Gumus

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Şimdi bakın bu rüya da size aleni şekilde ipuçları verilmiş. Hiç yorum dahi yazmıyorum, çalışın bakalım kendinizde ne gelişmeler olacak? :)

Sevgiler...

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi
ben rüyamda hiç istemediğim bir erkekle nişanlanıyormuşum sözde köyden karşı tarafın akrabaları geliyormuş beni istiyormuş sonra beni arkamdan uzun boylu esmer bir erkek takip ediyormuş ailem zorla veriyormuş hayatımdaki kişiyenasıl söylicem diye düşünüyormuşum arkamdan da esmer uzun boylu bir erkek ben i sürekli takip ediyormuş ve sonrada nişanlandığim kişiden ayrlıyormuşum b ir şekilde hayatımdaki kişinin haberi olmuyormuş daha sonra bir okula yazılıyormuşum sözde okulda bilgisayardan şarkı indirirken hayatımdaki kişi geliyormuş yanıma konuşmaya gerisini hatırlamıyorum çok garip bir rüyaydi teşekkür ederim yorumların için ....

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi.

rüyamda ameliyathaneye giriyormuşum sedyeyle filan ama hastalığımın ne olduğunu hatırlamıyorum ama kan görmüyorum sadece rüyadma ameliyathaneye giriyorum tam bayılıyorum uyanıyorum ...

teşekkür ederim güzel yorumların için ...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Üstteki rüyanın yorumudur.

Rüyanız hayır olsun…

Haberci olmasından ziyade, bilinçaltı korkularınız bu tip bir rüya görmenize neden olmuş. Sanırım hem aileniz hem de hayatınızdaki kişiye ve en önemlisi de, kendinize karşı daha açık olmanız işaret ediliyor.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Günahlarınız Allah katında affedilmiş, sağlığınız da mükemmel durumda.

Uyanık ve tetikte olun, bir gönül macerası yaşayabilirsiniz.

Sevgiler…

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
Merhaba;

rüyamda bir evdeymişim ve bir erkek geliyormuş ve telefon kırıyormuş sürekli bir tuşa basarak teşekkür edeiyorum yorumlar için tekradan ...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir tanıdık veya yakınınızla aranızda tartışma yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haberin kasıtlı olarak engellendiğini düşünüyor da olabilirsiniz.

Sevgiler…

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
Merhaba duman lekesi ;

rüyamda okuldaymışım koridorlarını gezip duruyormuşum elimde kalemle gece vakti geziyormuşum daha sonra ayı izliyormuşum hava aydınlanırken gökyüzünde dünya resmi oluşuyormuş çok garip bir rüyaydı teşekkür ederim yorumalrıniçin tekrardan

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir eğitim veya ilim için yapacağınız atılım ve birkaç görüşme olacak. Fakat bu görüşmeleri annenizin bilgisi dahilinde yaparsanız içi rahat edecek. Aksi halde, sizin için duyduğu endişe nedeniyle yakın çevrenizde bir takım kişileri, özellikle bayan olanları, çevrenizde gözcü olarak görevlendiriyor olabilir.

Yolculuk için bir fırsat oluşabilir. İyilik ve fayda göreceğiniz biri ziyaretinize gelecek.

Sevgiler…

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
Rüyamda heryeri pembe ve mor olan bir evde kalıyormuşum. Evde evli çift varmış. Eve hırsız giriyormuş ve ev sahibi hırsızı öldürüyormuş. Daha sonra ben kendi eski evime gidiyormuşum ve orada da annem, "kızım hava yağmurlu ve çok kapalı" diyormuş. Dışarı çıkma olayı korkumdan anlatamıyormuşum ve daha sonra dışarı çıkıyormuşum. Karşıma esmer alnı açık uzun boylu bir erkek çıkıyormuş onunla konuşuyormuşum. Olayı sadece ona anlatabiliyormuşum ama kim olduğunu da tanımıyormuşum.
Güzel yorumların için tekrar teşekkür ederim .

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzun zamandır görüşmediğiniz, ayrı olduğunuz birinden haber alacaksınız.

Önümüzdeki günlerde çok önemli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bir konuda pişmanlık duymanız söz konusu.

Pek ayakları yere basmayan, uzak bir hayalinizi abartıp kendinize manevi acı çektirmemelisiniz.

Çevrenizde ahlaklı ve saygın bilinen birinden manevi destek göreceksiniz.

Sevgiler

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi

rüyamda uçağın kanadına binmiş bir erkek çoçuğu gördüm ilk başta düşüyormuş sonra tekrar arkasına biniyormuş uçağın ve uçak denizde duruyormuş teşekkür ederim güzel yorumların için

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir dileğiniz şu dönem gelişmeler kaydederek gerçekleşme aşamasına gelebilir. Tercih yapmanız gerekebilir. Bir çocuk doğurmak mı kariyer mi? Yaşayacağınız sevinçli bir gelişme tüm çevrenizce onay ve takdir alabilir.

Sevgiler

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi

rüyamda bir falcı bana evlenemiceksin dedi hiç nebir kahveye bakarak ne bir şeye gidiyomuşum bir bayanın yanına ve bana evlenemiceksin diyormuş teşekkür ederim yorumların için

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Psikanaliz gerektiren bir rüya. Sanırım bilinçaltınızda bu konuda bir takım endişe ve takıntılarınız var. Kendinizi daha çok sevin, çevreye aldırmayın ve hayatınızı nasıl yaşamak isterseniz o şekilde yaşayın :)

Sevgiler

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi

rüyamda gelinlik giyormuşum veyanmdada damatlık giyen biri fotoğraf çektiriyormuşum teşekkür ederim güzel yorumlaırniçin tekrardan

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sizin evlilik muradınız olacak fakat var olan veya yakın zamanda önünüze çıkacak olan adayla değil. Hali hazırda bir ilişkiniz var ise de temeli henüz sağlam değil.

Sevgiler

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi

rüyamda hırsız giriyormuş eve ama görmüyormuşum girdiiğini benim bir defterim var onu alıyormuş tüm odamı dağitiyormuş bi kaç fotoğraf alıyormuş sonrada yolda yürürken polisler bizim eve geliyormuş hırsızı bulmak için eve geliyormuşum heryer dağınık ve polisler evde teşekkür ederim güzel yorumların için tekrardan

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
anladım :/ ama genede merak ettim teşekkür ederim tekrar kotuyse bosverelim ozaman