Yıldızname

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
yaa öyle mi peki öğrendiğim iyi oldu bi daha yapmam o zaman

_evr_

Banlı Kullanıcı
Bir şey sormak istiyorum.Yıldızname isme göre bakılıyor.Şöyle söyleyeyim.Annemin ve benim ismimin ebced hesabını yapıp 12'ye bölüyoruz vs vs.. Peki benim ismim başka bir şey olsaydı ne olacaktı?
Yani ismim değişince burcum da mı değişiyor?

özözöz

Kayıtlı Üye
Bir şey sormak istiyorum.Yıldızname isme göre bakılıyor.Şöyle söyleyeyim.Annemin ve benim ismimin ebced hesabını yapıp 12'ye bölüyoruz vs vs.. Peki benim ismim başka bir şey olsaydı ne olacaktı?
Yani ismim değişince burcum da mı değişiyor?

Evet bu soru benimde kafamı kurcalıyor. Bende yıldızname ile ilgili öleceğin zamana kadar söylendiğini biliyorum. Çünkü baktıran tanıdıklarım var babamda bunlardan biri gençliğinde baktırmış. Yıldızname isme göre bakılıyorsa. Bize verilen isim kader mi oluyor ? Biraz cahilce bir soru sormuş olabilirim kestiremiyorum şuan affola teşekkürler.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Evet bu soru benimde kafamı kurcalıyor. Bende yıldızname ile ilgili öleceğin zamana kadar söylendiğini biliyorum. Çünkü baktıran tanıdıklarım var babamda bunlardan biri gençliğinde baktırmış. Yıldızname isme göre bakılıyorsa. Bize verilen isim kader mi oluyor ? Biraz cahilce bir soru sormuş olabilirim kestiremiyorum şuan affola teşekkürler.

Aslında buradan yıldıznamenin uydurma olduğu sonucu çıkıyor.Oysa bilenler,bakanlar her şeyi nasıl söyleyebiliyor?Bilgisi olan yok mu?

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben yıldıznameye çok meraklıyım aslında. Baktırmaktan çok öğrenmek istiyorum ama şu an benim için ulaşılmaz gibi bir şey. :(

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bende baktırmayı cok istiyorum ama maalesef bakan insanlar bulamadım.