Şeytanlardan biriyle ya da Liderleri İblisle yapılacak antlaşma Detayları:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Biraz kabaca olacak ama, GORA isimli filmde ''Bir tarafınızdan element uydurmayın.'' diyorlardı. Ben de size, engizisyon döneminin her cadıyı ''Şeytan'' ile anlaşma yapmakla suçladığı bilgisinden devşirilmiş Şeytan, sizin deyiminizle iblis ile anlaşmaya ne yazık ki ''Bir tarafınızdan anlaşma uydurmayın'' demek durumundayım. Şayet islami bilgi ile gidiyorsanız, şeytan hiç bir şekilde insanlar ile anlaşma yapmaz. O, insanları yoldan çıkarmayı amaç edinmiş bir varlıktır ve insanlığa düşmanlık gösterir. Yoldan çıkardıkları da onunla anlaşma yapmış sayılmaz, onun tuzağına düşmüş bir kişi olarak yoluna devam eder. Lesser Deamons adı verilen, negatif kutbun aynası ve görevlisi olmuş bazı varlıklarla anlaşmalar yapılabilir.

Yanlış bilginizden yola çıkarak, insanların da zaten kulaktan dolma yanlış bilgilerini de kullanarak hatalı ve hatta saçma sapan bilgiler vermeyin. İslami anlamda bilinen şekliyle İblis (Şeytan) ile anlaşma yoktur. Diğer inanç motifleriyle bilindiği formda da hiç bir şekilde Şeytan (İsyankar Kovulmuş-Düşmüş Varlıkların lideri) ile direkt olarak anlaşma yoktur. Evrensel kanunlara aykırı davranma gibi bir yol edinmiş her varlığa Şeytan denir.

O nedenle tarafımdan size bir tavsiyedir (uyarı değil öyle bir yetkim yok), önce kendi bilginizin doğruluğunu takip ediyorum dediğiniz İslam kaynağından ya da neye inanıyorsanız ondan araştırın, ondan sonra burada bu konudan bahsedin. Sunduğunuz bilgiler hatalarla dolu. Bunun dışında ''BAZI'' negatif varlıklarla anlaşma yapmak mümkündür ama sizin dediğiniz gibi bir şey yoktur.

taakuk

Banlı Kullanıcı
Değerli gizli mabet üyeleri ben de yillarca bana muhteşem görünen varliğin bir gün gerçek yüzünü gördüm. Bunun nasil olduğunu açiklamayacağim. Ama o muhteşem görünen varlik o kadar korkunçlaşti ki anlatamam. O yüzden bu tür ilişkiler ve bağlantilar gerçekten çok tehlikeli. Onlardan özellikle korkmayarak ve bazi dularla kurtulabilirsiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu konu forumdaki kişileri tartışmaya ve kişilerin birbirlerini sorgulamasına neden olduğu için kapatılmıştır.

Ama bizler kendi aramızda tartışıyoruz sadece diyeniniz var ise haklısınız tartışmaya açık bir platformu burası ama maalesef bizler tartışma nasıl olur bilmiyoruz. Lütfen gereken özeni gösterelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...