KurşuN

KurşuN

Kayıtlı Üye
Geçenlerde gördüğüm rüyayı size anlatmak istedim. Sağdan soldan bakındım anlam için ama, pek iç açıcı değildi. Hoşlanmadım :) Gördüm ki siz kişiyle direkt iletişim halinde yorum yapıyorsunuz. Ki çok daha sağlam bilgi olacağı ortada tartışmasız. Oldukça büyük bir emek. Emeğinize sağlık diyelim.

Lafı fazla uzattım sanırım. Rüyama geçeyim :Angel_anim:

Açıkcası yorum istemeye değer bir rüya mı değil mi bilemiyorum. Boşa yoruyorsam kusura bakmayın şimdiden.

Rüyamda bir kurt adammışım. Bayanım ben. Kurt kadında denebilir tabi :p

Pek ayrıntılı hatırlayamadığım için karmaşık bir anlatım sunmuş olabilirim. Öyleyse kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler. Öyleki istediğim zaman kurda dönüşebiliyormuşum. İlk okul 8. sınıf öğrencileri gibi toplanmış şahıslar var. Öğrenci değiller tabi. Ama çocuklar mı,yetişkinler mi bilemiyorum. Çocuk olma ihtimalleri daha yüksek gibi. Bir komşumuzun harmanında toplanmışlar. Arka tarafda bahçeler var. Tepe falan. Borozan gibi birşey çalıyor biri. İşaret. O işaretle bahçelere dağılıyorlar koşa koşa. Karınca sürüsü gibi. Sanırım grup halinde av içindi. Karşıdan izliyorum. Bende gitmek istiyorum ama bir türlü kurda dönüşümü gerçekleştiremiyorum. Garip bir histi. Oldukça gerçekçiydi. O hissi anlatmam imkansız. Ama kurt kadın olduğum kesindi rüyamda. Sadece o an için, ava çıkmak için dönüşüm yaşayamıyormuşum. Ve dönüşüm yeteneği olan sadece benmişim. O bahsettiğim grup normal insan silüeti ile dağıldılar.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir rütbe ya da aşama atlayacaksınız. Mutluluk ve sevinç yaşayacaksınız. Çevreniz ve yakınlarınıza, daha ilgili ve sıcak yaklaşmalısınız. Adil davranmadığınızı düşünüyor olabilirler.

Hane halkından biri, size bir yardımda bulunacak. Bir dönem, gelir kaynaklarını elde etme konusunda biraz sıkıntı çekseniz de, bu çok uzun sürmeyecek. İri yarı biri ile dost olacak ve ondan büyük bir iyilik göreceksiniz.

Hem ev, hem de sosyal yaşantınızda, bir çok değişiklikler olacak. Bir tayin ya da taşınma gündeme gelebilir. Bu, yaşam standartınıza bir kademe daha yükselme ve rahatlama getirecek. Zor işlerinizi çözümleyecek ve feraha ereceksiniz.

Arkadaşlarınızdan can sıkıcı bir haber alabilirsiniz.

Sevgiler…

KurşuN

Kayıtlı Üye
İş değişikliğide tayin veya taşınma olarak algılanabilir sanırım :) maddi yönden gelir sıkıntısı çekeceğimin zaten farkındaydım.

Ama sabrın sonu selamet demişsiniz. açıkcası psikolojik açıdan çok rahatlattı beni.

Teşekkür ederim. Emeğinize sağlık :)

KurşuN

Kayıtlı Üye
Merhabalar.

Geçen akşam gördüğüm rüyada hamileydim. Karmakarışık bir rüyaydı. Bir ara yatakta yatıyorum. Doğum yaklaşmış. Bulunduğum odada kadınlar oturmuş sohbet ediyorlar. Öylece doğum anını bekliyoruz. Ama o ağrıyı hissediyordum fiziksel olarak. Sonra aniden bir balkonda oturduğumuzu görüyorum. Hamileyim yine. Balkonda bir kaç kadın daha var. Tanımıyorum. Bir de teyzemin kızı var. Çok sevdiğim bir ablamdır. Oturduğumuz balkon tam da yolun hizasındaymış. Yani arabalar yanımızdan gelip geçiyor bir nevi. Sonra bir kaç araba balkona düşmeye başladı. Ablam ( teyze kızı ) arabalarla benim aramda oturuyordu ve balkona gelen arabaları tek eliyle yan tarafa itiyordu beni korumak için. Arabaların bırakın çarpmasını, herhangi bi temasım olsa çocuk ölecekmiş. İçimden vay be beni ne çok seviyormuş ablam diyorum. Beni koruduğu için minnettarlık duyuyorum falan. Sonra yeniden kendimi yatakta görüyorum. En başta bahsettiğim gibi. Kadınlar var etrafımda. Normal gündelik oturma gibi, öyle konuşuyorlar aralarında.

Bekar bir bayanım. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Şu sıra kendinizi işe yaramaz veya tembel hissedebilirsiniz. Ancak çevrenizde sizi seven insanların moral desteği ve yardımları size güç verecek. Bir takım nasihatler alıp hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Gerekli şartlar uygun ve hazır. Oldukça uzun vadeli ve gerçekleşmesi zor hayaller kurmak yerine daha yakın ve olası idealler belirlemenizde fayda var. Geçmişteki pişmanlıklarınıza çok takılmayıp bugüne ve daha ileriye odaklanın.

Önem verdiğiniz, beklediğiniz bir dileğiniz gerçekleşiyor. Bir iş ya da yatırım olanağı yakalıyorsunuz. Bir büyüğünüz veya bir otorite yönetiminde hareket edeceksiniz. Zengin ve itibarlı bir kadının desteğiyle yeni bir çevreye gireceksiniz. Burada evlenme teklifi alabilir veya bu yönde bir başlangıç yapabilirsiniz.

Harcama ve masraflarda kısıntıya gidip, daha hesaplı hareket edin. Aksi halde sıkıntı çekebilir, zor dönemler geçirebilirsiniz.

Bir yakınınızdan yardım alacaksınız.

Sevgiler…