schutze07

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İşinizde kendi kendinize kuruntulara kapılıp, strese giriyor olabilirsiniz. Olaylar sizin büyüttüğünüz şekilde olmayabilir.

Bu arkadaşınız ve ailesiyle ilgili ise, fazla yakınlaşmadan, biraz da resmi tavırlarla görüşüp, görevinizi yerine getirip olayı geçiştirebilirsiniz.

Sevinç ve muradınıza ereceğiniz işaret ediliyor.

Sevgiler

schutze07

Kayıtlı Üye
Otobüsteyiz annem ve baba tarafımdan akrabalar var amcamların gelinleri vs annem ağlıyor bana söylenmiş laflar yüzünden ve büyük amcamın kızının ismi geçiyor hep semra teyze neden böyle söyledin diyecekken bende herkese hesap soruyorum neden böyle konuşuyorsunuz diye annem bayıldıktan sonra birde anneme tren yanmış diye haber veriyorlar içinde ben varmışım gibi oyle bayılıyor dışardan izliyordum sanki bütün olanları sonra rüyama müdahale edip hesap sormaya başladım işte birde vefat eden babaannemin evinin yanında eskiden yengemler oturuyormuş biz daha küçükken ki bu gerçek hayattan zaten amcamın kızıyla eşiyle gidiyoruz o eve tarihi geçmiş bir kaç şey atıyorum hamurdu sanırım bir pakette (şuan birlikte tatildeyiz) birden korkarak derin nefesle uyandım uykumdan trenin yanmış olmasıydı en çok beni üzen birde annemin hali Duman Lekesi çok karışık rüyalarım hepsini hatırlayamıyorum yoruyorum bu yuzden sizi ama çok teşekkürler herşey için!

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kalabalık bir toplantıda geçmişe dair konular gündeme gelebilir. Anneniz ise sevineceği bir gelişme yaşayacak.

Burada sorun, bu topluluk içinde problem nedir bilmiyorum ama; rahatsızlığı veya bir fiziki engeli olan bir yakınız sorun çıkarabilir, bir de ortak yapılması arzu edilen bir şeyden usanç duyulduğu işaret ediliyor. Bir büyüğün yanlış idaresi ile, ilkeleriyle tanınan diğer yakınlarınızın bile, çıkarları doğrultusunda değiştikleri, ortaya bir kaos, fesat çıkardıkları görülüyor.

Şahitliğiniz bu rüyada da işaret edilmiş. Heyecanlı, alevli bir konuşmaya müdahale ederek, yapılan bir ihaneti gündeme getirebilir, bu kişileri susturabilirsiniz.

Korkularınız son bulacak, ayrıca uzaktan da sevineceğiniz bir haber var.

Rüyanın ilk kısımları, bilhassa siz dahil olmadan önceki kısımları, birebir kişilerin hal ve davranışlarına göre gerçek hayatınızda yorumlamalı, karşılaştırmalısınız.

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Birçok üzüntü ve kederi iç hesaplaşma ile bitirip feraha çıkacağınız işaret ediliyor. Geçmişin acılarına son vereceksiniz. Hayatınızda bir dönemi kapatıyor ve yeni bir sayfa ile yeni bir yaşama adım atıyorsunuz.

Huzurlu ve ufkunuzun geniş olmasını dilerim.

Sevgiler

schutze07

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi bilmediğim bir yerde gündeymişiz akşam vakti hatta gece bilmediğim bir ev erkekler kadınlar orda olmak zorundaymışız gibi sonra sırtımda zenci gibi ama türkçe konuşan bir çocuk nasıl ağır sırtıma koyuyorlar binbir güçlükle taşıyıp hızlıca bırakıyorum o ortamda bir kargaşa 15 yaşında bir kızı kaçtığı kişiden ayırıp bir çocuğa vermişler gelinlikli bir kız üzgün boynu bukuk ve ne oldugundan habersız 14 yaslarında bır oğlan çocuğu aılesının eli silahlı ordan ayrılacakken market gibi bir yere giriyorum yanımda bilmediğim bir baska kız iri ince uzun üzümlerden var bir tane koparım yiyorum normalde hic sevmem nasıl lezzetli geliyor üç tanade avcuma alıyorum sonra bir polis çıktığımda ordan bunlarımı çaldın diyor avcumu açıyorum bağırmaya başlıyorum üç kuruşluk şeyemi tenezzül edeceğim çok canım çekti yedim bir tane parası neyse vereyim diyorum sonra daha çok ileri gidip hadi götürün beni tutanak tutun hırsız diye diyorum gidiyoruz orda o silahlı olanlar var neoldu diyor bende anlatıyorum sende neden ileri gidiyorsun gibi birşey söylüyor avcumu açtım rüzgar esti ılık ılık güneş açtı ve elimdeki üç üzüme baktım uyandım...yorumlarsan mutlu olacagım oyle cok yazamadıgım ruyam oldukı turkıyedeyken cok uzuldum:( bundan önceki gecede ki az once yazdıgımı gündüz gördüm ananemin nahallesinde bir komşularının evinin yatagın uzerındeyım fırfırlı pembeli siyahlı bir gelinlik var uzerimde saten elbise gibi saçlarım maşalı gibi nasıl mutluyumgülüyorum birileride var yanımda ama seçemiyorum diğer gördüklerimi içinden hatırladığım sadece bu.Birde çok uzun zaman önce bir rüya görüp Duman Lekesi sesiyle uyandım birkaç kez tekrarlanmıştı korkunç kısık bir sesle halen o rüyamı hatırlamaya çalışıyorum.Sevgi ve Işıkla:)

schutze07

Kayıtlı Üye
Bir sürü rüyam birikti umarım yorumlanmaya başlanır en kısa zamanda:(