schutze07

schutze07

Kayıtlı Üye
Duman Lekesi hiç gitme birdaha emi:) Çok teşekkürler sevgiler:)

schutze07

Kayıtlı Üye
Alışveriş yaparken, mağaza gibi büyük bir yerde artık kapanıyor diye bir anonstan sonra herkes koşuşturmaya başladı. Çıkabilmek için oluşan izdiham da kimi kapıya aletlere takıldı. Ben zor bela ilkini aştım. Sinema salonu gibi bir yerden geçtim, kırmızı koltuklar bariz dikkatimi çekti. İnsanlar camlara vurup çok üzülüyorlardı sonunda dışarı çıkmıştım, ama saklandım. Yakalamak için peşimdelerdi, çok koştum, kaçtım. sonra bir arkadaşımla telefonda konuşuyordum, nefes nefese derdimi anlatıyordum. Yanından bir kadın sesi geliyordu, kötü elektrik aldığım biri. Onu da duyunca bağırmaya başladım. Sonra tekrar aradım. Sonra çok yakın bir arkadaşımın evindeydim ama tanımadığım bir yer ve karanlıktı. Eski yastıkları olan, rutubetli, sanırım bır odası sarı boyalıydı. Üsuduğumu hıssetmıstım... Duman Lekesi tam hatırlayamasam da toparlayarak anlatmaya calısıyorum. Hoşgör artık. Yorumunu beklıyorum:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni bir iş tasarlayabilirsiniz. Hafif bir rahatsızlık veya moral bozukluğu canınızı sıkabilir ama geçici bir şey. Mevki ve itibar kazanacaksınız. Kazancınız artacak. Lükse düşkün, aşırı masraf ve harcamanın olacağı bir dönem gibi de görünüyor. Sizin gibi düşünmeyen bir iki kişiyle tartışıp aranızı açmanız mümkün. Bundan kaçının.

Bütün bu yukarıdaki gelişmeler olurken siz, ayrıca gizliden başka bir işi de paralel yürüteceksiniz. Bunun sonucu ise bir kurum veya toplulukta başkanlık getirecek. Fakat burada çok daha dikkatli olmanızı öneririm. Çünkü alacağınız görev ve sorumluluk hem ağır hem de sizi kıskanıp engellemek isteyecek bir sürü rakip olacak. Bu görevin yükü sizi yıpratıp sağlık sorunlarına yol açabilir. Dikkat etmeniz ve hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Yaşlı bir kimseden tecrübe ve tavsiye alacaksınız.

Sevgiler…

schutze07

Kayıtlı Üye
Merhaba yeniden:) İlk rüyam bir kız arkadaşım var benim ailemin evine gelmiş gizlice ve 5milyar parası oldugunu söyleyip gösteriyor bende babama var istersen o saklasın derken benimde param var gidelim burdan diye karar vermeye calısırken o telefonla konusurken sürekli uyandım sanırım ona haber vermeden yurtdışına geldiğim için olabilir.Bir diğeride hastane gibi çok odali bir yerdeyim bir kuzenim bıçaklanmışmı tutuklanmışmı tam emin değilim halam ve kızını hatırlıyorum sadece birde diğer akrabaların pek sıcak davranmadığını yorumlarsan sevinirim Duman Lekesi:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Arkadaşınız maddi bir sıkıntı içinde bulunuyor. Korku ve endişeleri var. Borçlar veya büyük bir ödeme sıkıntısı içinde olabilir. Sanırım sizi de oldukça özlüyor. Telefon bekliyor da olabilir. İhmal edildiğini düşünüyor olmalı.

Diğeri;

Kuzeniniz bir yardımdan dolayı güç ve erk kazanmış olabilir. Fakat aynı zamanda sevdiği birinden de ayrılıyor olabilir. Halanız ve kızı da sizin destekçilerinizden. Fakat sizin hakkınızda kötü bir söylentiyi ve bir kısım üzücü gelişmeleri, siz üzülmeyin diye sizden saklıyor olabilirler.

Sevgiler

schutze07

Kayıtlı Üye
Merhaba! Karanlık büyük mekandayım çok merdivenlerin bulunduğu..Annem var ve tanımadığım başka kadınlar ve insanlar..Gelinlik bakıyoruz bana ben bir tane begeniyorum ve koyu yeşil kadife parıltılı pullu gibi bir kumasta var onu ıstıyorum gelinliğin yanından sarkıcakmıs yada şal gibi alıcakmışım gibi annem karşı çıkıyor gibi istemiyor bende orda sürekli yorum kalabalığada annemede ben istiyorum ama diyorum ciddi bir ses tonuyla..Ardından düğün kalabalığı ama benim değil sanırım çözemedim tam hatırlamıyorum birilerini çağırmamışız diye yolumu değiştiriyorum anneme fısıltıyla söylüyorum anne bak laf çarpıyorlar diye..Rüyamda en çok ilgimi çeken gelinlik koyu yeşil kumaş büyük şato gibi bir yer ve birsürü geniş merdivenlerinin olmasıydı kırmızıyla döşeli..Yorumunuzu bekliyorum Duman Lekesi:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Çok istediğiniz bir projeyi uygulamak için beklediğiniz imkana kavuşacaksınız. Uzun vadede yurt dışında kalmanıza neden olacak bir durum var önünüzde. Hem yeni ve büyük bir iş teklifi alacaksınız hem de heyecanlı ve özel duygular hissettirecek bir gönül ilişkisine atılabilirsiniz.

İşle ilgili karar almadan önce iyi düşünüp taşınmalısınız. Bu arada bu karar esnasında annenizin de fikrine danışmanız size yardımcı olacaktır. Ayrıca kendisi onu ihmal ettiğinizi düşünüp size darılıyor olabilir.

Katı yapıda, resmi bir insanla kısa dönem bir sorun yaşayıp, daha sonra aranızda anlaşmaya varacaksınız. Kendisinde size karşı yumuşama ve ılımlı tavırlar da göreceksiniz.

Sevgiler

schutze07

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler Duman Lekesi demek uzun kalıcam yurtdışında kararsızlıklar yaşıyorum sürekli iş konusunda nasıl guzel ruya yorumları boyle yalın herseyıyle dogru ruya gormeyı hatırlamak ıcın cabalamayı bu yuzden sevıyorum iyi ki varsın!

schutze07

Kayıtlı Üye
Merhaba,sol ayağımın altına jilet girmiş ve çok canım acıyordu tek başıma ordan oraya dolaşıyordum acıyla sağlık ocağı gibi bir yere girtmiştim asansorle bir yerlere çıktım tanımadığım bir kadın vardı diğer ayrıntıları hiç hatırlamıyorum yorumunu bekliyorum Duman Lekesi.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Tam ümitsiz ve başarısız olduğunuzu düşündüğünüz sırada, bir yükselme veya daha üst bir görev alacaksınız.

Sevgiler

schutze07

Kayıtlı Üye
Merhaba...Kaydırak şeklinde tahta bir köprü sık sık parçaları olan şu uçurumlarda filmlerde olanlardan karanlık bir yerdeyim yanımda teyzem ve annem var bir bakıyorum arkama birden kayboluyorlar kalabalıkken o köprüden geçip bir anda tenhalaşıyor ortam bir sürü merdivenlerden çıkıyorum iniyorum yanımda yine bilmediğim kıvırcıklı saçlı sarışın bir bayan 30lu yaşlarda olan sonra köprüden kaydırak biçiminde olduğu için çok zorlu olan bu köprüden yavaş yavaş geçiyorum dikkatle küçük küçük adımlar atarak çok korkuyorum suya düşücem diye terliyorum falan sonra uyandım birden şimdiden teşekkürler Duman Lekesi!

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yeni yaşayacağınız veya varolan ilişkinizde, kafanızda şüpheler oluşabilir. Bu birlikteliğin evliliğe gidecek olursa şayet, temeli pek sağlam olmayabilir. Hayallerinize tam uyan şartların olmaması da mümkün. Fakat burada kilit nokta, sizin konuya çekinik yaklaşımınız ve yeterince açık olmamanız. İhanete uğrama korkunuz, kişilere uzak davranışlar sergileyip, onları da şüpheye düşürüyor olabilir.

Temkinli yaklaşmanız elbette sizin için hayırlı olacaktır. Fakat açık ve net bir iletişim, size gereken verileri sağlayıp bir üst aşamaya geçmenize veya nokta koymanıza yardımcı olacaktır. Çabaladığınız oranda kazanacak, emellerinize ulaşacaksınız.

Sevgiler

schutze07

Kayıtlı Üye
Merhaba! Bilmediğim bir yer üzerimde herşeyim pembe bir düğün gibi birşeye gidicem sanırım annemide görüyorum ama biraz üzgün gibi ama kendimi uzaktan izliyor gibiyim üzerimdeki herşey pembe etrafımdaki aura resmen bembeyaz ışık kütlesi gibi kemer deniyorum iki tane iki tane benden yaşları büyük bayan 30lu yaşlardalar sanırım fesat bakışları beni rahatsız ediyor istediğim taç ve kemeri vermiyorlar zoraki bir tane veriyor onu beğeniyor başımdada onu bırakıyorum gülümseyerek sonra tanımadığım bir erkek yanağımdan öptü ve uyandım.Duman Lekesi çok yoruluyorum rüyalarımda astral gibi geliyor bana çoğu ve çoğunu anımsayamıyorum bölük bölük hatırlıyorum astral olanları nedeni ne olabilir? Teşekkür ederim şimdiden!

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı konularda boş hayallere kapılıyor olabilirsiniz. Fakat öte yandan yakın zamanda yaşayacağınız bir olay hem aydınlanmanıza hem de başarı elde edip mutlu olacağınıza işaret ediyor.

Şu sıra biraz geçim sıkıntısı çekiyor olabilirsiniz ancak, sosyal çevrenizde yeni tanışacağınız biri ile kuracağınız sıkı bir dostluk sayesinde menfaat elde edip, geçiminiz iyileştirecek, bolluk ve berekete kavuşacaksınız.

Kardeş veya bir akrabanız bir hususta sizden iyilik isteyebilir. Çevrenizde bulunan haset kişilere karşı mesafeli ve ketum olun.

Bir de ufak da olsa bir müjdeniz var.

Kafa karışıklığı yaşadığınız bir dönem yaşıyor olabilir ve astral kısımda da bu karmaşayı yaşıyor olabilirsiniz. Yorulmanız, daha üst boyutlara geçiş yaptığınızı da gösterir. Astral de ara geçiş, boyutlarda sık atlama da olabilir. Uykuya son aşamada mı yatıyor yoksa normal mi uyuyorsunuz? Bir de, yatmadan düşüncelerinizi yüksek sesle söylemeniz de faydalı olabilir. Astral yöntemini değiştirme zamanınız da gelmiş olabilir. Şu sıra hayatınızdaki değişikler, hayatınız ve yaşam standartlarınızla çelişiyor gibi. Sorunları biraz zamana bırakın, aceleci olmayın.

Sevgiler

schutze07

Kayıtlı Üye
Astralı istem dışı yaşıyorum hep ben bilinçli hiç çıkmadım.Boyutun değiştiğini bende hissettim giderek çoğalıyor yorgunluğum.Şimdi ise uyuyup uyanıyorum tekrar rüya görüyorum bölük bölük önceden tık sesinde uyanan ben nasıl desem çok farklı uyuyorum sanki yatagımda değilmişim gibi ölü gibi ağır ve unutuyorum kafam karışıyor sürekli o kadar çok rüya gördüm ki toparlayıp yazamıyorum bir türlü yoksa rehber oluyorsunuz hayatıma rüyalarıma bu yuzden hepsini anlatmak bile istiyorum :)

schutze07

Kayıtlı Üye
Anneannemin komşusunun kızının evindeyiz ben hiç gitmedim gerçi normalde o ablanın evine o yeni bir eve taşınmış tuvalete giriyorum afedersiniz sifonu çekilmemiş sapsarı olarak küçük tuvaletini yapmış olarak buluyorum su döküyorum kova kova sonra büyük tuvaletimi yapıyorum ben bulasıyor heryerime anneme sesleniyorum çocukluk arkadaşım geliyor o altıma giymem için birşey veriyor temizliyor oraları konuşuyoruz biraz sonra o ablanın yeni evinde düğün varmış ama eşi ve çocukları yok gelmiyor müzik yok fazla insan yok kalkıp oynuyoruz söyleyerek hem..Sonra anneannemin mahallesini görüyorum en başından yokuşa doğru bakıyorum her yer kar soğuk bacalardan dumanlar çıkıyor üşüyorum anneannemle o ablanın anne ve babasıyla konuşuyorum.Mahallede minik bir kız bebek var mama yediriyorum basını vurmus krem sürüyorum gokyuzune doğru gibi alfabe var kelimeler onları okutmaya çalışıyorum bilmediğim bir dildi sanırım birde büyük bir kuş vardı heybetli biraz ürkütücü uçamıyor diye üzüldüğüm (bunu not almışım hiç gördüğümü hatırlamıyorum)Dün girdiğimde siteye yazmayı unutmuşum bu kadarı kalmış aklımda çok teşekkürler herşey için Duman Lekesi yine ara verirsin diye yorumlara korku oluşuyor içimde üzülüyorum hep ol iyi ki varsın :)

schutze07

Kayıtlı Üye
Metro gibi bir yerdeyim karanlık ve çok büyük bir alan.Türkiyede yakın zamanda evlenicek olan kız arkadaşım ve aileside orda düğününe gidecekmişiz ama hepimiz bir oraya bir buraya kaçışıyoruz çinliler var ellerinde silahlar tüfek demek daha doğru olur şu savaşlarda kullanılan ateş açıyorlar saklanıyor herkes kalbimin hızlı atışını hissediyorum resmen odalara giriyorum çıkıyorum bomboşlar sonra birden yanımda sarı kıvırcık saçlı bir çocuk vardı 6yaşlarında bir ara kayalık taşlık bir yerdeydim gündüzdü eski tahtalar 1950ler gibi bir yer farklı hayvanlar vardı hindiye benzeyen sonra ordanda kaçtım kaçtık tam hatırlayamıyorum sonunu ama uyandığımda çok yorgundum ve uyanamadım Duman Lekesi yakında türkiyeye gelicem o arkadaşımın düğününe ama kararsızım çok birtürlü biletimi alamıyorum bununla ilgili bir ipucu varmı rüyalarımda yolculuğa çıkmalımıyım boşyeremi endişeleniyorum?:)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Üzerinizdeki bir büyük borç veya vaadden kurtulacak feraha çıkacaksınız. Bir kimse hakkında ileri geri konuşup alay etmeniz söz konusu. Bundan kaçınmaya bakın, kazanç elde edeceğiniz bir durum aleyhinize dönebilir.

Beklemediğiniz bir yerden menfaat görüp, sevineceksiniz. Yolculuk yapabilirsiniz. İşte mutluluk ve kazanç işaret ediliyor. Neşeleneceğiniz, farklı bir ruh haline ve huzura ereceğiniz işaret ediliyor.

Sevgiler

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu rüyadaki işaretlere bakılırsa, Türkiye’ ye geldiğinizde, geçmişte sonlandırmadığınız askıda kalan bir sorunla tekrar karşılaşmaktan çekindiğiniz görülüyor. Bu husus bir tartışma veya davada şahitliğinize başvurulması da olabilir. Yapacağınız yüzleşmede kendi çekinceleriniz mevcut olduğu halde, karşı tarafta bir kimsenin de, sizin yardımınıza ihtiyacı var gibi görünüyor.

Öte yandan burada da sizi bir iş veya teklif bekliyor. Kurduğunuz hayallere ilişkin imkanlar burada da mevcut görünüyor.

Kötü bir işverenle çalışmak ile sonu belirsiz bir iş arasında kararsızlık yaşayabilirsiniz. Karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Sevgiler

schutze07

Kayıtlı Üye
Üniformalı askerler var yine ellerinde silahları ama koyu yeşil değilde açık yeşil sarımsıydı yere çökmüş vaziyetteler gündüzdü çatışmalar tam hatırlayamıyorum sonra yine evlenicek olan kız arkadaiım anneleri akrabaları akşam vakti onlara gitmişim havaalanından fırında iki tepsi sütlü tatlı var açıyorum bakıyorum falan ama ortam gergin üzgün son anda geldim gelmicektim türkiyeye aslında falan diyorum ama uyandığımda gözlerimde yaşlar vardı şu askerler ve çatışma sırasında sanırım çok karışıktı anlatmakta bile zorlanıyorum seçemiyorum Duman Lekesi diğer rüyalarım için burdanda teşekkür ederim +rep +rep +rep iyi ki varsın:)