edilen harfler çok geniş kapsamlı bir konudur. İşaret ettiği herhangi bir şey olabileceği gibi, hayat akışınızda size esin verebilecek bir işaret de olabilir. Ben bu tip bir rüya görsem neyi araştırırdım, en azından bu, size bir ön fikir verebilir diye düşünüyorum;

Harflerin son günlerde hayatımda bir konu ya da kişiye işaret edip etmediğine,

Numerolojik anlamlarına,

Büyük ve küçük ebced de kaçıncı sırada oldukları ve birarada ne tip kombinasyonlar oluşturduğuna, ayrıca rakamsal karşılıklarına,

Değişik lisanlarda ve bilhassa eski dillerde, bir arada veya tek tek neyi ifade ettiklerine şöyle bir göz atardım sanırım.

Yine bu alternatifler çoğaltılabilir de ancak en iyi ve yakın tahmini, yine siz kendiniz yapabilirsiniz.

Sevgiler…

gümüş

Kayıtlı Üye
Anladım,teşekkür ederim öneriniz için.Daha önce de ilk durugörü çalışmada) arapça ve latin harfler gördüm ama hep scrabble gibi gibi kelime kombinasyon kurma eğiliminde olduğumdan anlam yükleyemedimdi. Ebced ve numeroloji yabancı olduğum alan, okumam ve ilgi kurmayı öğrenmem lazım :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba, 2 rüya gördüm. İlki biraz profil resmim gibi, aynaya bakan benim üstümde kırmızı bluz ve mavi kot şort var. sonra aynanın 2 yanında da aynı beneden çift olarak 2 tane oluyoruz.hepimiz kıyafet hersey aynı. İlk çiftten biri diğerinin boğazı sıkıyor ve onu yok ediyor. aynadaki benler bana bakıyor ve oradaki 2. ilkini tıpkı ilk çiftte olduğu gibi boğazından sıkıyor. Beden geri kıvrılıyor ve en sonunda kanlarla belden parcalanıyor. Saldırgan ben görünümlü beni anlamak icin baktığımda gözgöze geldik, bir şey söylemek istiyor bakısıyla. zarar gelir mi diye endişeleniyorum ama hemen o an yok öyle değil ve sonra aslında uzaktan seyreden beşinci ben olduğumu farkediyorum. uyandım

Yaşça ileri bir adam az sakallı normal giyimli. Ceket pantolon. Genç ve beyazlar içinde bir adama yardım etti, hayatını kurtardı ama karsılık olarak söz aldı, yeniden inşa (mimari) edecekler. dünyayı ? sonra hepimiz aynı evdeyiz, sedirler var.Herkesi tanıyorum ama şimdi hatırlamıyorum. ( bir de rüyamda tanıyorum aslında gercekte öyle birileri yok yani)Yaslı kadın, nine ? karsı sedirde o genc beyaz adamla (beyaz ısıkda var onda beyaz beyaz yani)biri daha var. diğer adam benim olduğum tarafta yanında bir bayan daha var ev halkından. O gencle konusuyorlar, genc yanındakinden de cesaretle onu kuratarn adamla alay ediyor yüksek kahkahalar atıyor. o an düşünüyorum genc korkuyor diye, verdiği sözden korktu, kaçmak icin bahane arıyor. Dillendirmek istiyorum ki, öbür adam onu anlasın, alınmasın gücenmesin alaylara. Ama o benden önce konusuyor genc olanla. Gencın yanındaki adam ona cesaret veriyor yaslı kadın tartısma olmasın telasında. Nihayet ceketli adam kalkmak isaret edip,
gence korktugunu verdiği sözden korktuğunu anladığını söylüyor ama bana söz verdin diyerek evden ckıkıyor. yaslı kadın onun arkadan kosturuyor ben de telasla cıkıyorum, kapıda 3 semsiye var, renkler değişik ama desenleri aynı. beni götürmesi lazım ama adam beni bırakıyor ardında,elinde kırmızı üstü cicek desen semsiye var, ardından siyah üstü cicek semsiye ben alıp merdivene kosarken sessiz oturan bayan bana bekle dedi, seni şimdi istemiyor, sen hazır değilmişsin.
uyandım, amarüyada bile ister ego deyin ister baska sey refüze edilmekten hiç hoşlanmadım ;)

Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Heyecanlı günler yaşayacağınız, aşk macerasına atılacağınız, genç insanlarla dostluk yapacağınız işaret ediliyor. Yalnız tüm bunlar yaşanırken kendi içinizde, nefsiniz veya iç sesinizle bir hesaplaşma da yaşamanız olası. Sevmediğiniz nahoş birinin sizde görüp işaret edeceği bir şey, bununla yüzleşmenize neden olabilir. Bazı işlerinizin ters gitmesini de buna bağlayarak, yanlış yargılarda bulunabilirsiniz.:)

Şöhret; bu, çoğu rüyanızda rastladığım bir şey fakat ne tarafa ve ne şekilde bağlanacağını ancak kendiniz bileceksiniz. Size bu konuda çevreden bir takım imalar gelse de, pek ehemmiyet vermiyor gibisiniz. Haram maldan uzak durmanız gerektiği, bunun size hiç yaramadığı işaretler arasında.

Talihsizlikler son bulup, bahtınız açılıyor; bundan sonra korkacak, tedirginlik duyacağınız mühim bir konu olmayacak.

Diğeri;

Burada yine kendi gücünüzü çevreyle ve bireylerle sınadığınız, bunu yaparken de bir iç muhakeme yaptığınız görülüyor. Hayırlı işlere ve bolluğa eriştirecek bir eleme ve süzme evresi yaşayacaksınız.

Bir işletme bünyesinde, birkaç personel biraraya gelecek ve yeni bir sistemin kurulum ve gelişmesi hakkında görüşmeler yapacaksınız. Yapılan toplantıda elinizde mevcut bir bilgi veya tecrübe, sizi diğerlerinden bir adım öne geçirecek. Size rütbe atlama görünüyor. Grup üyelerine dikkat! İçlerinden biri çok cüretkar ve sizi, istemeden de olsa bir skandalın içine sürükleyebilir. Nasihat dinlermiş gibi dursa da bu kişi; pek çevresine aldırmıyor, anlaşma bozmaya meyilli, hile, güçlük ve zorluk çıkarmaktan hoşlanıyor, sözlerine de pek sadık değil. Kahramanlık gösterilerini seviyor ancak, yerine getirme hususunda istekli değil. Bu kişiyi bir konuda aydınlatıp, yardımda bulunabilirsiniz. Ama ona kızıp daha da zahmete sokma ihtimaliniz de var.

Tüm bunların yanısıra, manen ve bedenen yorgun hissedip bir süre tatil yapma ihtiyacı duyabilir, biraz hoşça vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Rüya da beyaz ışık tam geceyarısı görüldü ise (yani geceyarısı rüyanın içinde olacak) bir erkek çocuğunuz olacağına işaret eder. Aksi halde bu ışık, sır ve çözülmeyen işlerin sona erip aydınlığa çıkışınızı simgeler.

Bir yakınınızdan duyacağınız hoş haberler var. Gelen avantajlı, heyecan verici bir teklifi her nedense, reddedeceksiniz. Halbuki sizin şu an elinizde olan, gelen tekliften daha kötü durumda. Yakınlarınız arasında hilekar biri var, ona da dikkat!

Sevgiler…

gümüş

Kayıtlı Üye
Genel olarak kısaca inşaallah diyorum, vakit gelmiş olsun gayri ;)

2. rüyam sanırım tam da içinde olduğum iş ortamı anlatıyor,zihnim toplamama yardımcı oldu, çok teşekkür ederim ;)

Genel anlamda iyi-kötü arasındaki her adımda karşılığını hemen aldığımı, hiç bekletilmediğimi düşünüyorum. Bazı kişiler bunun iyi olmadığını söylüyor ama ben hep şükretmişimdir vadesiz çalışmamıza ve umarım düşündüğüm gibi peşin çalışıyoruzdur bu ortaklıkta;)

Ve anladığımı sanıyorum, önem vermemek değil de istediğim tek bir şey var. O'nun yanında diğerleri o kadar önde olmuyor sadece. Kilitlendiğimi istiyorum ama O'na da daha vakit var galiba.

Tekrar teşekkür ederim, zahmet verdim size.

Sevgilerle ;)

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba

Gündüz uzanmıştım ve rüyamda sanki görünmeyen bir sicimde sallandırılmış alyans yüzük bana gönderildi havadan bir yerden. Nikah yüzüğü "olarak" ama neden bana diye düşündüm, başımı çevirdim , bana değildir diye ama yüzük bana ısrarla yaklaştı da yaklaştı. Hala bana değildir mümkün değil diye düşünüyorum ayrıca büyükte ama yüzük yaklaştı iç kısmında belki çeyrek cm daha dar ve yuvarlak değilde düz olan bir altın halka daha var ve o havayı yarıp artık reddedemeyeceğim halde bana geldi. Uyandım.
Teşekkür ederim , güzellikler dileğiyle ,)