Gumus

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Cumhurbaşkanının kendisini bir araca bindirdiğini gören, layıksa, bir vazifeye getirilir. Dünya ve ahirette murada erişmekle yorulur. Ancak bu rüya başkanın rahatsızlanacağını da işaret ediyor olabilir.

Bereket ve bolluk için ettiğiniz dua ve dilekleriniz gerçekleşecek. Hayır, bereket, ferah ve sevince kavuşacaksınız.

Sevgiler…

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi .

rüyamda bir hapishane ve hapishanenin arkasında bir kedi gördüm ama kedi galiba sonunda çıkıyodu

teşekkür ederim yorumların için

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Aile ferdlerinizden birinin durumu hakkında bir haber alacaksınız, buna biraz canınız sıkılabilir.

Sevgiler…

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi .

Rüyamda topuklu ayakkabı giyiyprmuşum uzunca bir topuğu varmış . Rengide maviymiş.

yorumların için tekrardan teşekkürler .....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Arzuladığınız bir dileğiniz gerçekleşecek, muradınıza kavuşacaksınız. Fakat öte yandan bir haber canınınızı da sıkabilir.

Sevgiler...

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
Merhaba duman lekesi .

Rüyamda benim br tokam var sürekli kullandığım onun aynısını başka biri bana bileklik olarak veriyormuş o bileklikte yarı altın şeklindeymiş

yorumlarin için tekrardan teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Sanırım bir hayranınızdan ciddi bir ilişki veya evlilik teklifi gelebilir.

Sevgiler...

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
Merhaba duman lekesi .

Rüyamda beyaz başörtüsü dağıtıyomuşum şıkbir yemek masasında herkeze anlamı nedir acaba yorumların için teşekkürler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun...

Burada işaret edilen çok mutlu olacağınız bir olay sonrasında bu mutluluğu, tüm çevreniz ve sevdiklerinizle kutlayacağınız. Sır diye bir şeyiniz kalmayacak, huzurlu olacaksınız.

Sevgiler...

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
Merhaba duman lekesi .

Ben rüyamda iki kız gördüm birinin okulda 3.yılıymış eve çıkıcakmış yanına birisini bulmuş o kızda 17 yaşındaymış. 3 . yılı olan 23 yaşındaymış sonra ikisi ev aramya çıkıolarmış ev bulmaya çıktıklarında bene tanışıyorlarmış . Bende onların sorunlarını dinliyormuşum .Yorumların için tekrardan teşekkürler ...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı işleriniz kilitlenebilir, çözmesi zor hale gelebilecek yanlış anlamalar nedeniyle, açıklamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Verdiğinizi sözleri tutmanız gerektiği işaret ediliyor.

Bir iş için yapmış olduğunuz harcamalarınızı geri kazanacaksınız. Güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir dönem veya ay olacak.

Güç, başarı ve isteklerinize kavuşacaksınız.

Sevgiler…

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
Merhaba duman lekesi.

Rüyamda mavi renkte bir babet ayakkabı alıyormuşum ayakkabı kurdeleliymiş ve ayakkabının ortası apaçıkkmış sadece tabanlıgıyla topuk kısmı ve baş parmak kısmı kapalıymış ve kurdelede parmak kısmındaymış ayakkabıya göre büyük kurdeleymiş ve biri o kurdeleyi bağlıyor ama kimin bağladığını görmüyorum

yorumların için tekrardan teşekkür ederim ....

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi.

Rüyamda boş bir tabak alıyormuşum sonra o tabağı bir öğretmen varmış komşumuzmuş ona verim diyormuşum sonra ona giderken bir sürü insanla sohbete dalıyormuşum ve otabak bir türlü ona gitmiyor hep aksılık çıkıyormuş sonra bende tabağı vermekten vazgeçip bende kalsın diyormuşum

yorumlarin için tekrardan teşekkürler ....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu üstteki rüyanızın yorumudur.

Rüyanız hayır olsun…

Gelecekle ilgili projelerinizi başarı ile uygulayacaksınız. Bir yerden bir destek görüp şaşırabilirsiniz, ayrııca biri ile tanışıp ondan hoşlanabilirsiniz.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Dost sandığınız kişileri iyice süzgeçten geçirmelisiniz. Vaktinizi boş işlere harcamayıp, bir tatil yapın ve kendinize gelin. Ardından da oyaladığınız, ertelediğiniz işleri bitirin.

Ferah ve sevinçli günler geliyor. Muradınız gerçekleşecek ve zevkli anlar yaşayacaksınız.

Sevgiler…

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi.

rüyamda esi mahallemizdeymişiz yan apartmanın bahçesinde bir aslan la bir kaplan varmıiş.Kaplan başka yöne bakıyormuş aslanın da gzö sürekli bendeymiş ve bizim apartmanın bahçesindede iki köpek varmış açık renkte bir koyu köpek uzaktan koştura koştura geliyormuş bizim bahçedeki köpeklerin yanına ve not ben hayvanları seferim rüya yorumlarını okurken gördüm söylemek istedim

teşekkür ederim yorumların için...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir düşmanınız sürekli sizi gözlemekte. Yanında ve etrafında onu sayan ve insanlar mevcut. Atacağınız her adımı takip edip, açığınızı aramak için bu birkaç kişi de, hakkınızda bilgi toplamaya çalışıyor.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili GUMUS, son iki rüyanızı nerelere yazdığınızı bilmiyorsunuz anlaşılan. Başka insanların klasörlerini işgal etmeye derhal son verip, kendi klasörünüze yazın lütfen! :))

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
ayy cok ta dikkat ederim özür dilerim telaşlı anıma denk gelmiş:(
merhaba duman lekesi.

rüyamda yanımda sarısın mavi gözlü bir erkekle bir trene binip gidiyormuşum ve özbekistana gidiyormuşum trenle yorumların için tekrardan teşekkür ederim kendi klasörüm sanarıım bu sefer :)

ıhlamur1986

Kayıtlı Üye
merhaba duman lekesi .

rüyamda bir bayan bana gelip sen diyormuş allahın hangi isimlerini okuyorusn bende saymaya başlıyormuşum bunları okuyorum diyip okuduklarımda ya semiu el rezzak
ya fettah tamam diyomuş gidiyormuş bayan ...