Elit Üye

origanum

Yönetici
Eski modlar özel olarak elit üye kategorisine alınır.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Eski üyelerede bir güzellik yapsak onlar içinde farklı bir uygulama mutluluk dağıtmazmıydı :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Eski üyelerede bir güzellik yapsak onlar içinde farklı bir uygulama mutluluk dağıtmazmıydı :)

Katiliyorum, yeni üyelerin + puani birden yukselebiliyor, ve calismalara katilabiliyorlar, eskiler ise eski olmalarina ragmen ne tecrübeli kismina ait olabiliyor, nede calismalara aliniyor...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Lütfen buraya sadece konu ile ilgili görüş ve sorularımızı yazalım, bu şekilde özel mesajlaşmalar için özel mesaj adlı bir hizmeti var forumun. İyi forumlar...

origanum

Yönetici

Tüm üyeler standarttır, ayrıcalıklı uygulama olmaz. Eskiden sitede yöneticilik görevi yapmış üyeler için bu kategori var, herhangi başka bir özelliği, yetkisi, ayrıcalığı vs. bulunmamaktadır. Tüm üyelerle aynı haklara sahiptir. Eski mod, eski admin, eski koordinatör gibi şeyler yazmak pek hoş kaçmazdı değil mi? Elit dedik biz de. Başka bir anlam çıkarmayın.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Hemen kızmayın sn. origanum ben sadece espri olsun diye yazmıştım. Zaten eski yada yeni üye olarak değil moderatör olarak görev yapmak isteyen arkadaşlar için sitede bilgi alıp başvuracakları bir yer var zaten. Ben talip değilim. ayrıcalıktan kastım pozitif hissettirecek birkaç kelime idi .
saygılar

origanum

Yönetici
Hemen kızmayın sn. origanum ben sadece espri olsun diye yazmıştım. Zaten eski yada yeni üye olarak değil moderatör olarak görev yapmak isteyen arkadaşlar için sitede bilgi alıp başvuracakları bir yer var zaten. Ben talip değilim. ayrıcalıktan kastım pozitif hissettirecek birkaç kelime idi .
saygılar

Kızmak ne demek. Kızmadım ki neden öyle algıladınız.
Bu başlıkta bir soru sorulmuş ve ne olduğu cevaplanmış, bu kadar.