Lady Gaga-Bad Romance (Okült İncelemesi Ve Mesajlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

desire

Kayıtlı Üye
İblis, iblisliğini yapacaktır. Onun görevi o' dur. Biz insalar ise ona inanıp inanmamakta serbestiz. Allah(c.c.) ne büyük bir yaratıcı ki, kendisine karşı gelecek, kafa tutacak bir yaratığın bile yaşamasına göz yummaktadır. Şeytana tapanlara bir tek soru sormak isterim. İblisi kim yarattı? BİLGİ GÜÇTÜR...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Konu çok doğru bir yere değinmiş, ama ben son sahnenin yorumunu yapmadan duramayacağım: Lady gaga adamın iliğini kemiğini kurutmuş herhalde paralarını yemekten :D

Ori

Kayıtlı Üye
Hakikaten çok iyi hazırlamışsın. Bir çok kişi bu kadına bayılıyor ama bir çoğu hatasının farkında değil.

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Reklam yapmakta üstünüze yok.
Bence şeytanla anlaşma yapmak değil de sizin bu şekilde onların reklamlarını yaptığınız için şöhret ve ün sahibi oluyorlar.
Baksanıza bende bir klip yapsam bu şekilde semboller olsa bende ünlü olurum direk böyle forumlarda bloglarlada yayınlanır, tanınırdım. Ah merak ahh
Birde bu örgüt gizli bir örgüt diyorsunuz. Madem gizli bir örgüt neden bu kadar açık bir şekilde kliplerde ifade ediliyor. Gizli bir örgüt olsalar şuanda bütün dünya böyle bir örgüt olduğunu bilmezdi.

counTess.G

Banlı Kullanıcı
kesin michael jackson'un katili budur :D illuminati üyesi değil mi herşey beklenir

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Rica etsem bende çok merak uyandıran bu konu hakkında bir kaç şeye cevap istiyorum.

Lady GaGa'nın bukadar sevilmesinin sebebi büyümü?
Illuminati'demi büyü işlerini yürütüyor?
Şarkılarla ve sevilen sanatçılar yaratarak daha çok kitleye ulaşıp daha çok etki etme çabasındamılar?
Yoksa Lady GaGa şeytanla işbirliğimi yaptı, yada Illuminati şeytanla işbirliği yaptıda Lady GaGa'da Illuminati ile iş birliği yapınca dolaylı olarak şeytanlamı işbirliği yapmış oldu?

Bunları ciddi bir şekilde soruyorum. Çok ciddiyim hemde.
Ve birde ben dinlerdim bu şarkıyı ama bende herhangi bir şey uyandırmadı. Algıları kapalı biri değilim ama burada okumasam asla aklıma gelmezdi. Ve benim gibi birçok insan da farkında olmayabilir. Bu klipte ve şarkıda amaçlanam her ne ise bunu yeterince açık yapmamış olmaları gizlemek istedikleri anlamına mı gelir? Gizlemek istedikleri birşeyi asla konu etmezler. Ve vardığım sonuç şu: bize sezdirmeden bilinçaltımıza işliyorlar! Ama bilmiyorum tabikide.

defne1

Banlı Kullanıcı
Rica etsem bende çok merak uyandıran bu konu hakkında bir kaç şeye cevap istiyorum.

Lady GaGa'nın bukadar sevilmesinin sebebi büyümü?
Illuminati'demi büyü işlerini yürütüyor?
Şarkılarla ve sevilen sanatçılar yaratarak daha çok kitleye ulaşıp daha çok etki etme çabasındamılar?
Yoksa Lady GaGa şeytanla işbirliğimi yaptı, yada Illuminati şeytanla işbirliği yaptıda Lady GaGa'da Illuminati ile iş birliği yapınca dolaylı olarak şeytanlamı işbirliği yapmış oldu?

Bunları ciddi bir şekilde soruyorum. Çok ciddiyim hemde.
Ve birde ben dinlerdim bu şarkıyı ama bende herhangi bir şey uyandırmadı. Algıları kapalı biri değilim ama burada okumasam asla aklıma gelmezdi. Ve benim gibi birçok insan da farkında olmayabilir. Bu klipte ve şarkıda amaçlanam her ne ise bunu yeterince açık yapmamış olmaları gizlemek istedikleri anlamına mı gelir? Gizlemek istedikleri birşeyi asla konu etmezler. Ve vardığım sonuç şu: bize sezdirmeden bilinçaltımıza işliyorlar! Ama bilmiyorum tabikide.
olabilir ilk onu gördüğümde klibi daha 2 gün olmuştu ve ben dedimki bune biçim bir insan ne kadar özenti ıyy dedim.aynen şöyle dedim rezalet asla dinlemem ama bil bakalım ne oldu hergün onu dinliyorum.:D bana ne yaptılar :Dtanrım ben o kadar beyinsiz değilim şeytana tapıcak kadar ama gerçekten tahmin edemeyeceğimiz kadar işi ilerlettiler.bunlar az kalır dünya liderleriyle birlikte yiyorlar insanların başını.hepsi maşa önceden bu kadar ciddi boyutta olduğunu bilmiyordum ama meğer dünyayı yönetiyolar.baksanıza katy perry,lady gaga,rihanna,j.bieber tv yi radyoyu ele geçirdiler.aynı anda müzik kanalında onlar dinletiliyor. çok korkutucu

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
olabilir ilk onu gördüğümde klibi daha 2 gün olmuştu ve ben dedimki bune biçim bir insan ne kadar özenti ıyy dedim.aynen şöyle dedim rezalet asla dinlemem ama bil bakalım ne oldu hergün onu dinliyorum.:D bana ne yaptılar :Dtanrım ben o kadar beyinsiz değilim şeytana tapıcak kadar ama gerçekten tahmin edemeyeceğimiz kadar işi ilerlettiler.bunlar az kalır dünya liderleriyle birlikte yiyorlar insanların başını.hepsi maşa önceden bu kadar ciddi boyutta olduğunu bilmiyordum ama meğer dünyayı yönetiyolar.baksanıza katy perry,lady gaga,rihanna,j.bieber tv yi radyoyu ele geçirdiler.aynı anda müzik kanalında onlar dinletiliyor. çok korkutucu

Belkide deccal budur? Olamazmı oda tek gözlü ve müzik ile etkiliyo diye duymuştum. Of ya bi atraksiyonsuz hayat yaşatmıyolar ha.

defne1

Banlı Kullanıcı
Eminem çok tutuldu ve bayabir yükseldi ve masonlardan ayrılmak istedi mide bulandırıcı ve tehlikeli bence kesinlikle para ve ün için katlanılacak gibi değil.Eminem bence baya bilgi toplamıştır söyleyemez öldürürler ama liderlerini biliyodur yani işin başını patronda diye biliriz. içlerine fazlasıyla karıştı müzik kanalında eminemin yeni şarkılarını göstermiyorlar dinlemek istiyorum ama yok.dr.dree birlikte bir kaç ay önce klip çıkardı çokda güzel ama nasıl bu kadar az gösterildi insan ürküyo hatırlarsanız eminem dünyayı sallamıştı nasıl bu kadar olabilir şimdi şarkılar çok az yayınlanıyor türkiyedede.bahsettiğim şarkıyı yazıyım siz internetten dinleyin bari eminem dr.dre i need a doctor :)

turco

Kayıtlı Üye
şeytan sempatizanı oLan arkadaşlara soruyorum bu insanlar neden gizli kalmayı tercih ediyorlar sizce? Neden biz seytana tapıyoruz diye televizyonlarda konusmuyorlar? burda bir çelişki yokmu? hoş ne söylersem söyleyim kalbi muhurlu olanlar bunu anlamaz hatta görseler bile fark etmezler umarım onlardan değilsinizdir.Onlardansanız sizin için söyleyeceğim Allah islah etsin böyle söylediğim zaman karsı gorusteki arkadaslar saldırmasınlar mumkunse benim inanmayan insanlarla sorunumuz yok benim sorunum size sebep olanla ŞEYTAN APACIK DUSMANINIZDIR...

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence artık insanları karalamak yerine yapıcı olmalısınız.Lady Gaga bu kadar kötü ise (ki ben inanmıyorum)hanginiz bu hareketi gördüğü zaman illuminati'ye ilgi duydu.Çok saçma sen de o zaman çok ii insan olup çok para kazan sende reklamını yap. Konuşmak kolay olsa gerek.

aburcubur

Kayıtlı Üye
Bir kere verilen resimlerden birinin açıklaması çok yanlış. Herkesin değişik baktığı resimde Lady gaga'nın düşman topladığıyla bir alakası yok. Ayrıca o resim 2010 mtv video music awards resmidir grammy ile bir alakası yok. Gaga ödülünü almaya etten elbiseyle çıktığında herkesin tepkisine maruz kaldı düşmanlıkla ilgili bir şey yok.

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
artık müzikte dinleyemeyeceğiz anlaşılan..İnsan kime güveneceğini şaşırıyor yani.artık bütün yabancı kliplerden uzak durmaya karar verdim.Kim bilir en beklemediğimizden bile çıkabilir böyle klipler..Kim neye inanırsa inansın ama bu şekilde insanların beyniyle oynamak hiç hoş değil..

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Şimdi biz ne dinliyelim-Haklısınız ama gençlere bi tavsiye.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Lady Gaga nın adını duymamla bir dünya starı
olarak görmem aynı anda oldu.

Normalde bir şarkıcının şöhret basamaklarını
yükselmesi yavaş yavaş olur.

Ama Lady Gaga biranda tahtına oturmuş gibi
hızlı bir süreç işledi. Ya da bana öyle geldi.

Şahsen onun bir hayranı değilim
böyle bir konularla anılmasa kliplerini dahil izlemem.
Çünkü onda gördüğüm şey beni rahatsız ediyor.

Bu konu aracılığıyla bu klibini de izledim.
Ama bu seferki klibi çok daha zekice hazırlanmış.
İlk defa ona acıma duygusunu kalbimde hissettim.

Meruh99

Kayıtlı Üye
her zaman demisimdir bunlar kiyametin alameti ve LGaga gibi diger sarkicilar da deccalin ma$alari.... Cünkü Deccal Iman dan uzak seytani seylere ilgiye duyanlari süpheye düsenleri agina düsürür kullanir ve yeni kitleye sahip olmaya calisir...

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yine kurallar görmezden geliniyor. Sanırım masonluk, illuminati, farklı sanatçıların kliplerinde gizlenen değişik ve bir o kadarda ilginç olan konular, ayrıca burada sizin bahsettiğiniz Deccal'in şeytani şeylere ilgi duyanları tuzağına düşüreceği ve kullanacağı gibi yorumların kişilere kendi düşüncelerinizi empoze etmeye çalışmak olduğunu ve bunun forumda kesin bir şekilde yasak olduğunu bilmiyorsunuz veya bilmemezlikten gelerek bizimde bunu görmezden geleceğimizi düşünüyorsunuz. Bu konuda tamamen yanılıyorsunuz. Kendi fikirlerinizi serbestçe paylaşmayın denilmiyor fakat bu durum farklı amaçlar içermemeli ve sizin yaptığınız gibi ''Deccal gelecek, size dünyanın kaç bucak olduğunu gösterecek.''gibi bir şekle de dönüşmemeli. Artık bu tavrınızdan VAZGEÇİN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...