Forum bugu

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bir forum bugu/açığı tespit ettim. Şu anda deniyorum. Kanıtladıktan sonra kime bildirmeliyim bu bugu/açığı? Teşekkürler.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
İlginç bir açık. Denedim. Gerçekten bildirilmesi gerektiğini düşünüyorum...

origanum

Yönetici
Tespitinizin doğru olduğuna emin misiniz? Herhangi bir açığımız bulunmamaktadır. Sistem sizi ya da başka araştıranları kolayca yanılgıya düşürebilecek niteliktedir.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Tespitinizin doğru olduğuna emin misiniz? Herhangi bir açığımız bulunmamaktadır. Sistem sizi ya da başka araştıranları kolayca yanılgıya düşürebilecek niteliktedir.

Yeni üyelere bakmanız size gösterecektir hatayı.

origanum

Yönetici
Bakıyorum ama olay sandığınız gibi değil. Siz işleyiş konusunda yanılmışsınız, tahmin ettiğiniz gibi değil o durum.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Bakıyorum ama olay sandığınız gibi değil. Siz işleyiş konusunda yanılmışsınız, tahmin ettiğiniz gibi değil o durum.

PM atmayı tercih ederim. Detaylı bilgi. Ayrıca isterseniz açık bulurum/bulmaya çalışırım... Yeter ki banlanma riskim olmasın :D

origanum

Yönetici
Mesajınızı bekliyorum. Açık bulmaya çalıştığınızı anlamak için gerçekten medyum olmaya gerek yok:D Bulun ki varsa hatalarımızı düzeltelim. Dediğiniz risk ise her zaman mevcut.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Mesajınızı bekliyorum. Açık bulmaya çalıştığınızı anlamak için gerçekten medyum olmaya gerek yok:D Bulun ki varsa hatalarımızı düzeltelim. Dediğiniz risk ise her zaman mevcut.

-.- banlanmaktansa sessiz kalmayı tercih ederim -.-

Ori

Kayıtlı Üye
Banlanmazsın tahminin yanlışta olsa forumu düşündüğün için teşekkür ederler tahminimce :)

origanum

Yönetici
Banlanmazsın tahminin yanlışta olsa forumu düşündüğün için teşekkür ederler tahminimce :)

Eğer açık olsa idi bildiren üyemize tabi ki emeğinin karşılığını veririz. Bu yüzden banlamayız.
Düşündüğünün bir açık olmadığı, siteye herhangi bir etkisinin olmadığı özel mesaj yolu ile görüşüldü.