Aura hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gümüş

Kayıtlı Üye
Bir şey sormak istiyorum ama aptalca bulmazsanız sevinim.
Aynaya bakarak insan kendi aurasını görebilir mi ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Evet görebilirsiniz.İki kaşınızın arasına, 3.cü göz çakrasının bulunduğu bölgeye bakmanız gerekiyor. Gözlerinizi mümkün olduğu kadar kırpmamaya çalışın,kırpsanız bile bakmaya devam edin.Aura bölgesine bakmasanız bile onu göreceksiniz.Başkasının aurasını görmek için de aynı şeyi karşınızdakine uygulayın.Konsantre olun,karşınızdakinin iki kaşının arasına bakın.Özellikle beyaz bir duvar önünde bakarsanız daha iyi sonuç alırsınız.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Loş ışıkta yeteri kadar konsantre olursan görebilirsin,ben pek ilgili değildim ama bir deniyim demiştim 5 dk baktım etrafımda yavaş yavaş siyah bi silüet gördüm sonrada bu renk almaya ve mavi olmaya başladı en sonunda çivit mavisi oldu.Zor bişey değil.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Yeni deneyenler renkli göremeyebilir.Sadece şeffaf yada beyaz bir ışık olarak da görebilirler.

gümüş

Kayıtlı Üye
Yeni deneyenler renkli göremeyebilir.Sadece şeffaf yada beyaz bir ışık olarak da görebilirler.

Evet ben beyazımsı gördüm. Ama anlatıldığı gibi hare yapmadı başım etrafı daha çok kalın şeritler gibi dalgalı başım etrafında dans eder gibiydi. Herhalde budur dedim ama bir yandan da emin olamıyorum aslı nasıl bilmediğimden +)

Akşam tekrar baktım aynaya ama bu kez baştan omuza kadar belki bir parmak inceliğinde yine beyazımsı bir çerçeve gibiydi. Ve fonum beyaz duvardı her 2 denememde de.

Ve Embriyo ; teşekkürler *)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Başımın etrafında dans eder gibiydi demişsiniz.Zaten enerji sabit değildir,akışkandır.Hatta değişkendir,kişinin ruh haline göre de renk değiştirebilir.

Size bir başka önerim daha olacak, kolunuzun aurasını aynaya gerek olmadan da görebilirsiniz.
Işığı arkanıza alacağınız şekilde bir yerde durun.
Kolunuzu öne doğru uzatın,söylememe gerek yok giysi varsa sıvayın.
Kolunuzda bir noktaya sabit, odaklanarak bakın.

Ayrıca herhangi cansız nesneye de veya doğadaki örn. ağaç veya yapraklarına odaklanıp
sabit bir noktasına bakarsanız da auralarını rahatlıkla görebilirsiniz.Bu uygulamaları gün ışığında yapmanızı öneririm.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

haydar14

Kayıtlı Üye
ya ben bunu özellikle çocukken çok görüyordum.hatta oyun haline getirmiştim ellerimi hareket ettirip onunla hareket eden enerjiyi görmek hoşuma gidiyordu.acaba bu yanılgımı yani bu kadar rahat görülebilir mi?uzun zamandır denemedim konsantre olsam tekrar hiçbişey yapmadan görebilir miyim acaba

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
ya ben bunu özellikle çocukken çok görüyordum.hatta oyun haline getirmiştim ellerimi hareket ettirip onunla hareket eden enerjiyi görmek hoşuma gidiyordu.acaba bu yanılgımı yani bu kadar rahat görülebilir mi?uzun zamandır denemedim konsantre olsam tekrar hiçbişey yapmadan görebilir miyim acaba

Çocukken bende aurayı yani benim gördüğüm şeyi ( çünkü o zaman bunun ne olduğunu bilmiyordum) herkesin gördüğünü sanırdım.

Evet odaklanılırsa gayet rahat görülüyor. Sizde tekrar odaklanıp deneyin, eminim göreceksiniz.

bitabik

Kayıtlı Üye
Bunu denedim. Bütün bedenimi sarmış, kırmızımsı yada pembemsi ama şeffaf olarak etrafı ışıkla çevriliydi sanki, ilk denemem. Yakında bir deneme daha yapacağım. Paylaşım için teşekkürler.

schutze07

Kayıtlı Üye
Peki renklerin anlamları var mıdır herkeste farklı olmasının?

BattleFury

Kayıtlı Üye
Eflatun.. İçinde bir parça mavilikte gözlemledim Deniz mavisine benziyor ama buyuk cogunlugu Eflatun. :) bu da benimki

miedit

Kayıtlı Üye

yanlız ben sürekli olarak diğer insanların ve eşyaların kini beyazımsı ve şeffaf görüyorum.bunu geliştiremiyorum .s

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sabır ve emek gerekli :) Onu da göremeyenler var.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

schutze07

Kayıtlı Üye
En çok rüyamda daha net görüyorum auramı bembeyaz bir ışık çok açık pembemsi olarak :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...