Varlık Daveti, Varlık Çağırma ! Eksik bilgiler?!

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
6-7 yaşlarımdaki garip bir olayı hatırlamamda bir ilginçlik olduğunu sanmıyorum.Geçen hafta yaptığım önemsiz şeyleri bende hatırlamam.Ama biri hocaya baktırıcaz diye küçücük çocuğunuzu çağırırsa eminim sizde unutmazsınız.Annem de unutmamıştı .Hatrladığım şeyleri doğrulayan da odur.tebrik edecek birşey yok yani :)
Simdi Aysari cok dogru ve güzel yaziyorsun ama gercekten bana soracak olursan 6-7yasinda yasadigim hicbirsey konusunda sana bilgi veremem,11 eylülü bizat yasamis olsam bile ben RAZYEL olarak gercekten bunu degil hatirlamak aklimin kenarindan bile geciremem.Ben bir vizyonerim,burcumun bana verdigi birseydir bu,hatrilamamin dogru olmadigi seyleri kafamdan silerim yada hic tespit bile etmiyerek unuturum.Zaten özelikle matematik konusundada cok basarisiz olmusumdur hep dogruyu söylemem gerekirse,ama olsun zaten bunlar benim uzmanlik alanlarim degildir,yani yeteneklerimin o yönde olmadigini sana anlatmak istedim ama bak sen ne kadar güzel cocukulugunda yasadigin bir olayi hatirliyorsun,tabiki bazi nejatif olaylari yada insanin psikoljisini ileri zamanda nejatif etkileyebilecek bazi seyleri aklimizdan silmemiz gerekir Ayseri.Yinede kendini sansli bil,bak ben cocuklugumda bir cok yasadigim olaylari pozitif yada nejatif yönde olsun hatirlamakta zorluk cekiyorum.Ama dedigim gibi önemli olan bazi nejatif düsünceleri ve yasadigimiz olumsuz olaylarin bize biraktigi o "hatirayi" kontrol edebilmektir,onlarin sizi kontrol etmenize asla musade etmemelisiniz diye düsünyorum.

twilight

Kayıtlı Üye
meraba..birşey sormak istiyorum.her insanın cin'i var dediniz..peki bunlar insanlara nasıl bir faydada bulunuyor veya zararları oluyormu..

CREEPA

Banlı Kullanıcı
kağıda yazıp parmağa bağlanacak bişey yok bu arada oruç tutuyorsun zikiri doğru yapıyorsun ve kimseyle gerekmedikçe konuşmuyorsun değilmi

3.gif

Küçük parmağına
5.gif

Baş parmağının tırnağına da, kelimeleri resmedilir. *

VS VS....davet sistemi bunlari da iceriyordu eksik verilmis.Yani mandala harici bunlarda gerekiyormus en azindan yapilmis olan baska bir paylasimda o sekilde görünüyor.Bunlari kulanmasakta yani parmagimiza bu sekileri ve ayeti yazmasakda sadece rituele verilmis olan duaya yer versek acaba calisirmi? Gercekten komik olacak ama bu "ayetleri"yada kelimeleri*herhangi birisinin tirnagina Mikro ölcüde yazmak hicte kolay degil.Bu Sistemle calismis bilgisi olan varsa bizi aydinlatabilir.

meraba..birşey sormak istiyorum.her insanın cin'i var dediniz..peki bunlar insanlara nasıl bir faydada bulunuyor veya zararları oluyormu..
Duruma bagli,genelde seytanlik ögretiyorlar!:)) hayirida vardir tabiki bu sana bagli bir meseledir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bana çocukların böyle şeylerde kullanılması sakıncalı geliyor.

JeMiLe

Kayıtlı Üye
o çocuğun buna hiç karışmaması gerekir. bende denicem bunu ama tek başına da yapılabilecek bir şey olduğunu biliyorum...

JeMiLe

Kayıtlı Üye
bende ilk ondan duydum ama gerçekten mantıklı ve kolay bir yöntem. güvenilir birisi olduğundan öyle bir yorum yapmıştım.(:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu yöntemi yapacağızda vde hiç kimse olmaması sessiz ve tamamen karanlık olması lazım tek bir işık olmaması lazım. ve sürekli gelene kadar duasının okunması lazım hoş tüm davetlerde 28 günlük oruç yapılmalı zikir yapılması kimseyle konuşulmamalı tv bilgisay seyredilmemeli et tuz asla yenmemeli hamur yenmemeli vs vs

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Mutlaka öyle olmalida jemilenin Arkadasinin dedigi gibi tek basina gerceklestirilmez heralde bu yöntem yaniliyormuyum Urum?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
haklsın creepa cin davetlerinde bir medyum birde operetör olmak üzere iki kişin olması herzaman daha iyi ve daha kolaydır. medyum kapı acacak kişi operatör ise açılan kapının konturelini sağlayacak kişidir. öğretmen ve öğrencide ilşkisinde kişilerde yapabilir.
iki kişi olmak kişiye kendi daha ii ve güçlü hissettirecektir. vs vs vs eğer bir çok şey tek başına yapılacak olsaydı. yüzlerce tarikat ezoterik ve öklit grup ördüt oluşturlmazdı. özetle bir elin nesi var iki elin sesi var

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Biz bunu urumla deneyelim bakalım. Sonuç ne olacak sizinle paylaşalım sonra. 2 kişi olması daha iyidir ama sonuçta güçlü bir kişi ise tek başınada yapabilir sanıyorum.

hüseyin24

Kayıtlı Üye
Verilen bilgilerde tutarsızlık var ve bir çok eksiği, lütfen denemeyin, uğraşmayın böyle şeylerle.