Yastıkta Mum ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black lord

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar.Öğrenci Evimde Yedek Yastığımı Dün Çıkardım.Uyumak İçin Yattığım İçinde Sert Bir Cisim Farkettim.Ama Birşey Yoktur Diye Çıkarmadım.Sabah Aklımı Kurcaladı Ve Yastığın Kılıfını Çıkardım.Kılıfın Kapalı Olan Tarafında Astarın Üzerinde Çok Muntazam Bir Şekilde Dökülmüş Erimiş Mum Vardı.2 Adetlerdi.Biri Büyük Dİğer Küçük.Büyük Olan Yeşil Küçük Olan Sanki İçine Siyah Bir Renk Karıştırılmış Gibi.Yastığa Yattığımız Günden Beri Sevgilimle Aptal Saptal Şeyler Yüzünden Kavga Ediyoruz.Ve İkimizde Huzursuz.Sizce Nedir Bu?

Not:Yastığın Astarında Mum Olan Tarafını Bıçakla Kesip Tuvalete Attım.Pamuklarıda Ev Dışına Çıkardım.Yastığı İmha Ettikten Sonra 1 Aydır Geceleri Ağrıya Baş Ağrım Kesildi Ve Ne Zamandır Olmadığı Kadar Rahat Uyudum.Yardımcı Olursanır Sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tuvalete hiç böyle bir şey atılır mı. kötü amaçlı olmasa bile tuvalete atılan uygulama negatif etki yaratmaya başlar. hiç alakasız bir şey ise siz buna inandığınız içinde negatif şeyler yaşıyor olabilir siniz. yule ye başvurunuz bakım talep ediniz. sonuca göre yardımcı olalım.

Ori

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun Urum'unda dediği gibi tuvalete atmanız çok kötü olmuş.

black lord

Kayıtlı Üye
tuvalete hiç böyle bir şey atılır mı. kötü amaçlı olmasa bile tuvalete atılan uygulama negatif etki yaratmaya başlar. hiç alakasız bir şey ise siz buna inandığınız içinde negatif şeyler yaşıyor olabilir siniz. yule ye başvurunuz bakım talep ediniz. sonuca göre yardımcı olalım.

Annemin Başınada Bir Kaç Kez Bu Türde Şeyler Gelmişti Onun İçin Böyle Yaptım. Ayrıca Hiç Alakasız Bir Şey İse Demişsiniz Ama Yastık Kılıfını Düşünün Yastığı Soktuğumuz Yerin Tam Tersinde Yani Kapalı Tarafında Ve Astarın Üzerinde Çok Muntazam Bir Şekilde Ve Kılıfta Hiç Mum İzi Olmadan? Sizce Bunlar Birbirinden Alakasız Şeyler mi?

borteborte

Kayıtlı Üye
bu tür şeylerle karşılaşıldığında akarsuya atılır diye duyarım büyüklerimden lakin ne derece doğrudur bilemem hiç uygulamadım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben genel bir yorum yapmadım. Şakasına olabilir, başka niyetle yapılmış olabilir, tutmamış olabilir. Mum değilde başka bir malzeme olabilir parafin gibi. Kensin bir ifade kullanmadım. Eğer yaşadığınızla alakası olamasa dahi inanma gücünüz bile sizi olumsuz şeyler yaşamaya sevk etmiş olabilir anlamında kullanmak istemiştim.

Anneniz yaptığı, doğru olduğu anlamı taşımıyor. Ne olursa olsun tuvalete atılmaz. Eğer birine lanet yapmak istiyorsanız tuvalete atılabilir.

black lord

Kayıtlı Üye
Ben genel bir yorum yapmadım. Şakasına olabilir, başka niyetle yapılmış olabilir, tutmamış olabilir. Mum değilde başka bir malzeme olabilir parafin gibi. Kensin bir ifade kullanmadım. Eğer yaşadığınızla alakası olamasa dahi inanma gücünüz bile sizi olumsuz şeyler yaşamaya sevk etmiş olabilir anlamında kullanmak istemiştim.

Anneniz yaptığı, doğru olduğu anlamı taşımıyor. Ne olursa olsun tuvalete atılmaz. Eğer birine lanet yapmak istiyorsanız tuvalete atılabilir.

Teşekkür Ederim Yorumlarınız İçin Belkide Düşüncemiz Bizi Negatif Durumlara Sevk Ediyo Olabilir.Zaman Gösterecek Ne Olduğunu

arevw

Kayıtlı Üye
Tuhaf gözüken ama aslında sıradan bir olay, öncelikle sizlere çok geçmiş olsun. Diğer arkadaşlara katılmamak elde değil. Mumu tuvalet yerine keşke saklayıp, denize atmanız çok daha uygun olabilirdi fakat her şey bir enerji size öncelikli tavsiyem yaşadığınız bu olayı unutun, 0 çizgisini çekin ve sevgilinizle yepyeni bir bakış açısıyla yeni duygular doğurun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...