schutze07

schutze07

Kayıtlı Üye
Bilmediğim bir yerdeyim havaalanını anımsatan.Ne gunduz ne de akşam sadece akşam ustune yakın gibi.Yanımda teyzem var.Bir yere gidicekmişiz bekliyoruz rüzgarlı bir hava.Helikopterle gideceğimizi söylüyorlar teras gibi bir yere çıkıyoruz sonra hava serin üşüyorum.Uçak geliyor ve insanlar sanırım biniyorlar orasını görmüyorum ben uçağın kanadına tutunuyorum sımsıkı o havalandıkça düşmemek için korkarak üşüyerek tutunuyorum var gücümle hızlandıkça daha tedirgin olarak.Yorumlarsanız sevinirim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Ufak tefek aksilik ve pürüzler çıkmasına rağmen, uzaktan yerden bir yolcunuz ve beraberinde haberleri gelecek. Hanede bir evlenme ya da doğum haberiyle sürpriz yaşayabilirsiniz.

Uygulamak istediklerinize engel olan biri var. Kıskanç arkadaşlardan sakının. Ayrıca küçük kazalara da dikkat edin.

Size de bir yolculuk görünüyor. Endişelenecek kadar sorun yaşamayacaksınız, rahatlayın…

Sevgiler…

schutze07

Kayıtlı Üye
Güneşli bir gün mekan olarak dışarıda bir yerdeyim gündüz vakti..Saçlarım belime kadar uzun ve gür olarak görüyorum arkam dönük ama başka bir ben daha var sanırım kendimi izliyorum ve diyorum ki herkes çok güzel saçların dedikçe hani boya akarda renk değişimleri olur ya kahverengilikler var boyanması gerek ne kadarda uzun gür olsa bence hiç hoş durmuyor diye içimden geçiriyorum.Yorumlarsanız sevinirim.

schutze07

Kayıtlı Üye
Bir diğer rüyamda şöyle;bilmediğim bir apartmandayım yada otel tarzında çok katlı bir yer.Bir o kata çıkıyorum odaların kapısını açarak bakıyorum tek tek bir başka odaya giriyorum.Biraz kalabalık bir yer.Tanıdık olarak sadece abimi görüyorum.Merdivenlerden çıkıyorum tek tek yorularak.Nedenini bilmediğim bir tedirginlik var herkeste.Polisler gelip birşey arıyorlar o sırada küçük bir odadayım ağlıyorum korkuyorum iki kadın var sarılıp teselli ediyorlar.Sonra pencereye çıkıp yere bakıyorum atlamak için çok yüksek nasıl atlayacağım diye düşünürken bırakıyorum kendimi o kadar uzunduki atlamam gecenin soğukluğunuda atlarkenki hızı ve korkuyuda yaşadım ama düşmedim yere indim bir dizim yukarıda olarak sonra öylece uyandım.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sağlığınız ve bedensel gücünüz artacak. Çevrenizde daha çok ilgi ve beğeni göreceksiniz. Huzurlu ve mutlu bir dönem yaşayacaksınız. Bir büyüğünüz, bir sorununuzda size yardımcı olacak.

Geleceğinizle ilgili yeni kararlar alacak, yeni alanlara yöneleceksiniz.

Sevgiler…

schutze07

Kayıtlı Üye
Bu iki rüyamında yorumu mudur?Teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir iş gezisi olacak ancak o sıra kafanız karışık ve odak sorununuz var. Yapılacak girişim başarılı, kazanç ve iyilikler getiriyor.

Tehlikeli bir kazaya karşı dikkatli olun. Bir dostunuzla mutlu bir olay yaşayacaksınız. Bir konuda ise zafer yaşarken, çevrenizce kınananacak bir harekette bulunabilirsiniz, daha akıllıca hareket edin. Büyük bir üzüntünüz son buluyor…
[FONT=&quot]
Sevgiler…[/FONT]

schutze07

Kayıtlı Üye
Uzun zaman sonra bu sabah hatırladım rüyamı ilk kez..Bir kuyumcudayım ve yüzük deniyordum çok mutluydum gülümsüyordum hep etrafım sanki parıltılı bembeyaz gibiydi yorumlarsanız sevinirim buarada hangi elime denediğimi hatırlamıyorum ama sağ elimdi sanki yinede tam emin değilim..şimdiden teşekkürler!

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir kitap, araştırma veya sanat dallarından birinde başarılı olabileceğiniz işaret ediliyor. Böyle bir atılımınız olacaksa şayet; makam, zenginlik, kazanç artışı veya sınıf atlama gündeme gelebilir.

Yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Yön değişikliği yapmanız da olası.

Büyük bir kısmetiniz var. Yıllarınızın bolluk ve bereket içinde geçeceği işaret edilmiş.

Sevgiler…

schutze07

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir kitap, araştırma veya sanat dallarından birinde başarılı olabileceğiniz işaret ediliyor. Böyle bir atılımınız olacaksa şayet; makam, zenginlik, kazanç artışı veya sınıf atlama gündeme gelebilir.

Yeni fırsatlar elde edeceksiniz. Yön değişikliği yapmanız da olası.

Büyük bir kısmetiniz var. Yıllarınızın bolluk ve bereket içinde geçeceği işaret edilmiş.

Sevgiler…

İyiki varsın Duman Lekesi:Angel_anim:

schutze07

Kayıtlı Üye
Merhaba...Çok kısa olmasına rağmen yazmak istedim. Bence rüya değil astral gibiydi ama yinede yorum sizin. Başka bir ülke Yahudi mezarlığındayım. Yanımda 11 yaşlarında, simsiyah saçları olan, beyaz tenli bir kız, birlikte bir mezarın başındayız. Benim elimde bir buket çiçek, duruyorum oylece. Kız bilmediğim bir dilde birşeyler fısıldarken, mezarda olana birşeyler söylüyordu. Birden etrafıma bakıp, ben başka bir ülkedeyim, Yahudi mezarlığındayım, yanımdaki kız kim? diye içimden sorgularken, kızın bana başını çevirmesiyle birlikte uyandım.Yorumunuzu bekliyorum.

schutze07

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Duman Lekesi:) Bu sabah karmakarışık rüyamdan tek hatırladığım, bana rüyamda hani kurşun dökerler ya, ben istemiyor olsam da kurşun döküyorlardı. Beyaz örtülü, tanımadığım iki kadın vardı. Yorumlanabilir mi acaba?

schutze07

Kayıtlı Üye
Bu son gördüğüm de aynı şekilde. Bilmediğim birinin evi, tanımadığım iki kadın var. Ben nerdeyim? Bana ne yapıyorlar? derken kurşun döktüler. Sonra yine aniden uyandım. Sanırım bu da rehber bir rüya değil. Çünkü rüya gibi hissetmiyorum, hep farklı yerlerdeyim, gördüklerimi çözemiyorum. Sonra aniden sorgularken uyanıyorum...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir konudan başka bir konuya geçiş yapıp, uzmanlık veya araştırma alanınızı değiştireceğiniz işaret ediliyor. Bu; bir yerden bir yere taşınma ya da işinizi taşıma manasına da gelebilir.

Bir kavga veya tartışma yaşayacaksınız. Bu haklılığınız adına, ticaret veya iş hususunda size vaad edilen şeyi talep etmeniz sonucu gerçekleşebilir.

Bazı hususlarda sağduyunuzu dinleyin. Ancak bunu kendinizle kavga haline dönüştürmeyin. İçinizde halledemediğiniz sorunlar için, bu rüya bir uyarı gibi görünüyor.

Sevgiler…

schutze07

Kayıtlı Üye
Hoşgeldin! Üç tane rüya gördüm hatırladığım kadarıyla aktarıcam. Çok önemli cidden benim için.
Rüyamda sürekli iki grup olarak insanların çatıştıklarını görüyorum. Çatışma derken bu kavga silahlarla falan değil. İşte onlar gelicek deniyor, korkup kaçıyorlar, uzaklaşıyorlar, birbirlerine sataşıyorlar. Ben de tedirgin bir halde izliyorum olanı biteni.
En son gördüğüm, bazıları tarafından kaçırılmışız. Çok farklı bir yer. İnsanlar uzay boşluğunda yüzer gibi, susuz bir yerde hareket edebiliyor. Tek fark, başımızda birşey var, yine onu çıkardığımızda nefes alamayacağımız ve belli bir süre sonra öleceğimiz gibi. İnce zar gibi bir şey bu, şeffaf. Onu çıkardığımda daha rahat nefes aldığımı hissetmiştim ve gruplar halindeydi insanlar. Bir yerden bir yere götürülüyor gibi. Annemi üzgün gördüm, yüz ifadesini. Abim birisiyle konuşuyordu... Bu gördüğüm rüyalar neyin nesidir böyle? Hiç filmde izlemedim ki etkisinde kalayım. Yorumlarsan sevinirim Duman Lekesi. Tekrar seni görmek güzel:)

schutze07

Kayıtlı Üye
Dün sabah gördüğüm rüyamı aktarıyorum. Yine bilmediğim bir yer, mekan ilkokul, yanımda arkadaşlarımdan bazıları var ve bir kum yığını. Sağ ayak parmağımı beyaz, hızla hareket edebilen bir böcek ısırıyor. Küçük parmağımın arasını ve resmen çok canım yandı, uyuştu. Daha sonra belli ki Türk olmayan, orta yaş kadın ve renkli gözlü adamların olduğu beyaz bir araba yanaştı. Arkadaşıma büyük zarfın içinde, para uzattılar. Daha sonra bir tane daha zarf vardı, büyük ama üzerinde başka isim soyad yazıyordu. O kişiyi sordular, zarfta yazan isim ben olmasam da ve o zarfıda bana uzattılar. İçinde yüklü miktarda para vardı, sanırım dolardı. Zarfta ismi yazan kişinin ben olmadığımı da biliyorlardı. Yeşil gözlü, biraz sakalı olan adam, bana bir şeyler söyledi. Kendi aralarında konuştular ve sonra camlarını örtüp uzaklaştılar. Kumların tozu beni resmen öksürttü. Ben de aniden uyandım. Bu rüyamı da yorumlarsan sevinirim Duman Lekesi. Bu arada artık, bazı rüyalarımı hatırlıyorum.

schutze07

Kayıtlı Üye
Duman Lekesi duy beni:) 14 -15 yaşlarında, tanımadığım bir kız ve oğlan rüyamda evleniyorlardı. Üzerinde gelinlik vardı diğerinde de damatlık. Ama çocuk tedirgindi. Biz artık gidelim deyip kalktılar. Bilmediğim, karanlık ve dar bir sokakta bir mekan. Rüyamda annemde vardı. Siz daha küçüksünüz ya, nasıl olur? diyordum. Gülümsemişlerdi, hiç de mutlu değillerdi. Pencereden sokağa bakıyordum, birinden haber bekler gibi. Yorumlarını bekliyorum, dün sabah 6dan beri :) :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
İlk rüyanız rehber değildir.

Rüyanız hayır olsun…

Yakında başlayacağınız bir iş içi bilgi toplayacak, araştırma yapacaksınız. Bu iş için azmederseniz de başarılı olacaksınız. İş hayatınızda ve evde olumlu gelişmelere tanık olacaksınız. Arkadaşlarınızla buluşup bu iş hakkında önerilerini almak da isteyebilirsiniz.

Zor işlerle uğraşmak gibi bir huyunuz var fakat sanırım bir tanesi size şans getiriyor. Elinize hesapsız derecede para geçme imkanı bulacaksınız :) Bu konuda yakın zamanda haber almanız da olası. Fakat tam bu sırada ufak bir rahatsızlık da geçirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var.

Halen size yardımcı olan biri, yardım etmekten vazgeçme kararı alacak.

Ayrıca başka bir yerden de iş teklifi alacaksınız. Burada yalnız dikkat; önemli bir sır önce sizden saklanacak. Üstelik bunu o kadar aleni şekilde sizin gözünüzün önünde, hatta siz işin içindeyken yapacaklar ki, farkına bile varmayacaksınız. Daha sonra bu sır size de emanet edilecek ancak, sizi kıskanan birileri bunu engellemek, sizi dışlamak isteyecekler. İçlerinden iyi niyetli bir kişi sizin tarafınızı tutacak ve size bir şey verecek. O verdiği şey ne ise siz onu çıkş kartınız veya koz olarak kullanacaksınız.

Tam burada işi tamamlamak ve ilerlemekle, yarıda kesip ayrılmak arasında bocalayabilirsiniz. Moral bozukluğu olumsuz düşünmenize neden oluyor fakat işin içinde sizin bilerek ihmaliniz de mevcut. Bir miktar para kaybını da göze alabilirsiniz.

Her durumda büyük maddi kazanımlar dönemine giriyorsunuz. Şaşıracağınız bir olay da yaşayabilirsiniz.

Sevgiler…

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kısmetiniz açık, ama sizin işleri zorlaştırmakta üstünüze yok gibi. :) Örnek; elinizdeki işi satmak için, uygun olmayan alıcılara sunma durumu görülüyor. Daha iyi araştırma yapmalısınız.

İş hayatında çeşitli engellerle karşılaşacak fakat şanslı olmanız ve talihinizin açık olması sebebiyle bunları, çok kısa sürede atlatacaksınız.

Bu dönem içine kapanık mı yoksa açık ve şeffaf biri mi olacağınıza karar vereceksiniz.

Keder ve sıkıntılarınız son bulup, sevinçli neticelere doğru ilerleyeceksiniz.

Ayrıca artık rüyalarınızı hatırlıyor olmanıza içten sevindiğimi bildirmeden geçemeyeceğim:)

Sevgiler…