cebrail meleğinin zikri latif

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
latif (el latif)

ebced değeri: 129

en az zikir sayısı: 258

en fazla okunması gereken zikir sayısı: 16641

anlamı: cebrail (a.s.) meleğinin okuduğu bir zikirdir. hz. Meryem' e HZ. İSA bu esma ile lütfedilmiştir. (o şekilde anlatılmaktadır.)

amacı:dileklerin olması astral seyahat yapmak cin cağırmak şifa vermek herkez tarafından sevilmek

yapılması gerekn gün : cuma

yapılması gerekn saat: venüs saati

hesaplamayı bilmeyenler için yapılması gerekn saat: güneş doğarken

latif isminin 4'lü vefki

• Beğendim
Tepkiler: AJA

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Merhaba urum,
amacı:dileklerin olması astral seyahat yapmak cin cağırmak şifa vermek herkez tarafından sevilmek demisin.
Bu vefk bir cesit mühürmu ve ayrica anlatigin olaylari nasil ve hangi sekilde kolaylastiriyor,sözkonusu cebrail melegi rehberlik vazifesini mi üstleniyor,onu biraz acarsan anlasilmasi kolay olur.Bu zikir bir cesit cebrail meleginin davetimidir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hayır davet değil kaynaklarda zebrail meleğininde bu zikri çektiği söylenmektedir.

esmalrın kullanıldığı zikir vefkler yada büyüler esmanın kendi gücünden kaynaklanır . allahın güzel isimlerindendir. hem astral alemde titreşim seviyeleri yüksel olarak var edilmiş kelimelerdir. hemde insanlar yüz yıllardır kullnadığı için titreşim seviyeleri sürekli artmaktadır. kelimelerde herşey gibi bir yaratımdır . ve yaratım enerjisi vardır. yani var olma enerjisi

gümüş

Kayıtlı Üye
Sadece bu konu için değil başka zikir ve uygulamalar için de aynı uyarı var. Minimum şu kadar kez okunmasını anlayabiliyorum ama maximum bu kadar kez uyarısı neden ? Teşekkür ederim

Yakaza

Kayıtlı Üye
Latif Allah'ın isimlerindendir.Cuma güne 258 kez okuyalım burda sorun yok.ama venüs saati hangi saattir.(Bizim kullandığımız saate uyarlarsak)

258 kez okuduktan sonra mı dilekte bulunucaz?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sayın Gümüş;bildiğim kadarıyla ki havvas ve doğu majisi üstadı değilim,bazı kelimelerin enerjisi vardır etkin olması için minimum ...kadar ağır gelmemesi için de maksimum...kadar zikredilir.

Sayın 1myth;yazıda detayı verilmiş,güneş doğarken diye.Cuma venüs günü,güneş doğuşu venüs saatidir,yıldızıda sabah güneşi sıfatını taşır,o saatte yeni ağarmakta olan havaya baktığınızda orada pırıl pırıl durur.her cuma saat değişir,bunun için internetten tarihle beraber venüs saati diye aratırsanız doğru saati daha net bulursunuz.

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Verilen vefk'i yapmalı mıyız? Bir de belirtilen saatte zikirleri mi uygulamalıyız yoksa vefkin yapılması için mi bildiriliyor zaman?

undead

Kayıtlı Üye
çok okumanın bi zararı varmı...16641 'i geçerse ne gibi bir şey olabilir?merak ettim gerçekten ...birde bunu yapınca cebrail aleyhisselam'mı geliyor....cevap verirseniz sevinirim...

GabrielAngel

Kayıtlı Üye
hayır davet değil kaynaklarda zebrail meleğininde bu zikri çektiği söylenmektedir.

esmalrın kullanıldığı zikir vefkler yada büyüler esmanın kendi gücünden kaynaklanır . allahın güzel isimlerindendir. hem astral alemde titreşim seviyeleri yüksel olarak var edilmiş kelimelerdir. hemde insanlar yüz yıllardır kullnadığı için titreşim seviyeleri sürekli artmaktadır. kelimelerde herşey gibi bir yaratımdır . ve yaratım enerjisi vardır. yani var olma enerjisi
Yanlış yazmışınız zebrail meleği :) Cebrail meleği olcak

AJA

Elit Üye
Bir ara ben bu zikri çekmiştim sabah akşam. Sonra bu bana ağır geldi yada etkisi çok güçlü olduğundandır belkide ben öyle düşünüyorum.1-2 ay kendime gelemedim :D Tuhaf bir yanlızlaşma duygusu kapladı ,herşeye isteksiz oldum.
Yeri zamanı ne içim yaptığınız vs.Bunlar çok önemli.