Haberci Rüya Yorumlama

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili üyelerimiz. Duman lekesi rüya yorumlama için gönüllü olmadan önce benimle konuştu. Pek çok kişi rüya yorumlamak için gönüllü oldu. Hepsine teşekkür ederim Duman lekesi ise Rüya yorumlamadan öteye gidiyor. Rüya kehanetlerinde bulunabiliyor. Biz buna rüyaya girebilme diyoruz. Teknik kısmına çok girmeyeceğim. Özetle işinde başarılı. Kendisine yetenekli olmasına rağmen Rüya yorumu yapmamasını önerdim. Üyelerimizin onu yoracağından endişelendiğim için. Fakat duman lekesi sorun olmayacağını söyledi. Hiç bir karşılık almadan bu işi yapıyor. Sosyal hayatında hem ailesine hem işine zaman ayırıyor. Pek çoğunuzdan yaşı büyük bir kişi. Hem yeteneğine, hem yaptığı özveriye hem sosyal hayatına hem de yaşına göre hürmeti ve saygıyı alması lazım.

Dikkat ediyorum. Ne zaman rüyam yorumlanacak. Daha yorumlanma diki, gibi sitemler geliyor ya da dikkat ediyorum yoruma bile gerek olmaya rüyalarınıza yorum bekliyorsunuz. 3 sene önce gördüğüm rüya diye konu açıyorsunuz. 3 sene içinde beyin hatıraları değiştirme eğilimindedir. Kaldı ki bir anı bile olmayan rüyayı değiştirir. Asla hatırladığınız o rüya değil yeni algılarla oluşan başka bir görüntüdür.

Duman lekesine gerekli saygıyı gösterin lütfen. Onu yormayın her gün rüya yorumu istemeyin. Kısacası saygı anlayış ve özen bekliyorum. Eğer beklediklerimi alamazsam sizden başka yaptırımlara geçeceğim. Diğer tüm yaptığımız faaliyetlerde hep sorun çıkardınız ve değiştirmek ya da o faaliyeti kaldırmak zorunda kaldık. Anlayışsız saygısız ve özensiz davranıyorsunuz çünkü. Umarım bunu da onlara benzetmezsiniz.

gmmxle

Kayıtlı Üye
ben rüyamda eski sevgilimi çamura düşerken gördüm ve onu ordn çekip kendi montumu vrdm.. bu ne demek yorumlayablecek oln vr mı?? yani bir hata ypck onu bn mi krtarıcm ??? :S

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
ben rüyamda eski sevgilimi çamura düşerken gördüm ve onu ordn çekip kendi montumu vrdm.. bu ne demek yorumlayablecek oln vr mı?? yani bir hata ypck onu bn mi krtarıcm ??? :S

1. si bu bölümde rüya yorumu yapılmıyor. Rüya bölümünün kurallarını gösden geçiriniz.
2. si yazılarınızda farklı renk ve altı çizgi kullanmamanızı istiyoruz. Bu tür yazışmalar yönetime ait yazı şekilleridir.
3. sü ise cep telefonundan mesja yazar gibi kelimeleri yutarak mesaj yazmayınız. Dil ve imla kullanımına dikkat ediniz.