sevdiğinin geri dönmesi için .Denenmiş ve tutmuş en etkili yöntem nedir????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sehzade

Kayıtlı Üye
sevdiğinin geri dönmesi için .Denenmiş ve tutmuş en etkili yöntem nedir????
bu konuda yardım edebilecek arkadaslar yazarsa sevinirim ama gercekden yapmış ve tutmuş olsun kafadan sallamasın şunu yaparsan olur bunu yaparsan olur değil ..ben yaptım oldu diebilecekler fikirlerini beyan etsin... saygılarımla

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Benim ve Şamanın ve Kontejyan'ın siteden paylaştığı bir çok yöntem denemiş ve başarı lı olmuş yöntemlerdir

Pantea

Kayıtlı Üye
Terciye tere satmak gibi olmasin ama benim gozlemledigim kadariyla bu turkonularda yani ( buyunun hangi turu olursa olsun) kesinlikletutacak diye bir sey yok Allah'dan daha ustun bir guc olamdigi icin sonucda o isterse olur istemezse olmaz .
Buyuler isteme halinin en uc noktasidir isteginiz pozitif de olsa negatifde olsa buyu ve tum benzeri uygulamalar sadece istegimize ulasabilmek adina gosterdigimiz caba ve istegimizi daha farkli enerjilerle harmanlayarak olabilirligini arttirmak durumudur.
Bu uygulamalar yoluyla harekete gecirebildiginiz enerjiye orantili basari sansiniz olabilir.

fot

Kayıtlı Üye
bence çok istiyorum ama uygulama sırasında hep içimde olmayacak hissi beliriyor nedense

Pantea

Kayıtlı Üye
Uygulamalri kendiniz yapacaksaniz asal ve asla olmazsa ne olur ? ya olmazsa gibi seyleri dusunmeyeceksiniz , bircesit hirsyapmalisiniz isteginiz pozitifde olasa negatifde kesin kararli olacaksiniz ben bu durumlarda kendimi ustun gucleriolan biri gibi hissederim , sanki ne istersem yapabilrimisim gibi ,guclu hissettikce yaptigim seylerden olumlu sonuc aldigimi gordum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet çok doğru penteanın söylediği güç kendi içimizde

fot

Kayıtlı Üye
bir nevi kendi kendimizi gaza getireceğiz anladığım kadarıyla. peki bunun bir yöntemi var mı.ben bunu gerçekten çok istiyorum.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Kendinizi nasıl gaza getireceğinizide mi anlatmalıyız:D

fot

Kayıtlı Üye
bunda bir mahsur göremedim yule .sormayayım mı yani.hani yolu yöntemi var mı dedim,ama herhalde olmaması gereken bir hataydı.neyse ben yinede büyük fot,güçlü fot,ey ululların ulusu falan diye girerim işe.ama çıkışta artık fot dan bir hayır gelirmi işte o bölüm tam gayba girer kanaatindeyim....

Pantea

Kayıtlı Üye
Sevgilifot oylekelimelerlekendini " gaza" getirmn gereksiz ne istedigini bilmen ve yapacagin seyi cani gonulden istemen ve inanman gerek tiki cok ofkeli yada cok mutluyken kendini nasil enerji dolu hissediyorsan oyleolmalisin ofkeliyken negatif enerji yogunlugun vardir negatif uygulamalari o zamanlar yapmalisin mutluykende tam tertsi iste.Ama her uygulamanin kendine ozgu gunu saati var unutma.

fot

Kayıtlı Üye
pentea inan çok ihtiyaç duymasam habire ne yapayım,nasıl yapayım diye araştırıp durmam.ne saatten ne günden haberim var.soytarı hocaların elinde oyuncak oldum.kendim yapayım diyorum.kimsede benim kadar istekli olamaz.yani benim istediğim olay için değil mi.

almira

Banlı Kullanıcı
ben 21 günlükle y 21 gün boyunca yapılan işlemi yaptım
arkadaşlar okadar inançlı yaptımki sizin deyiminizle gaza gelmek gibi bir şeydi

ama halen dönmedi acaba nerde yanlış yaptım diye düşünüyorum işlemi yaparken her şeyi harfiyen uyguladım

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
fot mesela seni ne motive eder? Diyelim ki sevdiğinin geri dönmesini istiyorsun büyü yapıyorsun, düşün odaklan karşıan sevdiğinin resmini al, paylaştığınız anıları düşün, gel derken için yansın her acı dakikanı tekrar yaşa ..yoğunluğu hisset . yoğunluk yoksa zaten kur bir salıncak üzerine de dertleri koy salla gitsin kardeş.. karabiber yakıyorsun diyelim yan de yan benim yandığım gibi yan, içinden yüreğinden gelsin, biberler ateşle değil sanki senin acınla, öfkenle, aşkınla yansın.. eğer yine olmuyorsa ruhsuzun tekisin kız seni ne yapsın?:D

melos

Banlı Kullanıcı
İş
saglik uzmani
icazet olmadan ne kadar ugrassanizda bosunadir. herkes yapabilseydi büyüleri, dünyanin hali nolurdu.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Belki de büyünün tutmaması gerektiği için öyle bir his geliyordur içimize , hayırlı olmadığı için belki?Ben hevesleniyorum tamam bunu yapmalıyım! başladığımda içimde tuhaf bir sıkıntı olmayacak boşuna uğraşıyorum hissi geliyor bir türlü olmuyor anlaşılan işin özü inanmak , şüphe etmemek ve konsantrasyon

delirdimmi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bu siteye üye olalı henüz çok kısa bir süre oldu.Ancak içinde bulunduğum şartlar okadar kötüydüki nerdeyse bütün günlerimi burda çözüm yolları bulmaya çalışarak geçirdim.Ve inanın şuanda 1 hafta önce yaşadıklarımdan hatta 1 saat önce yaşadıklarımdan bile eser kalmadı.Burda okuduğum gördüğüm bir çok şeyi denedim hangisi tuttu hangisi tutmadı gerçekten bilmiyorum.Ama şunu söyleyebilirimki her denediğim yöntemi içinde olduğum durumun berbatlığını ve nekadar zor durumda olduğumu düşünerek yaptım ve denemekten hiç yorulmadım vazgeçmedim.hayata dair herzaman inancınız tam olsun asla umutlarınızı kaybetmeyin.herşeyden öte insan umutlarını kaybettiği zaman biter.Birşeyler yaparken hayal etmekten wazgeçmeyin.Unutmayın ki yeryüzünde imkansız diye hiçbirşey yoktur.Umarım Allah hepinizin isteklerini en kısa zamanda yerine getirir.Bol şanslar herkese unutmayın herşey beyniniz ve kalbinizin uyum ve inancında..

depsderin

Kayıtlı Üye
ben de yeni üyeyim burda okuduğum herşeyi değil ama bazı okumaları yaptım ve yapıyorum. İnancımı kaybetmedim. Ama nedendir bilmiyorum gittikçe içim rahatlıyor tekrar döneceğine dair inancım artıyor.

delirdimmi

Kayıtlı Üye
Umarım herşey hayal ettiğin gibi olur..Buarada istersen bir Şahmeran duasına göz at;)

kermit

Kayıtlı Üye
Şimdi fot arkadaş formülü uygulamış ve imajinı sağlam yapmış, en azından böyle söylüyor. Benim kafama takılan şu.
Yanında ki diğer enerjileri yolladın mı?
Yanında ki parazitleri yolladın mı?
İmajinen sırasında aklına bişey geldi mi?
Yaptığın işlemi birisine söyledin mi?
Ritüel saatini neye göre ayarladın?

Yukarda sorduğum soruların cevaplarını alabilirsek neden tutmadığını da söyleyebiliriz heralde. melos adlı eski üye de icazet demiş :) cindarlık konusunda da değiliz nerden çıktı acaba bu icazet.

kaamos

Kayıtlı Üye
Fot sadece inan için rahat olsun ve uygulmanı öyle ki sadece uygulama zamanında aklıma öyle bir şey yaptığın gelsin gün içinde de lütfen olsun deme sadec uygulama anında hani kendinden emin olmak denir ya kendinden öyle emin ol ki son anda aklına gelsin. Ve için öyle rahat olsun ki bil inan o dönecek sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...