düşük yıldız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kirlikedi

Kayıtlı Üye
herkese merhaba.
Benim sorunum yıldızımın düşük olması.Fala meraklı olduğum için araştırıp,tavsiyeler üzerine gittiğim kişilere fal baktırırım.Hemen hemen hepsi yıldızımın çok düşük oldugunu söylediler.Bu durumun,Kısmet,kariyer,evlilik,ekonomik,şans gibi alanlarda beni olumsuz etkilediği söylendi.Yıldızımı güçlendirmek için neler yapabilirim?Yol gösterecek ya da bana yardımcı olabilecek olanlar varsa seviniim.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
düşük yıldız..!.

ilk defa duydum bu sözcüğü bendede oldukça çok gerek gizli ilimler gerekse yıldıznameler var ama hiç duymadım...

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Enerjinizi yükseltecek taşlar kullanabilirsiniz. Bu enerjinizi yükseltecek, negatif enerjiyi sizden uzak tutabilirsiniz.

kirlikedi

Kayıtlı Üye
N_efertiti bu taşların hangileri oldugunu nasıl ögrenebilirim?Burç taşları falan oluyor,ugurlu taşlar diye,onları mı kullanmalıyım?Uzak olduğum bi konu ve beni fazlasıyla üzüyor.

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Ben pembe kuvars kullanıyorum ama taşın özelliğini bilerek almadım. Taşların satıldığı bir yerde taşı olmam gerektiğini düşünerek satın aldım. Sonradan araştırdım ve öğrendim taşın özelliğini. Aşağıda ki linkten araştırma yapabilirsin

http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=376

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Bişey değil :) Bir taş satın alacak ve kullanacaksan ufak bir tavsiye, pozitif enerji aldığın insanlara göster taşını, birisinden negatif enerji alıyorsan görmesine izin verme. Ve evini adaçayı tütsüsü ile tütsülemen etrafında ki negatiflikleri, kötü enerjiyi yok edecektir ve en önemlisi pozitif düşün. Enerjinin yüksek olduğunu düşün.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
kuvars her burca ve her kişiye iyi gelmez oldukça etkili bir taştır burcunuza uygun turmalin akik zebrecet yeşim ametirit gibi taşlarda var burcunuza uyan hangisiise onu kullanın bence...

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Ben evimde salon da ametist akik ve pirit yatak odamda pembe ve beyaz kuvars ile kucuk bir kok ametist kullaniyorum.Cok yararlilar bence..

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Bu arada taslarinizi zaman zaman uzerlerine topladiklari negatif yuklerden arindirmaniz gerektigini unutmayin lutfen ..

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
ametisit bilhassa sık başı ağrıyanlar kullanır teninize değecek şekilde ametisit kolye taşırsanız baş ağrılarınızın hemen geçtiğini görürsünüz...

kirlikedi

Kayıtlı Üye
göçmenoğlu ,burcum koç akik,yakut,mercan vs gerekliymiş sanırım.N_efetiti nin önerisiyle biraz araştırdım,bu taşları vekyanıt,selenır-t,ametıstı almayı dusunmustum.

fakat ben bileklik gibi bir şey yaptırarak sürekli yanımda taşımak istemiştim,negatif enerji aldığım kişiler görmemeliymiş,o olmaz o zaman.Bu kadar çok taşa sahip olmamın negatif bi etkisi olmaz umarım :(

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
göçmenoğlu ,burcum koç akik,yakut,mercan vs gerekliymiş sanırım.N_efetiti nin önerisiyle biraz araştırdım,bu taşları vekyanıt,selenır-t,ametıstı almayı dusunmustum.

fakat ben bileklik gibi bir şey yaptırarak sürekli yanımda taşımak istemiştim,negatif enerji aldığım kişiler görmemeliymiş,o olmaz o zaman.Bu kadar çok taşa sahip olmamın negatif bi etkisi olmaz umarım :(

yok kolye daha etkili yanlız gümüş içerisinde bir kolye değilde sade taş olarak bir kolye daha etkilidir,bu arada arkadaşlarımızın dediği gibi en az haftada bir sefer kolyenizi veya taşlarınızı elma sirkesi dolu bir bardakta bir gece bekletmeniz taşlarınızdaki negatif enerjiyi gidermek ve taşlarınızın parlaklığını tekrar kazanması açısından son derece faydalıdır..(üzüm sirkesi olmaz)...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...