Lady Gaga-Bad Romance (Okült İncelemesi Ve Mesajlar)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkangels

Banlı Kullanıcı
Aynen öyle bilinçli olmak lazım.Illuminati hakkında hiç bilgisi olmayan insanlar var.Farkında olmadığımız bir güç bizleri yönetmek istiyor.Sektörün her alanında elleri var.Her türlü bilinçlenmeli ve bilinçlendirmeliyiz insanları ...

obelisk

Kayıtlı Üye
Bu çok zor ve uzun bi yol insanların dikkatini çekemezsin tv de çıkıp konuşsan ölürüsün yani bilmiyorum açıkçası korktuğuma değil ama bizden öncekilerin hatalarından ders almak diyelim buna.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Aynen öle bunun bende bilincindeyim.micheal bu sebeble öldürüldü.Baş kaldıran birçok sanatçının ismi haksız yere karalandı.Adamların bütün sektör ellerinde.En azından çevremizdeki herkese anlatabilir, onlarında tanıdıklarına anlatmalarını isteyebilirz..

obelisk

Kayıtlı Üye
Aynen öle bunun bende bilincindeyim.micheal bu sebeble öldürüldü.Baş kaldıran birçok sanatçının ismi haksız yere karalandı.Adamların bütün sektör ellerinde.En azından çevremizdeki herkese anlatabilir, onlarında tanıdıklarına anlatmalarını isteyebilirz..

İnsanlara büyüler cinlerden bahsettiğinde gülüyolar yavaş yavaş anlatmak gerekiyo.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Yavaş veya hızlı birey olarak bile bir kitleye ulaşabilmek başarıdır.Bunun sürecinden çok İnsalara ulaşabilmek mesele.Nasıl bir Dünya'da yaşıyoruz ALLAHIM.Böyle kirli işler kimsenin aklına gelmez.

obelisk

Kayıtlı Üye
Yavaş veya hızlı birey olarak bile bir kitleye ulaşabilmek başarıdır.Bunun sürecinden çok İnsalara ulaşabilmek mesele.Nasıl bir Dünya'da yaşıyoruz ALLAHIM.Böyle kirli işler kimsenin aklına gelmez.

Şöyle bişe de var müslümanmısın ?

darkangels

Banlı Kullanıcı
tarihin akışına bıraktık kendimizi o günlerde gelecektir :))

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
evet bunlar gerçek her klibinde mesajlar var şimdiye kadar kesinlikle amerika bitmeliydi ama13 illimunati ögesi aile ayakta tutuyor çünkü katrilyonlarca serveti var ve tohumlarını burada ekiyor üzülerek söylüyorum bu konuyu araştırdım güneşe bilime seytana inanıyorlar dini tuzak olarak görüyorlar elimizden bişey gelmez

darkangels

Banlı Kullanıcı
Böyle düşünmemek lazım bence.Gözümüzü açmamız lazım sadece buna inanıyorum.

AcemiCedı

Kayıtlı Üye
Korkunç lady gagayı severim bunu görünce sevgim 2'ye katlandı..

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Lady gaga, Beyonce, Rihanna, Akon, Agilera, Madonna, Britney Spears, Marily Manson ve ismini yazamadığım bir çok şarkıcı onlar için çalışıyor. Şarkılarını dinlerken daha dikkatli olalım..

Sennin

Kayıtlı Üye
Buna benzer bir konu açılmıştı.Şarkılar tersten okunduğunda şeytana yalvarma cümleleri ortaya çıkıyordu.Konu yeni forumda biraz karıştırırsanız bulabilirsiniz.O konudada söylediğim gibi bu yüzden yabancı şarkı dinlemiyorum.Tam olarak anladığım şeyleri yapmaya özen gösteriyorum.Yaşasın Sagopa Kajmer :) :) :) :)

Venomgang

Kayıtlı Üye
Siz Cenab-ı Hakka inanın Allahın hiç bir şeye ihtiyacı yoktur ve insan ile cinleri kendilerine kul olarak yaratmıştır..Kuran-ı Kerimi okuyun önce tesfir okuyun fıkıh okuyun sora anlamaya çalışın gizli ilimleri ki hem bu dünya da hem öbür dünyada helak olmayın..Kendinizi anlarsanız nefsinizi bilirseniz Rabbinizi ve dünyanın anlam amacını bilirsiniz..Şeytan (aleyhillane) nin nefsi farklıydı Allah Celle Celalühü öyle olmasını istedi sizin ilminiz yetmez Allah bilir Siz Bilmezsiniz.Kader'e Hayr ve şerrin Allahtan geldiğine ondan inanmak lazım ya zaten..Kardeşlerim Kuran-ı Azimuşşan Levh-i Mahfuzdan alınmıştır Cenab-ı Hakkın katındaki kitaptan..Ve yazanlar Haktır..

darkskywalkr

Kayıtlı Üye
Kurban olduğum Allah (c.c)' ım bunlar nasıl şeyler sen bizi koru paylaşım için teşekkürler çok iyi bizi aydınlattığın için sağol.

ryuuzaki

Kayıtlı Üye
Lady Gaga onlara mı çalışıyor muhtemelen evet ama uzun zamandır ben bir sanatçının kliplerini bu kadar severek izlememiştim.Hele içerdiği sembolik öğeler ve anlamları, şarkı sözlerini biraz araşıp inceledikten sonra daha bağımlısı oldum diyebilirim.
Pop kültürü ve müziğinden hiç hoşlanmam normalde ama bu kadın gerçekten başka.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...